Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Пчхі
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 8

Довбойоби? Мені не смішно.

Мені часом справді буває скпутно і самотньо. І як мені стати гарною соц активною людиною, якщо мене у воєнний час навіть не випускають на вулицю?! І тариф мій мені вже не поповнюють!

 

+380951585264

Ответ на сообщение пользователя +380951585264 показать

Довбойоби? Мені не смішно.

Мені часом справді буває скпутно і самотньо. І як мені стати гарною соц активною людиною, якщо мене у воєнний час навіть не випускають на вулицю?! І тариф мій мені вже не поповнюють!

Запишися у ТерО

 

negredo

Вам легко казати.

Якби не моє становище я б не "засерав" учора бункер.

Подивився б я на вас, коли ви декілька років існуєте у 4 стінах під "присмотром" родини, і все що ви маєте - це старий смартфон із зіпсованим акумулятором, а з знайомих -лише один нероба десь в Білопілі (і йому не подзвониш навіть).

Ви скажете: ну я ж не такий довбойоб і лузер, яб до такого не скотився. А я вам відповім: що постійне перебуваня у ворожнечому колі в ХТЗ а потім нероздільна надзвичайно важка любов перед вступом в універ - просто так легко не проходить!!

В мене шиза, а чомусь всі вважають що це я винен! Та я б може вже був би істориком і давно працював у приємному колі по своїй професії. Так, зараз я деградую, але ж так було і буде зовсім не завжди

 

+380951585264

Ответ на сообщение пользователя +380951585264 показать

Вам легко казати.

Якби не моє становище я б не "засерав" учора бункер.

Подивився б я на вас, коли ви декілька років існуєте у 4 стінах під "присмотром" родини, і все що ви маєте - це старий смартфон із зіпсованим акумулятором, а з знайомих -лише один нероба десь в Білопілі (і йому не подзвониш навіть).

Ви скажете: ну я ж не такий довбойоб і лузер, яб до такого не скотився. А я вам відповім: що постійне перебуваня у ворожнечому колі в ХТЗ а потім нероздільна надзвичайно важка любов перед вступом в універ - просто так легко не проходить!!

В мене шиза, а чомусь всі вважають що це я винен! Та я б може вже був би істориком і давно працював у приємному колі по своїй професії. Так, зараз я деградую, але ж так було і буде зовсім не завжди

私の心に雨が降る

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

私の心に雨が降る

І знову дуже цікава відповідь, з жартівливим присмаком. ) (дяк гугл-перекладачу)

Я б теж хтів так влучно дотепно коментувати

 

+380951585264

В Германии украинские дети, выехавшие из страны из-за войны, обязаны ходить в местные школы. Немцы допускают к преподаванию переселенцев и официально оплачивают работу.

Более детально об этом Украинской Службы Информации рассказала жительница Николаева Анна Якимчук, которая со своей сестрой Татьяной и мамой эвакуировались в Германию.

Николаевская семья уже четвертый месяц проживают в немецком селе Эхсен (Oechsen).

С недавних пор двум сестрам предложили работу в одной из школ. Это стало возможным благодаря наличию у них педагогического образования. При этом дипломы подтверждать или переводить не пришлось — официально оформить трудоустройство получилось по факту наличия документа об украинском образовании (контракт до января 2023 года).

Дело в том, что в Германии украинские дети, выехавшие из страны из-за войны, обязаны ходить в местные школы. Украинцы обучаются в классах совместно с немецкими школьниками. Однако из-за языкового барьера сложно назвать это полноценным обучением. В некоторые дни всех украинских детей собирают в общий класс на уроки немецкого языка.

Как известно, 1 июня в украинских школах завершилось обучение, в том числе и для детей, выехавших из страны, которые учились дистанционно. В Германии летние каникулы начинаются значительно позже, чем в Украине — в разной земле по-разному, но, в среднем, дети уходят отдыхать в конце июля. Соответственно, украинских школьников нужно чем-то занять. Поэтому многие школы активно начали искать украиноязычных учителей среди таких же переселенцев.

Нам предложили работу в одной из школ, где сейчас обучается 9 учеников из Украины. Нагрузка небольшая из-за того, что не так много школьников: 6 рабочих часов в неделю для меня и 6 для сестры. Это по одному рабочему дню в неделю на каждую. За наш рабочий день мы должны провести три урока по своей программе, а также присутствовать на уроках немецкого языка для помощи в коммуникации учителя с классом, — рассказала Анна.

Для николаевских учительниц создали методические рекомендации относительно уроков, но, в целом, это может быть любой предмет или форма обучения: украинский, литература, математика, просто беседы или дискуссии на разные темы.

Анна с Татьяной уже провели свои первые уроки — ознакомительные, где познакомились с детьми, узнавали, как живется в Германии. В классе дети разного возраста и из разных уголков страны, и у всех разная мотивация: кто-то спокойнее переносит переезд, кому-то это дается сложнее.

