Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Електрики є ? порадьте модель генератора, 4кВт +-
Ответ на сообщение пользователя boogie показать

Таке питання, скільки повинен пропрацювати котел на умовно новому гелевого АКБ, великому. Перетворення з 12 на 220 в мене повер лоджік,модель можу вказати.Поки все нове було, тянув максимум 1.5 години.

Мне при покупке акк к ИБП для котла в магазине посоветовали AGM, а не гелевый. Так что у меня обычные AGM

Новые 3шт 12в по 7 ампер обещали что будут работать чуть больше часа. 50 мин точно работали, а потом заснул. Ну получается грубо 20 ампер 12v = 1 час.

Прям сейчас полнота в магазинах ventur gp 6v 12Ah

По 718 грн. Для моего ИБП надо 36 вольт, т.е. цепь из 6 акк. Это 4300 грн. По сути это даст мне на новых акк около 1часа 40-50 мин работы. Чтобы ночью генератор не запускать, а 2 раза по 50 мин протопить дом аккумуляторами надо 4300 грн.

 

гена

Ответ на сообщение пользователя гена показать

Мне при покупке акк к ИБП для котла в магазине посоветовали AGM, а не гелевый. Так что у меня обычные AGM

Новые 3шт 12в по 7 ампер обещали что будут работать чуть больше часа. 50 мин точно работали, а потом заснул. Ну получается грубо 20 ампер 12v = 1 час.

Прям сейчас полнота в магазинах ventur gp 6v 12Ah

По 718 грн. Для моего ИБП надо 36 вольт, т.е. цепь из 6 акк. Это 4300 грн. По сути это даст мне на новых акк около 1часа 40-50 мин работы. Чтобы ночью генератор не запускать, а 2 раза по 50 мин протопить дом аккумуляторами надо 4300 грн.

Яркий пример качественного маркетинга :)

В мои студенческие годы ходила такая шутка: "Если все твои оригинальные способы провести эксперимент потерпели фиаско, прочти инструкцию". Ни конструктивное исполнение, ни вид электролита не важны. Важен тип самого аккумулятора, его предназначение, которое (точнее, который - тип) указан в его паспорте - AGM Start-Stop, AGM Deep Cycle, etc. Если хочешь, чтобы акк. жил долго и счастливо, нужно покупать тот тип, на работу с которым рассчитан ИБП (тоже указан, но уже в паспорте к ИБП), а не тот, который советуют в магазине. Потому как в любом ИБП (по крайней мере - в качественном) предусмотрена защита от переразряда аккумулятора, которая настроена на определённый тип источника питания. Это не значит, что, если ИБП рассчитан на работу с аккумуляторами глубокого разряда, к нему нельзя подсоединить стартовые. Можно. И, пока новые, они будут работать не хуже. Только работать так они будут недолго, и гораздо быстрее придётся идти за новыми.

И, кстати, ни один продавец аккумуляторов, когда рекламирует свой товар, хоть устно, хоть письменно (на своих сайтах), в расчётах времени работы почему-то не учитывает КПД самого ИБП, которое отнюдь не 100%. Видимо, совесть не позволяет назвать меньшую цифру.

 

Запарижанин

Ответ на сообщение пользователя Запарижанин показать

Генератор видає на кожну лінію стільки, скільки вона споживає. Має значення лише сумарне навантаження, без різниці, скільки яких до якої лінії підключено приладів. Взагалі, реально генератор видає у будь-який момент не стільки ват, скільки написано у паспорті, а стільки, скільки в сумі до нього підключено навантажень. Якщо до генератора в 3 кіловата підключено сумарне навантаження в 500 ват, то він буде видавати 500 ват і жодним більше.

тут питання було про інше, мені здається, і я вже маю інфу про пічальку)

якщо є 3ф генератор і він заявлений як 2.4кВт номінал, то яке максимальне навантаження на фазу?

знайомі робили таку покупку і змушені були терміново здихуватись таких пристроїв, оскільки, за їх словами, відбувався "перекос фаз" - на навантаженій розетці напруга різко падала, а на інших - навпаки зростала.

я так підозрюю. що номінал у 2.4к-3ф генератора - це 800 ват на фазу. я помиляюсь?

(хоча, мабуть максимальне навантаження таки буде суттєво більшим, може й 3...)

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Цей мій японський 3 кВатний красень хаває щось приблизно 1 літра у годину

Це так його "інверторність" коштує?!))

