Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Сьогодні прибуду до Берліну...
Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Дiйсно,тамi i y мене теж купа запитань,як так можна було лоханутись.Може вiн не все росповiв,але був дуже засмученим i замученим.

Нехай шукає інше житло.Якщо в нього є категорія С,то можна спробувати вибити з джобцентру сплатити за перездачу на німецьку категорію.Раніше знаю,що оплачували.Зараз хз.Водії вантажівок мають десь до 3000,далекобійники ще більше.За півроку можна вивчитися на таксіста.Теж зовсім інші гроші.Підскажи йому,може він не вкурсі про Wohngeld.

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Нехай шукає інше житло.Якщо в нього є категорія С,то можна спробувати вибити з джобцентру сплатити за перездачу на німецьку категорію.Раніше знаю,що оплачували.Зараз хз.Водії вантажівок мають десь до 3000,далекобійники ще більше.За півроку можна вивчитися на таксіста.Теж зовсім інші гроші.Підскажи йому,може він не вкурсі про Wohngeld.

Вiн не довчився на курсах навiть на А2.Недумаю,що це реально зараз,а там хто зна...Я його зараз майже не зустрiчаю-вoни у сусiдньому мicтечку живут. Дякую за розмову-треба послухати Щвеця- вiн там щось про проект капiтуляцiï руснi вiд Пентагону...

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Маленька приємна новина: виплатили часиково компенсацiю за проïзд на курси, бо це 10км туди i 10 додому.У мене в мicяць майже 100€ на бензин виходить.Тi хто на бусах маршрутних - ще бiльше.

тобто в тебе атівка?

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

У всіх дозвіл на проживання на 2 роки плюс можливість продовження на 3 роки.Я на 99 відсотків впевнений,що усім українцям продовжать термін перебування,незалежно від того,чи закінчиться війна.Моджахедам усім продовжують і вам продовжать.

моджахеди - це афганці?

Кажуть що чечени живіть привіваючи, майже 20 років після війни

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Я бачив як уся краïна захищала Марiyполь...Здриснув кажеш...Давай не будем про це.

Що ти там бачив? Весь Кривий Ріг банерами загиблих в Маріку завішаний був. Зараз в полоні дохуя.Піздец якийсь.Україна хуйово захищала його...

 

wert

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

моджахеди - це афганці?

Кажуть що чечени живіть привіваючи, майже 20 років після війни

Мав на увазі усых овцейобів:)Сірійці,афганці,курди і т.д.

Шо ти маєш на увазі припіваючи? На 500 євро на місяць?:)

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Мав на увазі усых овцейобів:)Сірійці,афганці,курди і т.д.

Шо ти маєш на увазі припіваючи? На 500 євро на місяць?:)

Шо ти маєш на увазі припіваючи? На 500 євро на місяць?:)

з оплаченим житлом та комуналкою? та ще й якесь лікування до купи безоплатне?

як що так, то це може більше ніж у Чечні було

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

тобто в тебе атівка?

Та я ж наче писав,що прикупив тут старенький маленькiй дешeвий бобiк VW у непоганому станi.Здорово виручає

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Мав на увазі усых овцейобів:)Сірійці,афганці,курди і т.д.

Шо ти маєш на увазі припіваючи? На 500 євро на місяць?:)

А якщо дружина та 3, 4, 5 дітей? Трохи інша сумма виходить?))) при дармовій соціалці і дешевому житлу - непогана сума виходить...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Що ти там бачив? Весь Кривий Ріг банерами загиблих в Маріку завішаний був. Зараз в полоні дохуя.Піздец якийсь.Україна хуйово захищала його...

Не зрозумiв твоïх образ.Я мав на увазi не моральну пiдтримку,а те що усьго 3 тисячи героïв не один мicяць стримували цiлу армiю з усiх 4 сторiн i з повiтря, все сподiваючись на пiдмогу...Хоча розумiю,що Киïв був важнiшим.А ще мав на увазi, що усе керiвництво мicта i заводiв покинули мicто у перший же день, не органiзував евакуацiю, навiть не попередив мешканцiв,що треба якось самiм вибаратись в Украïну.Коли зрозумiли-було вже пiзно,виходили пiшки пiд обстрiлами.Все.Не хочу знову про це.

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

А якщо дружина та 3, 4, 5 дітей? Трохи інша сумма виходить?))) при дармовій соціалці і дешевому житлу - непогана сума виходить...

Я ж писав,що цигани тут цiлими таборами.Золоту жилу знайшли,зараз устроiли п'янку з танцами.Навiть соромно перед нiмцями.Вони ж думать,що це украįнцi такi.

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Шо ти маєш на увазі припіваючи? На 500 євро на місяць?:)

з оплаченим житлом та комуналкою? та ще й якесь лікування до купи безоплатне?

як що так, то це може більше ніж у Чечні було

Комуналка не повністю.Світло,газ,інтернет,телефон-самі оплачують.Медична страховка повністю безкоштовна,включаючи стоматологію.

