Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Подорож в Ірландію.
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 8

Зараз подорож з Ірландії додому...

Дорого...

Десь 5-7 тысяч Євро насчитали.

 

vickov

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Джеймісон, Корк, трохи кращі...

Агов!

Ну що там Ірландія?

Жене?

ну тобто гонить?

ну у сенсі виробляє самогонку свою?!))

Як справи

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Агов!

Ну що там Ірландія?

Жене?

ну тобто гонить?

ну у сенсі виробляє самогонку свою?!))

Як справи

Та нічого, потихеньку, на курси хожу, виплати наче підняли, не впевнений, бо на свята збився графік і не знаю, що за коли заплатили. Шукаю потихеньку підходящу роботу...

Ну в суботу зрозумів, що південний ірландський акцент - лютий треш..

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Агов!

Ну що там Ірландія?

Жене?

ну тобто гонить?

ну у сенсі виробляє самогонку свою?!))

Як справи

Малий переселився вже в четвертий дім з вересня. Навіть з афганцями пожив місяць. То лютий треш в плані спілкування. Неадекватні наглухо.

Зараз вже повнолітній і переселили до наших. Хоча і до цього був з нашими, але там тільки неповнолітні, тому в день народження відразу переселили.

Кормлять два рази на день, виплати 40 евро на тиждень, але ще не отримував. Ну, каже що не отримував:) А так норм, в пошуках роботи

 

wert

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Малий переселився вже в четвертий дім з вересня. Навіть з афганцями пожив місяць. То лютий треш в плані спілкування. Неадекватні наглухо.

Зараз вже повнолітній і переселили до наших. Хоча і до цього був з нашими, але там тільки неповнолітні, тому в день народження відразу переселили.

Кормлять два рази на день, виплати 40 евро на тиждень, але ще не отримував. Ну, каже що не отримував:) А так норм, в пошуках роботи

А чого 40??? Він оформляв міжнародний захист? Бо якщо тимчасовий захист - 206 на тиждень. Йому ж 18 стукнуло?

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

А чого 40??? Він оформляв міжнародний захист? Бо якщо тимчасовий захист - 206 на тиждень. Йому ж 18 стукнуло?

Хз, все оформлював, сказали 40.Але ще не отримував. Можливо там варіанти в залежності від того, годують, чи ні. Хлопець що з ним в готелі перекантовувався перші дні, 200 отримує, але його не годують. Але він в Дубліні, а малий в Балібеї.

 

wert

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

А чого 40??? Він оформляв міжнародний захист? Бо якщо тимчасовий захист - 206 на тиждень. Йому ж 18 стукнуло?

Не дочитав. Мав тимчасовий оформити. А що це за міжнародний захист? І в чому різниця?

 

wert

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Не дочитав. Мав тимчасовий оформити. А що це за міжнародний захист? І в чому різниця?

Міжнародний захист - це біженство. Довга процедура, через лагері і т.д.,і якраз 40євро на тиждень платять... У українців - тимчасовий захист, прирівнюють до громадян в правах(окрім голосування) по суті отримують допомогу по безробіттю, плюс соцстрах, плюс житло. І працювати можуть відразу після отримання податкового номера(до 5 днів). Біженці - в кращому випадку через місяць.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Хз, все оформлював, сказали 40.Але ще не отримував. Можливо там варіанти в залежності від того, годують, чи ні. Хлопець що з ним в готелі перекантовувався перші дні, 200 отримує, але його не годують. Але він в Дубліні, а малий в Балібеї.

За харчі, хотелі знімають 10євро в день з дорослого, 5 з дитини.

 

rvv1

Але твоєму малому полюбому потрібно йти на роботу, мінімалка в два рази вища за соціал.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Міжнародний захист - це біженство. Довга процедура, через лагері і т.д.,і якраз 40євро на тиждень платять... У українців - тимчасовий захист, прирівнюють до громадян в правах(окрім голосування) по суті отримують допомогу по безробіттю, плюс соцстрах, плюс житло. І працювати можуть відразу після отримання податкового номера(до 5 днів). Біженці - в кращому випадку через місяць.

Нє, ніяких лагерів не було, жив в будинках різних, поки не знайшли місце. Вірніше в новий будинок завезли 6 пациків. А в сусідні дівчат мали привезти, але не склалося::)

 

wert

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Але твоєму малому полюбому потрібно йти на роботу, мінімалка в два рази вища за соціал.

Він наче знайшов щось в СТО, але буде видно. Він вчиться, а вибір між навчанням і роботою на користь навчання. Але спробує спочатку пів дня, а там видно буде

 

wert

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Він наче знайшов щось в СТО, але буде видно. Він вчиться, а вибір між навчанням і роботою на користь навчання. Але спробує спочатку пів дня, а там видно буде

Звісно навчання краще... Але тут інший момент, в нього не буде соціалку, а тільки стипендія, якщо її платять.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Звісно навчання краще... Але тут інший момент, в нього не буде соціалку, а тільки стипендія, якщо її платять.