В дальнейшем хотим проводить уроки по украинским традициям, культуре, упор делать на визуальный ряд, чтоб им было интереснее. В каждом классе установлены проекторы, так что возможности для этого есть. Будем проводить психологические тесты, интересные математические задачи на логику и смекалку.

Наша задача — помочь им адаптироваться, отвечать на волнующие вопросы о ситуации в Украине и жизни в новой стране, помогать немецким учителям наладить контакт с детьми, — резюмировала Анна Якимчук.

https://usionline.com/germanija-oplachivaet-obrazo...

 

Clough

Реальне пчхі. Трохи з батьком застудидися, погода в горах неочевидна. Завтра срання треба їхати в Тафель, мабуть, може, чого корисного дадуть. Тафель тут хуйтє де, від зупинки півтора кеме в гірку.

Ахуєваю ахуєнно з цін.

овочі туди-сюди

сцуко, підстригтися - 18 євро під машинку (у центрі Бьоблінгена сам бачив)

машинка у Кауфланді коштує десь четвертак

кросаучєгі

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Реальне пчхі. Трохи з батьком застудидися, погода в горах неочевидна. Завтра срання треба їхати в Тафель, мабуть, може, чого корисного дадуть. Тафель тут хуйтє де, від зупинки півтора кеме в гірку.

Ахуєваю ахуєнно з цін.

овочі туди-сюди

сцуко, підстригтися - 18 євро під машинку (у центрі Бьоблінгена сам бачив)

машинка у Кауфланді коштує десь четвертак

кросаучєгі

Купи собі машинку. Я купив Філіпс за 40 доларів і вже 10 років стрижуся сам раз на два місяці. Заощадив уже купу грошей. Стрижка на Брайтонщині коштує близько 20 баксів... Правда вони всі на ставочки пішли, але то вже інша розмова...

 

арера

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Реальне пчхі. Трохи з батьком застудидися, погода в горах неочевидна. Завтра срання треба їхати в Тафель, мабуть, може, чого корисного дадуть. Тафель тут хуйтє де, від зупинки півтора кеме в гірку.

Ахуєваю ахуєнно з цін.

овочі туди-сюди

сцуко, підстригтися - 18 євро під машинку (у центрі Бьоблінгена сам бачив)

машинка у Кауфланді коштує десь четвертак

кросаучєгі

У Лідлі машинка Браун 17 ойро. Годиться для всього

 

negredo

Хроніки вдячного бамбасу.

Восьмеро дітей, жіночка 33 років, її мати, батько сімейства, ще хтось... це все сьогодні почимчикувало кудись на інший пункт.

З Урзуфу. І ще сімейка цигойнерів з ними, звідти ж.

Ціапіздолінні краяни влаштували ругню, що їм дали дитясі коляски напрокат, а тепер треба для наступних, "а діточки вже звикли".

Рівень турбот, шоб ви розуміли - цей містер Плодовиті Яйця хотів на дитячі виплати собі в кімнату... телевізор купити. Хати ще не виділили - а душа вже просить кунтуша.

 

Белый Волк

Гхм.

Мені циган підселили на поверх.

Заєбіся пахнєт піся.

Жінки з малими дітьми, але хуя рум'яного я тепер відпочину.

Ужгородські. Вже напизділи німцям-волонтерам, що їх селище на Закарпатті роз'їбали бомбардуванням.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Гхм.

Мені циган підселили на поверх.

Заєбіся пахнєт піся.

Жінки з малими дітьми, але хуя рум'яного я тепер відпочину.

Ужгородські. Вже напизділи німцям-волонтерам, що їх селище на Закарпатті роз'їбали бомбардуванням.

Таку точно хуйню сьогодні і до нпс у концтабір привезли. У них знайшли воші і хотіли їх заперти на десятидений карантин. Так вони зібрали своє ніхуя і чухнули у Франик. Слава Ктулху!

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Таку точно хуйню сьогодні і до нпс у концтабір привезли. У них знайшли воші і хотіли їх заперти на десятидений карантин. Так вони зібрали своє ніхуя і чухнули у Франик. Слава Ктулху!

Та воні малі. Але кричать, ніби тигра каструють. І м'ячі. І шо цій хуйніробити, якщо вона трохи вища, ніж по коліно.

Я дарма пітюкав на арабських дітей. У порявнянні з ОЦИМ вони ще нічо.

 

Белый Волк

Йобанаротблянахуй. Йобаний мудоблядський пиздапройоб. Ухуячила ахуїтітєльная злива. Упалатці все бля плаває нахуй. Мокре геть усе. І мєлкопоносне чурбаньо, котре зазвичай вийобується до опівночи на вулиці, верещіть як всрате у палатці.

