Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Звернення мера Ковеля до громадян .
  • Страницы
  • Все
  • 1

Сьогодні у на відключення 4 через 4 . Нєожиданно ! А ще вчора підари з їрмаківських шлюх доказували , що таке неможливо . Відсмокчіть , зебільні підари !

 

Stepan75ss

Навіть не дивує , що зебіли-хуєсоси зовсім не хочуть боротись за свої законні права . Вони -- такі самі смердючі кацапи , тільки маскуються під українців . Ще зовсім недавно вони розкривали свої смердючі роти шоб тільки виригати з них смердючі кацапські слова . А зараз вони різко стали "українцями" і повчають Дядю Стьопу ... Закрийте свої смердючі їбала , підари кацарилі . Ви -- гівно , і ваше місце в вигрібній ямі .

 

Stepan75ss

Саме цікаве , чому було звернення нашого мера . А виявляєтьтся , вчора в 17.00 до будинку мера прийшли приблизно 100 чоловік з факелами . І сказали , якщо не наведе порядок з електропостачанням , то вони спалять йому хату . І після цього якась макакієвська пізда називає ковельчан терпілами ? Вибачте , але ковельчани то є самі достойні люди країни . А ви , бидло їбане , смокчіть далі у каломойш .

 

Stepan75ss

Ещё одни асобинные нарисовались. В кого ни плюнь, попадешь то в кармильца, то в асобинного.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Ещё одни асобинные нарисовались. В кого ни плюнь, попадешь то в кармильца, то в асобинного.

сабж на повному ходу пиздує за маршрутом макса... деградація неймовірна...

питання єдине, чому Булах не банить цю підарасіну?

 

muntyan

Не дивно , як кацарилі малороси реагують на те , що люди добились справедливості хоча б на локальному рівні . Терпіли , вони і є терпіли .

 

Stepan75ss

Питання до тебе Степан ти знаешь, що відноситься до кретичної інфраструктури, якщо да то звідки? Ця інформація як мінімум службова . Да сьогодні багато питаннь віднесено до військових адміністрацій але військова адміністрація не тільки в області є а і в районі. Ті що пишуть , що це питання мера теж нічого не знають

Да Укренерго займається питаннями кого включити даже в місті... правда це коли така фігня , як сталось в Одесі....

Ответ на сообщение пользователя Металлист-Днепр 0-6 показать

Питання до тебе Степан ти знаешь, що відноситься до кретичної інфраструктури, якщо да то звідки? Ця інформація як мінімум службова . Да сьогодні багато питаннь віднесено до військових адміністрацій але військова адміністрація не тільки в області є а і в районі. Ті що пишуть , що це питання мера теж нічого не знають

Може в Києві ця інформація і секретна , але відключення на місці робить умовний Валєра з РЕМа . І у нього теж є сім'я , де світло може бути лише 3-4 години на добу . І ще раз повторюсь , після шуму шо здійнявся , у нас 2 доби дивним чином знову подається електрика по графіку .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Металлист-Днепр 0-6 показать

Питання до тебе Степан ти знаешь, що відноситься до кретичної інфраструктури, якщо да то звідки? Ця інформація як мінімум службова . Да сьогодні багато питаннь віднесено до військових адміністрацій але військова адміністрація не тільки в області є а і в районі. Ті що пишуть , що це питання мера теж нічого не знають

У Львові до критичної інфраструктури в останні дні відносяться тільки найважливіші об'єкти. Тепер вимикають повністю цілі райони з усім - котельнями, поліклініками, звязком. Мабуть це справедливо стосовно всіх мешканців.

 

prepod

Я вообще не очень понимаю, абчом сыр-бор)? В Харькове Терехова за 10-12-14 отключения нахлобучили в телеге. Как и за войну с малым бизнесом. Безо всяких фекальных шествий и слезливых обращений к городу и миру. После того, что мне известно, в тёплую погоду отключения 2-4 часа в сутки, (а могут сутки-другие пройти без отключения), в более холодную 4-6, плюс-минус в близкое время. Лично у меня в разные дни от 0 до 5.5 часов.

Или как поможет одесситам в их ситуации выход на улицы? А может, применительно к Одессе выход на улицы нужен для других целей? Да и не только по Одессе.