бензин?

бензинвий двигун не може не споживати палєво, навіть якщо він працює на холостих і без навантаження.

дизель може брати абсолютно мінімальну кількість палива, бо у нього співвідношення повітря-паливо не має ніякого значення, впливає тільки на потужність.

у бензиновому двз згорить тільки така суміш, де повітря-до-бензину співвідноситься як 14-до-1 по масі. плюс-мінус трішки.

тому

а) бензиновий двигун завжди буде їсти той літр на годину, навіть якщо нічого до нього не підключиш,

б) а бензиновий двигун не-інвенторного генератора буде їсти ще більше, бо він окрім іншого ше й не може на холостих крутитись, а працює десь на 3 тищах обертів.

що інвенторний, що не-інвенторний ген було би правильно зажди тримати на номінальному їх навантаженні - це умова найменшого споживання палєва.

хоча правильно було б робити схему з двз-зарядки-акб-інвертора - це мабуть найдешевший кіловат був би, при умові хороших кпд на всіх етапах (що не факт, нажаль); поки що в розробці))

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Запарижанин показать

Та невже? З 1-го літру бензину ніякий карбюраторний двигун внутрішнього згоряння не здатен зробити роботи більше ніж 2-2,5 кВт. Це в ідеалі. Одно-двохтактні сумішні двигуни - ще менше. І це ще до самого генератору, ККД якого теж далекий від 100 відсотків. Фізику не надуриш.

ну взагалі-то, якщо гворити прямо про фізику... чисто теоретично..

то питома теплота згорання 1 літру бензину - 44 Мвт, тобто 12.2 кВт-год, з врахуванням ккд двз (40%) мало б бути десь під 5 кВтгод..

 

Mahno

хоча да, 40% для саме карбюратора - це таки недосяжно.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

тут питання було про інше, мені здається, і я вже маю інфу про пічальку)

якщо є 3ф генератор і він заявлений як 2.4кВт номінал, то яке максимальне навантаження на фазу?

знайомі робили таку покупку і змушені були терміново здихуватись таких пристроїв, оскільки, за їх словами, відбувався "перекос фаз" - на навантаженій розетці напруга різко падала, а на інших - навпаки зростала.

я так підозрюю. що номінал у 2.4к-3ф генератора - це 800 ват на фазу. я помиляюсь?

(хоча, мабуть максимальне навантаження таки буде суттєво більшим, може й 3...)

Ні, там мова про підключення однофазного генератора на три фази будинку. Так ніякого перекосу фаз не може бути

 

X1M1K

Ответ на сообщение пользователя Karpaty1963 показать

Потрібно якись зарядний пристрій для ноутбука. Шукаючи різні варіанти вже повність заплутався.

Щось на чому можна попрацювати 8-10 годин попередньо підзарядивши. Якись акамулятор чи павербанк потужний.

https://youtu.be/rVHU-R1YfS0?t=208

цього має вистачити для ноута.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя X1M1K показать

Ні, там мова про підключення однофазного генератора на три фази будинку. Так ніякого перекосу фаз не може бути

значить я не зрозумів; але питання про перекос фаз все одно актуальне..

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

ну взагалі-то, якщо гворити прямо про фізику... чисто теоретично..

то питома теплота згорання 1 літру бензину - 44 Мвт, тобто 12.2 кВт-год, з врахуванням ккд двз (40%) мало б бути десь під 5 кВтгод..

12,2 - то у бензину лабораторної якості. У технічного десь біля 10. І ККД у карбюраторного бензинового двз 20%, 40% - то у дизеля. До 25% у багатоциліндрових 4-х тактних. Та ще й ККД самого генератора докладається. 1,3-1,4 кВт з літру бензину для звичайних генераторів - цілком слушний показник. Для інверторних додається ще ККД інвертора.

Кінець кінцем, якщо хтось хоче достеменно дізнатись, скільки коштує кіловат з його генератора, нехай купить лічильник і виміряє, скільки виробить генератор з літра палива.

 

Запарижанин

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

значить я не зрозумів; але питання про перекос фаз все одно актуальне..

Ще й як. Якщо генератор трьохфазний.

 

Запарижанин

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

https://youtu.be/rVHU-R1YfS0?t=208

цього має вистачити для ноута.