Все одно 500 євро на рило,я б не назвав припіваючи...

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Комуналка не повністю.Світло,газ,інтернет,телефон-самі оплачують.Медична страховка повністю безкоштовна,включаючи стоматологію.

Все одно 500 євро на рило,я б не назвав припіваючи...

500 на рило - звісно маловато, а 2500 на сім'ю - то вже й нормально...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

500 на рило - звісно маловато, а 2500 на сім'ю - то вже й нормально...

отакахуйнямалята(с):)

Впевнений що десь по чорному-сірому точно щось рубає

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Та я ж наче писав,що прикупив тут старенький маленькiй дешeвий бобiк VW у непоганому станi.Здорово виручає

та щось було таке

Ти без подробнощів, а я не допитував

...

але ж зараз колись

Скільки коштує, як обслуговуєшь...???

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Я ж писав,що цигани тут цiлими таборами.Золоту жилу знайшли,зараз устроiли п'янку з танцами.Навiть соромно перед нiмцями.Вони ж думать,що це украįнцi такi.

самий пиздось,

ось це я очікував

залупня якась приїхала з України, їх вважають українцями, а воно чмо кончене, ніякого відношення не має до УкарЇни

Нажаль, мабуть дохуя таких

 

ПБН

а ще й додати "апіздолєних, яких Україна покинула у лютому 2022..." так то зовсім прорва хуєпльотолів

Блять "Не працює картка мобільного зв'язку нахаляву" "Бєріпабольшємілбнорильних"

Ссука, ну чому такі не на історичну родіну у касопстан?!

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

500 на рило - звісно маловато, а 2500 на сім'ю - то вже й нормально...

На дітей сплачують по 250 євро на дитину,незалежно від того,працюють батьки чи ні.Ті,що продовжують отримувати соціальну допомогу,на дорослих-500 євро -глава сім'ї,якщо батьки удвох-на жінку щось близько 450,точних цифр не пам'ятаю.На дітей,крім 250,ще доплачують в залежності від віку.

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

та щось було таке

Ти без подробнощів, а я не допитував

...

але ж зараз колись

Скільки коштує, як обслуговуєшь...???

1500.Teхогляд (Tüv) i замiна 2-х виявленних на ньому вузлiв за рахунок хазяiна СТО, який продавав.Обслуговування авто,як i iншi послуги дуже дорогi.Проста замiна масла 70,€.Бiльше нiчого не робив, ïзжу вже пiвроку.

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

а ще й додати "апіздолєних, яких Україна покинула у лютому 2022..." так то зовсім прорва хуєпльотолів

Блять "Не працює картка мобільного зв'язку нахаляву" "Бєріпабольшємілбнорильних"

Ссука, ну чому такі не на історичну родіну у касопстан?!

Не розумiю нiмцiв.Приймають усiх.Спочатку дicтавали тiльки курди i нашi цигани.Тепер кого тут тiльки нема на курсах i в черзi у Тафель: турки,нiгери,араби,албанцi,aфганцi,навiть з Ceрбiï,Icпанiï.Це я не рахую кацапiв i ",нiмцiв" з Казахстану.

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

1500.Teхогляд (Tüv) i замiна 2-х виявленних на ньому вузлiв за рахунок хазяiна СТО, який продавав.Обслуговування авто,як i iншi послуги дуже дорогi.Проста замiна масла 70,€.Бiльше нiчого не робив, ïзжу вже пiвроку.

Заміна масла коштує 30 євро.Чи ти мав на увазі разом із маслом?Тоді це нормальна ціна.

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Заміна масла коштує 30 євро.Чи ти мав на увазі разом із маслом?Тоді це нормальна ціна.

Я мав на увазi,що в Украïнi c таким же маслом це коштувало до вiйни у декiлька разiв дешевше

 

В.Перетурин

Дозвіл продовжать, якщо проблем із законом немає. Зроблених хитрим пальцем можуть і перевірити на чорний заробіток, мене останнього разу картку додатково дивилися.

А так професійних жебраків формата "їбало за тиждень хуй обісреш" теж бачив перед Тафелем. Гнуть пальці, що у гансів хліб починається від 4 євро півкіло. Ниють, що краще було не йти на роботу, бо з соціалом те саме. Дебіли, блядь, що можу сказати. Кожний рік нормального стажу - це на рік менше до здобуття ПМЖ.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Що ти там бачив? Весь Кривий Ріг банерами загиблих в Маріку завішаний був. Зараз в полоні дохуя.Піздец якийсь.Україна хуйово захищала його...

Жодної кримінальної справи на можновладців, які з'їбали залишивши документацію. А купа мерів ще крутилася і намагалася парєшать.

Мєнти, податківці, прокурорські, судєйкі - гнилі два через третього.

Ну і зараз ще на окуповані понавозили народєц-угаль у кадрові місця. Хто не вірить мені - нахуй тре, он є бази даних у пабліках від небайдужих городян.