Лично у меня всё больше вопросов, чего добивается данное merde кобеля (желающие сами переведут на рус/укр). Деление украинцев на сорта, называние кого-то особенным и лучшим, не критика, а откровенно оскорбительные выпады в адрес властей (при том, что любой здесь знает, что идеальных там нет, а вменяемых немного), и прочее. Речь не о чем-то в отдельности, а именно о КОМПЛЕКСЕ - это я пишу, чтобы merde не передёргивало. Напоминает что-то знакомое.

Куди пропадає електроенергія, яка належить жителям Ковельщини.

https://www.volynpost.com/news/214148-kudy-propada...

До прикладу, на минулому тижні Волинь мала право використовувати 200 мегават, що трохи більше половини від необхідної норми. При цьому на великий Ковельський район, який займає чверть території області, виділили максимум десять мегават, і то не щодня. Це лише п'ять відсотків від всього волинського енергетичного пирога.

Наступна цифра здивує вас ще більше – два з десяти ковельських мегават споживало лише одне деревообробне підприємство.

Каналу з неофіційних джерел у середовищі енергетиків стало відомо, що із максимум 10, а то й шести мегават електроенергії, виділеної для Ковельського району, два мегавати, тобто п'яту частину, споживає одна фірма. Це – приватне деревообробне підприємство «Верба ВВ», що неподалік Ковеля. Реальним власником підприємства є колишній заступник начальника Управління СБУ на Волині Віктор Уніга. Із посади його звільнили, бо потрапив під дію закону України про очищення влади: «Наші джерела повідомляють, що Віктор Уніга координував діяльність волинської митниці. Об'єм фінансової вигоди, отриманої на посаді, за попередніми даними, обраховується мільйонами доларів. Є всі підстави вважати, що саме він є реальним власником підприємства «Верба ВВ», час створення якого, до речі співпадає із його звільненням з посади»

І ще цікава деталь: син Віктора Уніги – Олег – теж добре знайомий ковельчанам. Він був кандидатом на посаду ковельського міського голови на виборах 2020 року, а зараз є діючим депутатом Ковельської міської ради. Що ж до самого підприємства, то воно неодноразово фігурувало у гучних скандалах. У липні 2018 року директорку притягнули до відповідальності за порушення правил податкового обліку. В жовтні 2019 року «Верба-ВВ» засвітилася ще й у справі про контрабанду. Із цього можна припустити, що способи роботи в обхід закону – цілком нормальні для цього підприємства.

------

А хто ж такий цей Уніга ? Та просто смотрящий від їрмака за Волинською митницею . Возить кеш на Київ щотижня . Коли були вибори мера Ковеля , то зєлєбоба зі всією їрмаківською шоблою на вертольотах прилітав , щоб підтримати Олега Унігу https://ne-np.facebook.com/oleguniga/videos/274672...

Тримайте відосік .

Ну і як після цього можна виключати електрику таким людям ?

 

Stepan75ss

Щодо ситуації цієї , то вона набула розголосу далеко за межами Ковеля і Волині . Водій , який стояв у Львові розказував що місцеві водії підходили до нього і питали шо то за бучу підняли в Ковелі . Коли розказував про ситуацію , то всі йому казали , що все люди правильно зробили . Не знаю чи надовго вистачить , але мовчати і терпіти несправедливість не можна .

 

Stepan75ss

По енергетиці ви навіть не уявляєте , в яку жопу нас завели "найвеличніші реформатори" . До цієї зими просто ніхто тупо не готувався . Всі пройоби списуються на кацапські удари . Хомяки задоволені .

 

Stepan75ss

Доречі по енергетиці ситуація в країні значно погіршилась . У мене єдине питання -- чому не заборонені майнінг і лісопильні ?

 

Stepan75ss

Доречі , майже забулось ... Але десь місяць назад керівника Ковельського РЕМ звільнили . За тотальну корупцію , пов'язану в т.ч. і з розподілом електрики в часи відключень . Причому звільнили його самі власники Волиньобленерго , і навіть матеріали передали , щоб на нього завели кримінальну справу . Визвали серед дня терміново в Луцьк , і вже через годину дали розпорядження по всім філіям , щоб того мудака не пускали на жоден об'єкт Волиньобленерго по всій області . Але наскільки я знаю справу поки що не відкрили , бо в нього криша серед теперішнього високого керівництва НКРЄ , і ніби туда його зараз мають забрати . Отаке .

