Лука Модріч відреагував на вихід "Реала" у фінал Ліги чемпіонів
Автор: Артур Малкин

38-річний центральний півзахисник мадридського "Реала" Лука Модріч відреагував у соціальних мережах на вольову перемогу свого клубу у матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів з мюнхенською "Баварією". Поступаючись наприкінці домашньої гри з рахунком 0:1 після 2:2 у першій виїзній грі, мадридці зрівняли рахунок на 88-й хвилині, а на 90+1-й хвилині вирвали перемогу, яка принесла їм путівку у фінал Ліги чемпіонів. Обидва голи записав на свій рахунок 34-річний нападник Хоселу.

"Як же я люблю цей клуб!" — написав Модріч під післяматчевою фотографією, де він цілує емблему "Реала" на своїй футболці.

Хорватський хавбек Лука Модріч у матчі-відповіді з "Баварією" вийшов на заміну на 69-й хвилині. У поточному сезоні на його рахунку 42 матчі за клуб у всіх турнірах, два забиті голи та сім результативних передач.