Аліссон: "Не знаю, що з нами має статися, аби "Ліверпуль" прокинувся"
Автор: Аркадий Капелька

Воротар "Ліверпуля" Аліссон прокоментував поразку в матчі з "Вулвергемптоном" (0:3).

"Іноді у футболі ви робите помилки, вас за них карають. Ми робили це знову і знову. Дві помилки, два голи на початку гри. Ми самі собі ускладнюємо ситуацію. Після цього ми чудово провели другий тайм. Могли краще зіграти при третьому пропущеному, але "Вулвз" добре справилися в цьому моменті.

Не знаю, що з нами має статися, щоб прокинутися. Ми приходимо сюди, кажемо, що повинні вірити в себе, але не поводимося так на полі, не заслуговуємо цього. Треба це взяти за основу, набратися сил у власних сім’ях та повернутися до своєї гри.

Думаю, всі вірять, що вони здатні на такі речі, але за це потрібно боротися. У грі тривалістю понад 90 хвилин треба боротися протягом усього матчу. Сьогодні ми показали, що нас можуть покарати протягом 15 хвилин. У нас ті самі гравці, які мають стільки великих досягнень у цьому клубі, але ми не працюємо добре. Важко сказати, чому.

Не кажу, що не вірю, що ми не зможемо повернутися до себе колишніх. Просто дуже розчарований сьогоднішньою грою. Ми повинні продовжувати працювати.

Як і в інших іграх, у нас немає стабільності протягом 90 хвилин. Схоже, ми зробили два кроки назад, потім один вперед, але треба зробити ще і ще для покращення результатів. Крок вперед був у другій половині гри, ми діяли зовсім інакше, ніж у першому таймі. У наступному матчі треба використати всі нагоди та припинити пропускати безглузді голи.

Ми повинні думати про наступні ігри. Ми не в змозі багато думати про кінець сезону. Треба зосередитися лише на матчах попереду, потрібно виграти їх", - цитує Аліссона ВВС.