Ноути теж різні бувають. Є економні, а є такі "праски", що на них павербанків не напасешся.

 

Запарижанин

Ответ на сообщение пользователя Запарижанин показать

12,2 - то у бензину лабораторної якості. У технічного десь біля 10. І ККД у карбюраторного бензинового двз 20%, 40% - то у дизеля. До 25% у багатоциліндрових 4-х тактних. Та ще й ККД самого генератора докладається. 1,3-1,4 кВт з літру бензину для звичайних генераторів - цілком слушний показник. Для інверторних додається ще ККД інвертора.

Кінець кінцем, якщо хтось хоче достеменно дізнатись, скільки коштує кіловат з його генератора, нехай купить лічильник і виміряє, скільки виробить генератор з літра палива.

десь я й бачив не так давно ролик на йотубі про це.

то там вийшло що на мінімальному навантаженні (бл. 1 квт) середній Г витрачав 1 літр майже, а більший (5+ квт) - десь 1.2+ (точно не памьятаю), а уже з повним навантаженням вийшло щось типу 1.2 літри і 1.3 чи щось таке.

тобто "перший" кіловат дорогий, наступні уже трішки дешевші, що не суперечить теорії і натякає, що Г треба підбирати акурат по номіналу потужності.

але в б/я випадку ціна кіловату така, що виникає питання про доцільність Г взагалі.

наприклад, є холодильник у якому лежить їжа на 1000 грн; за 2..3 доби роботи Г на цей холодильник витрати палива десь складуть літрів 20, тобто .. 1000 грн ((

смисл такого застосування є?

--

як на мене, то якщо електрику виключають так, що можна підзаряджати акумулятори, то так і робить. акумулятор плюс інвертор.

якщо ж такий варіант не катить, то...

бойлер - 50 грн на годину (один душ),

холодильник - 300 грн в день,

пралка теж мабуть гривень 100 за раз...

по моїм прикидкам використання Г при умові збереження всього комфорту (300 квт в місяць мінімум) - це десь під 15000 грн...

шото я не певен що це доцільно.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

десь я й бачив не так давно ролик на йотубі про це.

то там вийшло що на мінімальному навантаженні (бл. 1 квт) середній Г витрачав 1 літр майже, а більший (5+ квт) - десь 1.2+ (точно не памьятаю), а уже з повним навантаженням вийшло щось типу 1.2 літри і 1.3 чи щось таке.

тобто "перший" кіловат дорогий, наступні уже трішки дешевші, що не суперечить теорії і натякає, що Г треба підбирати акурат по номіналу потужності.

але в б/я випадку ціна кіловату така, що виникає питання про доцільність Г взагалі.

наприклад, є холодильник у якому лежить їжа на 1000 грн; за 2..3 доби роботи Г на цей холодильник витрати палива десь складуть літрів 20, тобто .. 1000 грн ((

смисл такого застосування є?

--

як на мене, то якщо електрику виключають так, що можна підзаряджати акумулятори, то так і робить. акумулятор плюс інвертор.

якщо ж такий варіант не катить, то...

бойлер - 50 грн на годину (один душ),

холодильник - 300 грн в день,

пралка теж мабуть гривень 100 за раз...

по моїм прикидкам використання Г при умові збереження всього комфорту (300 квт в місяць мінімум) - це десь під 15000 грн...

шото я не певен що це доцільно.

Саме так. Генераторне світло дуже дороге. Та й акумулятор + інвертор - теж обладнати недешево обходиться, якщо потрібна справжня синусоїда, а не модифікована. А що робити? Жити ж якось треба. У зятя в домі твердопаливний котел з теплоакумулятором. В нього без циркуляції взагалі опалення працювати не може. Тому довелося взяти і якісний інвертор, і дешевий малопотужний генератор, щоб заряджати акумулятори (якщо світла немає), які потім всю ніч теплоносій ганяють, а для гарячої води зробити окремий вичерпний контур. Один раз довелось потратитися, але далі опалення обійдеться дешевше, ніж всю ніч заради 100 Вт навантаження генератор ганяти. Та й акумулятори нові не покупали - по засіках пошкребли та реанімували декілька старих автомобільних, за якими якщо слідкувати, зиму пережити вистачить.

 

Запарижанин

І все рівно заплатили двічі. Планувалося взяти тільки інверторний генератор і пристосувати його інвертор вночі для акумуляторного живлення, а той, попри завіряння постачальників, виявився гімняний. Довелось докупити нормальний.