 

Stepan75ss

Та скільки там того Ковєля?:)Пропоную віддати його полякам,чи шведам,як Кемську волость:)))

 

Justas

Шо там мер Ковеля каже? А то ще нічого не виключали, а у декого істерика вже і соплі.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Шо там мер Ковеля каже? А то ще нічого не виключали, а у декого істерика вже і соплі.

А ткбе не вчили, що якщо людина в бані і відповісти не може, збиткуватись не слід?

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

А ткбе не вчили, що якщо людина в бані і відповісти не може, збиткуватись не слід?

Серйозно? Ти не помітив, що я тут майже ніколи нікого не чіпаю перший просто так? Коли мене це чмо оббріхує, криє всіма хуями на рівному місці, то це так вчили значить виходить і все норм? І головне, по якій причині він це робить, я йому в борщ насрав? Я тут буває і місяць нічого не пишу взагалі, але цей підар постійно періодично виливає на мене помиї і відкриває свого вонючого рота. Яким ще міфічним правилам я повинен притримувалися відносно цього уйобка?

 

Striker

І, до речі, я цього підара попереджав нещодавно в останній раз, що якщо він буде продовжувати це робити, то буде отримувати від мене симетричну відповідь постійно. Хто йому винен, що він такий тупий і не розуміє по нормальному?

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

І, до речі, я цього підара попереджав нещодавно в останній раз, що якщо він буде продовжувати це робити, то буде отримувати від мене симетричну відповідь постійно. Хто йому винен, що він такий тупий і не розуміє по нормальному?

Іди йому в приватні напиши та й сріться там, скільки влізе, а то виглядаєш як ображена діваха: "йа за вамі трі дня бєжала, щтоби сказать, как ви мнє бєзразлічни"

 

Ingvar

Ответ на сообщение пользователя Ingvar показать

Іди йому в приватні напиши та й сріться там, скільки влізе, а то виглядаєш як ображена діваха: "йа за вамі трі дня бєжала, щтоби сказать, как ви мнє бєзразлічни"

Ні, раз я пообіцяв напихати хуїв у відповідь, то маю триматися свого слова)

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Серйозно? Ти не помітив, що я тут майже ніколи нікого не чіпаю перший просто так? Коли мене це чмо оббріхує, криє всіма хуями на рівному місці, то це так вчили значить виходить і все норм? І головне, по якій причині він це робить, я йому в борщ насрав? Я тут буває і місяць нічого не пишу взагалі, але цей підар постійно періодично виливає на мене помиї і відкриває свого вонючого рота. Яким ще міфічним правилам я повинен притримувалися відносно цього уйобка?

Я? помічаю-помічаю. Звичайно, помічаю. Чел кілька днів в бані - який би він не був, але в бані. А ти все не чіпаєш і не чіпаєш.

А де Степан дівся?

 

mdb

Ответ на сообщение пользователя mdb показать

А де Степан дівся?

Його реінкарнація зараз з'явилася на гілці про Війну.

Славити Його!

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя mdb показать

А де Степан дівся?

Та Степан -- то хуйня . От шось давно не видно і не чути кількох людей , які воюють . Ігор38 взагалі дуже давно не з'являвся ...

 

Stepan75ss

Макрон, Шольц, Шарль Мішель та Урсула фон дер Ляєн зустрінуться з Орбаном, щоб запобігти блокуванню рішення про початок переговорів про вступ України до ЄС

---

Ну просто дурість якась. Повністю корумповане, з ідеалами позаминулого сторіччя, з зачіскою старої фрау на голові, ця субстанція робить погоду для інших в ЄС.

І той нарід угорський, колись заблукавший у Європу з Уралу, то все сприймає на ура.

Ще один сюр.

 

аммиак

Не сюди. Вибачаюся.

 

аммиак

  • Страницы
  • Все
  • 1
Мапа сайту Повна версія Оновити