Цікаво, потім їм хоч умовне засудження буде, чи як краматорським завучам після 14 року?

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Я мав на увазi,що в Украïнi c таким же маслом це коштувало до вiйни у декiлька разiв дешевше

Моя порада.Закінчуй порівнювати ціни.Це найскоріший шлях до інтеграції.

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Дозвіл продовжать, якщо проблем із законом немає. Зроблених хитрим пальцем можуть і перевірити на чорний заробіток, мене останнього разу картку додатково дивилися.

А так професійних жебраків формата "їбало за тиждень хуй обісреш" теж бачив перед Тафелем. Гнуть пальці, що у гансів хліб починається від 4 євро півкіло. Ниють, що краще було не йти на роботу, бо з соціалом те саме. Дебіли, блядь, що можу сказати. Кожний рік нормального стажу - це на рік менше до здобуття ПМЖ.

Чорний заробіток-це завжди кеш.А хитродупих-пиздець скільки.На берлінських пабликах такі питання задають,розірвав би на шмати...

Буду дуже вдячна,хто пропише у Берліні на 2-3 місяці?

Хто знає російськомовного лікаря,щоб взяти довідку?

А можна на Пасху на тиждень в Укра'ну зїіздити?

Якщо взяти офіційну відпустку у Джобцентрі,можна у Турцію злітати?

Дойче Пост постійно шукає водіїв за 13 євро на годину,готелі покоївок по 12-13 євро,так у коментах пишуть,нехай самі працюють за ці копіки.Сук,самі прИнці та принцеси понаїхали...

 

Justas

Та які блядь ціни, ви інфляцію вітчизняного піастру бачили? На тлі пенсій по 35 євро?

В Україні дешеві тільки кріпаки у сервісі, яким ніде дітися.

Так, тут старий лаптоп дешевше викинути і взяти щось за 250 євро на барахолці з півроком гарантії і кращими параметрами. Бо ремонт у того ж самого дядечка Джованні, який продає електроніку (тут цим зайнялися румуни, італійці і інші балканці) буде всі 150 коштувати. Бо дядечко не йобнутий половину дня возитися за 15 євро, що трохи більше мінімалки НА ГОДИНУ.

У аптеки позаходив - ну дорого. І рецептурне, і просте. Дешеві тільки БАДи. В Україні та сама мачмала. Дешево лікуватися можна якщо піти у ліс і гризти хмиз. Це всюди у світі.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Чорний заробіток-це завжди кеш.А хитродупих-пиздець скільки.На берлінських пабликах такі питання задають,розірвав би на шмати...

Буду дуже вдячна,хто пропише у Берліні на 2-3 місяці?

Хто знає російськомовного лікаря,щоб взяти довідку?

А можна на Пасху на тиждень в Укра'ну зїіздити?

Якщо взяти офіційну відпустку у Джобцентрі,можна у Турцію злітати?

Дойче Пост постійно шукає водіїв за 13 євро на годину,готелі покоївок по 12-13 євро,так у коментах пишуть,нехай самі працюють за ці копіки.Сук,самі прИнці та принцеси понаїхали...

Є заробітки онлайн, такі самі чорні.

Літати у відпустку можна, колега он в Рим моталася. Тепер, правда, півтора місяці на соціальних брецелях сидить, бо гроші просіли. Але за згодою, ясєнпєнь.

А принци хай уябують на Прєкрасную Родіну і насолоджуються на всі 6000 грн на місяць, якщо 600 грн на годину їх вєлічєство так принижує.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Та які блядь ціни, ви інфляцію вітчизняного піастру бачили? На тлі пенсій по 35 євро?

В Україні дешеві тільки кріпаки у сервісі, яким ніде дітися.

Так, тут старий лаптоп дешевше викинути і взяти щось за 250 євро на барахолці з півроком гарантії і кращими параметрами. Бо ремонт у того ж самого дядечка Джованні, який продає електроніку (тут цим зайнялися румуни, італійці і інші балканці) буде всі 150 коштувати. Бо дядечко не йобнутий половину дня возитися за 15 євро, що трохи більше мінімалки НА ГОДИНУ.

У аптеки позаходив - ну дорого. І рецептурне, і просте. Дешеві тільки БАДи. В Україні та сама мачмала. Дешево лікуватися можна якщо піти у ліс і гризти хмиз. Це всюди у світі.

За рецептурне ти слачуєш 5 євро,якщо до 100 медикамент коштує.Якщо більше -10 євро.Хронічні хворі сплачують на початку року 50 євро і потім весь рік безкоштовно.

 

Justas

Це як один угальок у нас не сплачує вже сім чи вісім штрафів за паркування і швидкість.

Причому нормальний в принципі дядько, але савєцкій.

Типу, ну копи ж на дорозі посвідчення перевіряють - все норм.

Ну блядь лаг по базі. Потім прийде фактура розміром із сувой Тори, з пенею за просрачення. "Поборол, поборол!"

 

Белый Волк

Мапа сайту Повна версія Оновити