 

Запарижанин

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

десь я й бачив не так давно ролик на йотубі про це.

то там вийшло що на мінімальному навантаженні (бл. 1 квт) середній Г витрачав 1 літр майже, а більший (5+ квт) - десь 1.2+ (точно не памьятаю), а уже з повним навантаженням вийшло щось типу 1.2 літри і 1.3 чи щось таке.

тобто "перший" кіловат дорогий, наступні уже трішки дешевші, що не суперечить теорії і натякає, що Г треба підбирати акурат по номіналу потужності.

але в б/я випадку ціна кіловату така, що виникає питання про доцільність Г взагалі.

наприклад, є холодильник у якому лежить їжа на 1000 грн; за 2..3 доби роботи Г на цей холодильник витрати палива десь складуть літрів 20, тобто .. 1000 грн ((

смисл такого застосування є?

--

як на мене, то якщо електрику виключають так, що можна підзаряджати акумулятори, то так і робить. акумулятор плюс інвертор.

якщо ж такий варіант не катить, то...

бойлер - 50 грн на годину (один душ),

холодильник - 300 грн в день,

пралка теж мабуть гривень 100 за раз...

по моїм прикидкам використання Г при умові збереження всього комфорту (300 квт в місяць мінімум) - це десь під 15000 грн...

шото я не певен що це доцільно.

А що, щоб продукти не пропали треба щоб прямо постійно працював холодильник? Зараз взимку може буде достатньо вмикнути нахолодити хоч на годину раз на 6-8 годин.Це вийде 300 грн? Та, ну. А щоб з максимальною ефективністю заюзати генератор, можна відразу увімкнути умовний бойлер. Хай 2 години за 6-8 годин, тобто нехай 6 годин в день при повній відсутності світла. Це скільки в бензині і грошовому еквіваленті? І задовільнити при цьому мінімальні потреби - покупатися і поїсти. Може ще тут якусь мікрохвильову піч ще додати на розігрів.

 

Striker

В мене вчора не було світла з 8:00 до 22:40, в квартирі. Минулого разу не було аж добу, за цей час м'ясо в морозилці тільки-тільки почало щось там навіть не сказати, що підтавати. Так це доба. Інші продукти можна з'їсти за 2-3 дні і нічого і такого не буде.

 

Striker

Всю тему не читав, може хтось в курсі. Звичайний акумуляторний безперебійник можна підключити до холодильника? Треба там якась особлива синусоїда? Маю на увазі варіант, щоб один раз його зарядити і не тримати постійно в мережі, а підключити чисто холодильник при довгому простої хоч на хвилин 20-30 поморозити. Хоча, знаю, що вони, безперебійники, всі пищать як навіжені при відсутності вхідної напруги.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

А що, щоб продукти не пропали треба щоб прямо постійно працював холодильник? Зараз взимку може буде достатньо вмикнути нахолодити хоч на годину раз на 6-8 годин.Це вийде 300 грн? Та, ну. А щоб з максимальною ефективністю заюзати генератор, можна відразу увімкнути умовний бойлер. Хай 2 години за 6-8 годин, тобто нехай 6 годин в день при повній відсутності світла. Це скільки в бензині і грошовому еквіваленті? І задовільнити при цьому мінімальні потреби - покупатися і поїсти. Може ще тут якусь мікрохвильову піч ще додати на розігрів.

мої розрахунки там досиь приблизні, але й ситуація з перспективами по світлу зовсім незрозуміла.

ми всі очікуємо що хоч вряди-годи але світло буде. а якщо ні?

якщо за тиждень-другий просто електрика зникне з розеток назавжди?

чим будемо доморожувати продукти і розігрівати мікрохвильовку? - отож (((

--

я просто хотів пояснити що замість дьоргатись і намагатись все вирішити генератором (що комусь і підходить, але дуже дорого і незручно) - то може краще прийняти проблему і переосмислити загалом все використання електрики?

чим мікрохвильовка краща від звичайної шковороди а чайник на газу гірший за електро чи чим джезва з кавою гірша від електро-каво-машини?

замість запасів у морозилках можна зберігати продукти як консервацію чи купувати їх мінімум по необхідності.

