08.05.2024. Ліга чемпіонів. 1/2 фіналу. Матчі-відповіді
Головний арбітр: Шимон Марциняк (Польща)
Асистенти: Томаш Листкевич (Польща), Адам Купсик (Польща)
"Реал (Мадрид, Іспанія)" - "Баварія (Мюнхен, Німеччина)" 2:1
Голи: Хоселу, 88, Хоселу, 90+1 - Девіс, 68
"Реал ": Лунін, Менді, Карвахаль, Начо, Рюдігер, Кроос (Модріч, 69), Беллінгем, Чуамені (Камавінга, 70), Вальверде (Хоселу, 81), Жуніор, Родріго (Діас, 81)
Тренер: Карло Анчелотті
"Баварія ": Ноєр, де Лігт, Павлович, Мусіала (Мюллер, 84), Мазрауі, Кімміх, Лаймер, Даєр, Сане (Мін Чже, 76), Гнабрі (Девіс, 27), Кейн (Чупо-Мотінг, 85)
Тренер: Томас Тухель
Попереджений: Камавінга, 90+11

"Реал" на своєму полі обіграв "Баварію" у матчі-відповіді півфіналу Ліги чемпіонів - 2:1.

Рахунок на 68-й хвилині відкрив захисник "Баварії" Альфонсо Девіс. Перемогу мадридцям приніс дубль Хоселу, який вийшов на заміну на 81 хвилині. 34-річний іспанець зрівняв рахунок на 88-й хвилині і оформив дубль через три хвилини.

"Реал" здобув перемогу за сумою двох зустрічей (4:3) і вийшов у фінал Ліги чемпіонів. Там команда Карло Анчелотті зустрінеться з дортмундською "Боруссією", яка у півфіналі обіграла ПСЖ (1:0, 1:0).

Фінал пройде 1 червня на стадіоні "Уемблі" у Лондоні.