Визначилися фіналисти Ліги Європи
Автор: Артур Малкин

Стали відомі фіналісти Ліги Європи.

У матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги Європи зустрічалися італійська "Аталанта" та французький "Марсель". Господарі поля здобули впевнену перемогу з рахунком 3:0. На 30-й хвилині нападник "Аталанти" Адемола Лукман вивів свою команду вперед. На 52-й хвилині Маттео Руджері подвоїв перевагу італійців. Третій м'яч в активі Ель Білала Туре. Перший матч півфіналу у Франції завершився внічию з рахунком 1:1. Таким чином, "Аталанта" здобула перемогу за сумою двох матчів (4:1) і вийшла у фінал турніру.

У ще одному матчі-відповіді зустрічалися німецький "Байєр" та італійська "Рома". Гра завершилась із рахунком 2:2. На 43-й хвилині півзахисник римлян Леандро Паредес реалізував пенальті та вивів свою команду вперед. На 66-й хвилині аргентинець вдруге забив з позначки, подвоївши перевагу своєї команди. На 83-й хвилині захисник італійців Джанлука Манчіні забив у свої ворота та дозволив господарям відіграти один м'яч. У компенсований час Йосип Станішич зрівняв рахунок.

У першому матчі півфіналу в Італії "Байєр" здобув перемогу з рахунком 2:0 і за сумою двох зустрічей вийшов у фінал.

Фінал Ліги Європи сезону 2023-2024 відбудеться 22 травня у ірландському Дубліні.

Читай також: Визначились фіналісти Ліги Європи