з пралкою виходиьт найбільш болюче, тут звісно як варіант тупо складати весь одяг до літа))) ну да, буде гора одягу)))

замість домашньої випічки можна їсти магазинну чи перейти на варену-смажену їжу,

до відсутності теплої води можна пристосуватись, хоча попервах буде вкрай некомфортно; щоправда, в такі ж важкі часи колись совєти поробили скрізь хоч би громадські лазні за адекватні гроші - щоб люди хоч періодично могли нормальну санітарію підтримувати, а нинішні вожді в основному по йотубах пиздять а не за епідемії переживають... ну то таке.

з водою буде напряжно, але мо ті ж таки вожді допруть колись про бензо-насоси на станціях, хоча не факт...

карочє, я би радив не затикати всю цю діру генератором (якщо тільки можливо) а перейти на без-електричне життя. знаю що непросто, тож мабуть як варіант все ж якийсь мінімальний ген прийдеться купувати багатьом..

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Запарижанин показать

Саме так. Генераторне світло дуже дороге. Та й акумулятор + інвертор - теж обладнати недешево обходиться, якщо потрібна справжня синусоїда, а не модифікована. А що робити? Жити ж якось треба. У зятя в домі твердопаливний котел з теплоакумулятором. В нього без циркуляції взагалі опалення працювати не може. Тому довелося взяти і якісний інвертор, і дешевий малопотужний генератор, щоб заряджати акумулятори (якщо світла немає), які потім всю ніч теплоносій ганяють, а для гарячої води зробити окремий вичерпний контур. Один раз довелось потратитися, але далі опалення обійдеться дешевше, ніж всю ніч заради 100 Вт навантаження генератор ганяти. Та й акумулятори нові не покупали - по засіках пошкребли та реанімували декілька старих автомобільних, за якими якщо слідкувати, зиму пережити вистачить.

я думаю замутить схемку з авто-генератором.

є у мене десь у мотлосі старенький маторчик мопедний (чи то 50 чи то 70 кубиків), правда він розібраний ((( і трохи ліньки його докучі складати, але мабуть займусь.

є ще й бензопила, але там мотор волає як дурний..

тож моторчик від мопеда я так думаю потягне автоген (маю старенького на 700 ват) і зарядку акумулятора на 75 Ач.

на воду і насос котла інвертора може й вистачить. хоча не факт. скоріш тільки на насос плюс ноут і мережа - це важливіше, так що воду прийдеться якось рішати...

хоча насос у скважині щось там бл. 500 ват всього..

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

я думаю замутить схемку з авто-генератором.

є у мене десь у мотлосі старенький маторчик мопедний (чи то 50 чи то 70 кубиків), правда він розібраний ((( і трохи ліньки його докучі складати, але мабуть займусь.

є ще й бензопила, але там мотор волає як дурний..

тож моторчик від мопеда я так думаю потягне автоген (маю старенького на 700 ват) і зарядку акумулятора на 75 Ач.

на воду і насос котла інвертора може й вистачить. хоча не факт. скоріш тільки на насос плюс ноут і мережа - це важливіше, так що воду прийдеться якось рішати...

хоча насос у скважині щось там бл. 500 ват всього..

Моторчик от мопеда, то вже можна по Бацьке шось запустить:)

 

wert

Ще й бензопила. Та в тебе авіація без діла.

 

wert

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

я думаю замутить схемку з авто-генератором.

є у мене десь у мотлосі старенький маторчик мопедний (чи то 50 чи то 70 кубиків), правда він розібраний ((( і трохи ліньки його докучі складати, але мабуть займусь.

є ще й бензопила, але там мотор волає як дурний..

тож моторчик від мопеда я так думаю потягне автоген (маю старенького на 700 ват) і зарядку акумулятора на 75 Ач.

на воду і насос котла інвертора може й вистачить. хоча не факт. скоріш тільки на насос плюс ноут і мережа - це важливіше, так що воду прийдеться якось рішати...

хоча насос у скважині щось там бл. 500 ват всього..

То ви з жиру біситесь з цими відключеннями. Котел, холодильник, пралка, мікроволновка...

У нас не було світла 40 днів. За 40 днів один раз на пару годин з'явилися вода та світло. З мобоператорів один Київстар працював.

От тоді генератор і згодився, щоб зарядити мобілку та попиляти дрова. На тиждень врубався раз з три. Магазини перші три тижні не працювали. Їжу брав у гум. допомогою

 

sanyock

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Моторчик от мопеда, то вже можна по Бацьке шось запустить:)

була така ідея ))

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя sanyock показать

То ви з жиру біситесь з цими відключеннями. Котел, холодильник, пралка, мікроволновка...