Блядь, буду відрощувати собі зябри

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Йобанаротблянахуй. Йобаний мудоблядський пиздапройоб. Ухуячила ахуїтітєльная злива. Упалатці все бля плаває нахуй. Мокре геть усе. І мєлкопоносне чурбаньо, котре зазвичай вийобується до опівночи на вулиці, верещіть як всрате у палатці.

Блядь, буду відрощувати собі зябри

У нас теж злива. Нехуйово накрило.

 

Clough

http://risovach.ru/kartinka/9200927

Ні, нічого не зпиздили. Але китайці - мастер рейс і недарма суп з немовлят вигадали. ЗАЇБАЛИ.

 

Белый Волк

У шаббат один воєн Аллаха років п'ятидесяти прийшов до кантіни і почав погром. Погнув стійку, покидав пластикові загорожі, поліз пиздитися на п'ятьох таких же арабів, але з охорони кантіни...

Не захотів маску на вході вдягати.

Через пару годин приперлися поліцаї і почали на нього щось там складати. Далі його поки на пеоиметрі не видно.

 

Белый Волк

Зате нахом'ячили безкоштовних кросівок! Ті самі плодовиті нагребли собі барахла - а розміри не ті. Ну і пішли роздавати. Одні ідеальні на мене, інші на матір, а в мене якраз мокасини розвалюються. (і сцуко я тільки два дні як їм заміну купив у містечку)

 

Белый Волк

Зі зливами у Швабському Альбі все збс, я вже двічі вимокнути встиг. У наших степах дощ збирається три тижні і потім тупо не йде. Тут між горами дощ збирається за 15 хвилин від ясного неба до стіни води.

 

Белый Волк

Мінус жуб. Не врятував з цими окупаціями. Их.

 

Белый Волк

Сусіду одному, щсх, врятували.

А у мене на тлі стресів, здається, некроз похуярив швидше, док потикав - нєєє, це тільки видаляти.

Подивився на видалене - вдома ЗАРАЗ і вчасно б таке не вилікували.

 

Белый Волк

П'єрем'їга!

Циган позавчора виселили з поверху, доїбали всіх галасом.

Зараз на поверсі бригада дезинфектантів працює.

Бо жили чотири дні - а наче свиней два місяці розводили.

 

Белый Волк

Особливо не вчитувався, але зрозумів, що ОПЗЖ, тобто де-хто з Дніпра та Харкова не зникли, а просто змінили назву, ой бля… нікнейми )))

 

kind

Німеччина. Липень 2022 року.

Зібралися negredo та останній незайманий Бердянська "вмазати". А нічого. Тут незайманий збігав і приносить:

-Класну штуку дістав. Ракетне паливо. 90% спирту. "Вмазали"... На ранок незайманий прокидається від телефонного дзвінка negredo.

-Але, Андрійко. Ти в туалет із ранку ходив?

-Ні ще.

-Не ходи. Я тобі з Японії дзвоню...

 

арера

Ответ на сообщение пользователя арера показать

Німеччина. Липень 2022 року.

Зібралися negredo та останній незайманий Бердянська "вмазати". А нічого. Тут незайманий збігав і приносить:

-Класну штуку дістав. Ракетне паливо. 90% спирту. "Вмазали"... На ранок незайманий прокидається від телефонного дзвінка negredo.

-Але, Андрійко. Ти в туалет із ранку ходив?

-Ні ще.

-Не ходи. Я тобі з Японії дзвоню...

Їбать, я цей анєк вже понад 50 років знаю

 

negredo

Cьогодні у Франику у лікарні мій співкамерник вийшов у вікно з 9-го поверху. Онкологія 3 стадії, хребет, легені. Останні 3 тиждні був під морфієм. В Україну не повезуть,дорого. Тут спалять.

Пом'яніть раба божого Сашка, він з Покровська( Красноармійськ) Донецької.

 

negredo

Хлопці! Я виїхав з гєтто! Прямую по Латвії зараз. За 15 годин буду в Шегін

ях.

 

Anykeyer

Ответ на сообщение пользователя Anykeyer показать

Хлопці! Я виїхав з гєтто! Прямую по Латвії зараз. За 15 годин буду в Шегін

ях.

Хай щастить!

 

wert

Звертаюсь до львів"ян. Може хтось здає 1-ну кімнатну за 5-6 тис. Довгий термін. Ріелтори на морозі. Можна совдєп, пралка і бойлер маст хев. Бажано не Рясне та не Сихів. Сподіваюсь на Бункер.

 

Anykeyer

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Добре, що живі здорові. Мо тепер хоч менше скавчання буде.

Добре, що живі здорові. Мо тепер хоч менше скавчання буде.

------

)))

 

Буллит

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 8
Мапа сайту Повна версія Оновити