Уболівальник поцілив пачкою з попкорном у Неймара після матчу з Венесуелою (Відео)
Автор: Олексій Безуглий

У 3-му турі південноамериканського відбіркового турніру до ЧС-2026 збірна Бразилії зіграла внічию з Венесуелою (1:1). Габріель вивів "пентакампеонів" вперед на 50-й хвилині після асисту Неймара, але Едуард Бельо на останніх хвилинах зрівняв рахунок.

Після фінального свистка, коли гравці попрямували в роздягальню, вболівальники "канаріньї" не забули продемонструвати своє невдоволення, кидаючи на поле різні предмети.

У підсумку в Неймара влучила пачка з попкорном, що дуже розлютило бразильського нападника, який став лаятися з фанатами.

Читай також: Санабрія плюнув у Мессі під час матчу, аргентинець прокоментував інцидент (Відео)