У нас не було світла 40 днів. За 40 днів один раз на пару годин з'явилися вода та світло. З мобоператорів один Київстар працював.

От тоді генератор і згодився, щоб зарядити мобілку та попиляти дрова. На тиждень врубався раз з три. Магазини перші три тижні не працювали. Їжу брав у гум. допомогою

ну от саме твій випадок якраз і цікавий для генератора, бо відключення на 2 дні - там він зовсім лишній, імхо.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Ще й бензопила. Та в тебе авіація без діла.

ще й тример є бензиновий..

я х.з., якби вітер дув в їх сторону, мона було б якогось бєшеного вертольота замутить - чисто щоб пошугать )))

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

ще й тример є бензиновий..

я х.з., якби вітер дув в їх сторону, мона було б якогось бєшеного вертольота замутить - чисто щоб пошугать )))

Нє, то вже слішком, то вже агрєсівная вайна

 

wert

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

я думаю замутить схемку з авто-генератором.

є у мене десь у мотлосі старенький маторчик мопедний (чи то 50 чи то 70 кубиків), правда він розібраний ((( і трохи ліньки його докучі складати, але мабуть займусь.

є ще й бензопила, але там мотор волає як дурний..

тож моторчик від мопеда я так думаю потягне автоген (маю старенького на 700 ват) і зарядку акумулятора на 75 Ач.

на воду і насос котла інвертора може й вистачить. хоча не факт. скоріш тільки на насос плюс ноут і мережа - це важливіше, так що воду прийдеться якось рішати...

хоча насос у скважині щось там бл. 500 ват всього..

В принципі, якщо прикласти руки і голову, скласти все це до купи можна. Двигуна від мопеда повинно вистачити. За звичай, двигуни на синхронні генератори ставлять такі, щоб їхня потужність вдвічі перевищувала номінальну потужність генератора. Якщо прийняти 700 ват генератора за номінал, то достатньо двигуна в 2 кінські сили. Навіть трохи з запасом. Треба буде тільки вирішити проблему управляння зарядом акумулятора. Думаю, в данному випадку краще ставити контролер заряду, який працює за принципом стабілізатора струму. Але в будь-якому разі є одне але. 700 ват 14 вольт це 50 ампер. Такий струм на один акумулятор в 75 аг не подаси. Треба придумати, що робити з зайвими амперами. Або викидати їх "в повітря", чого, звісно, не хотілося б. Або свідомо скидати оберти двигуна (а тут вже може знадобитися контролер обертів, який невідомо де брати), з ними потужність генератора і, як наслідок, його ККД, що підвищить вартість кіловата електрики. Або - кращий варіант - набирати батарею акумуляторів десь під 200 Аг для одночасного заряджання. Якщо проблему з зайвим током вирішити, то чому б ні.

 

Запарижанин

Случайно обнаружил что ИБП обычный (офлайн типа), который мой котел не запускает когда вилку котла в него вставляю, хотя именно для котла его покупал несколько лет назад. Так вот если питание с этого ИБП подать на всю сеть дома (отключив до фазу дом от сети, и вытянув вилки холодильника и морозилки из розеток, а то предохранители сразу срабатывают на ИБП) так вот в этом варианте газовый котел работает.

С акаммуляторам на 50 ампер свет+котел хватает на 2 часа.

 

гена

Ответ на сообщение пользователя гена показать

Случайно обнаружил что ИБП обычный (офлайн типа), который мой котел не запускает когда вилку котла в него вставляю, хотя именно для котла его покупал несколько лет назад. Так вот если питание с этого ИБП подать на всю сеть дома (отключив до фазу дом от сети, и вытянув вилки холодильника и морозилки из розеток, а то предохранители сразу срабатывают на ИБП) так вот в этом варианте газовый котел работает.

С акаммуляторам на 50 ампер свет+котел хватает на 2 часа.

дроти твого будинку працюють як НЧ-фільтр, зглажуючи пульсації на виході інвертора.

можна спробувати совєцькі авторансформатори для цього, стабілізатори (були такі колись коробки біля телевізорів) - дещо має тобі помогти.

 

Mahno

Мапа сайту Повна версія Оновити