Нє, я трохи криво висловився. Навчається він онлайн

 

wert

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Звісно навчання краще... Але тут інший момент, в нього не буде соціалку, а тільки стипендія, якщо її платять.

Соціалку сказали зрізають, якщо більше 20(можу плутати, старий вже) в годину оплата.

 

wert

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Соціалку сказали зрізають, якщо більше 20(можу плутати, старий вже) в годину оплата.

Менше 20 годин? Навіть не здогадуюсь, не цікавився.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Менше 20 годин? Навіть не здогадуюсь, не цікавився.

Та я в принципі теж. Він не голодний, дах є, інтернет є, англійська є, все інше похідне. Бо дома з вчорашнього вечора нічого нема. Ні світла, ні тепла і т.д.

 

wert

Блять

Я їм про Бушмілс, а вони мені про комуналку))

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Блять

Я їм про Бушмілс, а вони мені про комуналку))

А що про нього розповідати))) інколи купую, але більше заходить Powers, на новый рік, ну 31, 1 і трошки 2-го, літр всосав, похмілля нуль...

 

rvv1

Сьогодні трохи підохуєл... Виявляється, що я і моя дружина маємо право голоса на місцевих виборах...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Сьогодні трохи підохуєл... Виявляється, що я і моя дружина маємо право голоса на місцевих виборах...

Хлопець знайомий, 24 роки, збирається в Універ

Там у вас для переселенців це безкоштовно

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Хлопець знайомий, 24 роки, збирається в Універ

Там у вас для переселенців це безкоштовно

Ну його напевно трохи наєбали, бо ніхуя не безкоштовно... Він лише має право на стипендію, якщо голова на місці і в ній трохи більше ніж в середньостатистичного... І то, вона все не покриває...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Ну його напевно трохи наєбали, бо ніхуя не безкоштовно... Він лише має право на стипендію, якщо голова на місці і в ній трохи більше ніж в середньостатистичного... І то, вона все не покриває...

Десь так

Там питання - як що вам відмінять виплати, то в нього буде щось

Але ще й ксіва Ірландського ВНЗ

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Десь так

Там питання - як що вам відмінять виплати, то в нього буде щось

Але ще й ксіва Ірландського ВНЗ

Не відмінять тим хто вже тут, а тим більше хто довго... З дня на день я і дружина маємо отримати резитентсво, хоч і тимчасове... Але згадаємо приказку про тимчасове...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Не відмінять тим хто вже тут, а тим більше хто довго... З дня на день я і дружина маємо отримати резитентсво, хоч і тимчасове... Але згадаємо приказку про тимчасове...

А докладніше про резиденство можна? Що воно дає, коли його дають в т.д...

 

wert

Ответ на сообщение пользователя wert показать

А докладніше про резиденство можна? Що воно дає, коли його дають в т.д...

Ну офіційно - той самий жовтий лист, тільки у пластику... Ну й плюс біометрика, бо по наша послиха, тобіш свиноматка, досі не удосужилась підняти питання що до обміну біометричних данних між країнами...

Ну й що писав вище, вплив на місцеві вибори і навіть можливість висувати кандидатуру на вибори...

По суті - на 90% громадянство...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя wert показать

А докладніше про резиденство можна? Що воно дає, коли його дають в т.д...

Коли дають? А коли прийде повідомлення від міграціонної служби... Ну й дуже все індивідуально... Я витратив 10хв в сітівесті, дружина сьогодні майже годину.... Її чомусь перевіряли по повній програмі, наче перший раз заїхала...

 

rvv1

А тепер про "наболівше", вибачте, трохи бухнув... Соціал відмінний... Настільки, що мені нема ЖОДНОГО сенсу працювати... Бо маслати за бонус у вигляді 100 євро в тиждень - те ще задоволення... І мінусується медстрахування безкоштовне при виході на повний день...

Дружина вийти на роботу не може, бо в дитсадок не беруть поки дитині не буде 3 роки на 31 грудня...

Ну хіба вирву нічну вакансію, а дружина вдень хоча б на часткову... Тоді є нормальний плюс.

 

rvv1

Пару дней назад постил видео, как в Крыму пьяные сотрудники российской ЧВК «Медведь» ворвались в кафе и жестоко избили его посетителей (гражданских).

История получила продолжение - агрессивных оккупантов, которые били людей, тоже нашли и избили. Их окровавленные фото теперь с улюлюканьем постят Z-каналы.

Российское государство - это такая вот тупая, бессмысленная ненависть всех ко всем. Круговорот насилия и отсутствие всякой законности. Сегодня побил ты, завтра побили тебя. Кто сильнее - тот и прав.

Нравиться такое государство может только дегенератам, гопникам и патологическим садистам.

https://t.me/kazansky2017/10477?single

 

аммиак

Не туди.

 

аммиак

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 8
Мапа сайту Повна версія Оновити