Карта сайта Полная версия
Сделать ставку с мобильного
УЕФА: пока идет война, российский футбол за бортом - Sky News
Автор: Олег Семенченко

ФІФА та УЄФА відсторонили російські команди від участі в європейських турнірах у лютому минулого року після вторгнення в Україну, і зрозуміло, що повернення до змагань неможливе, поки тривають бойові дії, вважає Sky News.

"Поки триває війна, російському футболу зась..."

Як зазначає джерело, російські футбольні команди залишаться відстороненими від участі в європейських змаганнях, оскільки війна в Україні триває. Росія також буде позбавлена права на проведення Суперкубка УЄФА, який мав відбутися в Казані в серпні 2023 року.

Напередодні засідання виконавчого комітету УЄФА в середу, 25 січня, керівники російського футбольного союзу (рфс) провели переговори з представниками керівного органу європейського футболу. Російські державні ЗМІ повідомили про бажання чиновників рфс використати зустріч для обговорення повернення клубів і національних збірних на міжнародні турніри.

Але зрозуміло, що УЄФА не може дозволити повернення російських команд, поки триває війна, розв'язана путіним. УЄФА має бажання обговорити загальний стан російського футболу та внутрішню ситуацію - підготуватися до того, коли команди зможуть повернутися до своїх змагань, якщо війна закінчиться.

"Казань - без Суперкубка УЄФА"

УЄФА разом з ФІФА відсторонили російські команди в лютому минулого року до подальшого повідомлення, за кілька днів після початку повномасштабного вторгнення в Україну. Рішення були підтримані Спортивним арбітражним судом у липні 2022 року після подачі апеляцій з боку рфс та клубів. Це означало, що росії було заборонено кваліфікуватися на чоловічий чемпіонат світу та змагатися на жіночому чемпіонаті Європи минулого року.

Росія також не може претендувати на участь у чоловічому чемпіонаті Європи 2024 року. РФС не відповів на електронний лист із проханням прокоментувати ситуацію, а УЄФА відмовився від коментарів.

Читай також: Придбай футболку з принтом – допоможи ЗСУ та ТРО!

УЄФА шукає нового господаря матчу за Суперкубок у серпні, оскільки казань може бути позбавлена права на проведення цієї престижної гри. Це сталося після того, як минулого року фінал чоловічої Ліги чемпіонів був перенесений з санкт-петербурга. Росія, яка приймала чемпіонат світу з футболу 2018 року, обговорила перспективу виходу з європейського футболу і приєднання до Азійської футбольної конфедерації.

Поделитесь:
Карта сайта Полная версия Обновить