Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Подорож в Ірландію.
Ответ на сообщение пользователя vickov показать

Дословно, сообщение от кума:

Здесь просто так не поменяешь жильё. Всё проходит через Дублинский центр расселения, а они переселять не хотят. Идёт большой поток беженцев и поэтому отказывают в переселении. У нас так многие хотели переехать.

Можно только воссоединение близких родственников. Жена, дети или родители, остальных не рассматривают.

Да я знаю, просто я якраз і чекаю розселення, поки в тимчасовому таборі, хоч і в досить комфортному.

 

rvv1

Ну, що, переселяють на "постоянку", як надовго невідомо, скоріш за все до початку курортного сезону... Кіларні, курортне містечко, на березі озера... Недалеко вже справжній океан, а не кельтське море... Щоправда хостел... Завтра побачу, що за умови...

Мінус - хєр я там роботу знайду...

 

rvv1

Фуф, біготня скінчилась...поки... Поселили в сімейний номер (для тих хто не розуміє - краще хіба двукімнатний люкс)... При заселенні дали подарункову карту на 700 євро... Якраз протягнути до виплат, бо трохи не вписався з часові рамки...

А тепер про погане... Наші люди... Міг би на цьому й закінчити...

Але продовжу... Ірландці - відношення відмінне, наше гі..., вибачаюсь, громадяни... Дивляться на тебе як на ворога номер один... Чому так? А хз... Хоча дехто таки відкрито допомагає порадами, хтось через нехочу, але підкажуть, також запишемо до нормальних, комусь похєр... А от є хейтери... Чи хєр зна як їх назвати... Їм усі винні і усі хєрові...далі буде...

 

rvv1

Такс, продовжу... Усе нормально, окрім кухні... Тупо маленька... Точніше наші довбограї намагаються захопити максимум життєвого простору... Холодильники... Їх тупо мало... Завтра з менеджером поспілкуюсь щоб особистий втикнути... 100 євро - не великі гроші для особистого спокою...

 

rvv1

Доречі, про роботу помилився... Є навіть шанси на роботу майже по спеціальності (досить примарні, але ж)... І варіантів більше навіть ніж в місті в 6 разів більшому.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Доречі, про роботу помилився... Є навіть шанси на роботу майже по спеціальності (досить примарні, але ж)... І варіантів більше навіть ніж в місті в 6 разів більшому.

І варто було заради цього їхати з місця де по суті війни не було крім іноді відсутності світла, води та інших комунальних зручностей ?

.

 

Ветеран

Ответ на сообщение пользователя Ветеран показать

І варто було заради цього їхати з місця де по суті війни не було крім іноді відсутності світла, води та інших комунальних зручностей ?

.

Відсутність світла, це ще відсутність роботи. Та і діти, один з яких тільки народився. Думаєш треба було ризикнути і сподіватись на відсутність подальших обстрілів і стабільне опалення і світло?

 

wert

Ответ на сообщение пользователя Ветеран показать

І варто було заради цього їхати з місця де по суті війни не було крім іноді відсутності світла, води та інших комунальних зручностей ?

.

Комунальні зручності - це світло, вода, зв'язок. Це все є, і не по 2-3 години, в кращому випадку... Он вчора у мами світло було... 1 годину на добу...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Відсутність світла, це ще відсутність роботи. Та і діти, один з яких тільки народився. Думаєш треба було ризикнути і сподіватись на відсутність подальших обстрілів і стабільне опалення і світло?

Я нічого не думаю і не троллю. Спитав якщо зважити і подивитись що переваже. Особисто я б нікуди не поїхав по цим Вважаю що їхати одна причина- близький фронт а кожнодені обстріли чи окупація. Начебто автор гілки жив не там та і писав що робота була. А зараз там діти хворіють та мабуть погано їм там

 

Ветеран

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Комунальні зручності - це світло, вода, зв'язок. Це все є, і не по 2-3 години, в кращому випадку... Он вчора у мами світло було... 1 годину на добу...

Це в якій області так? А будинок приватний чи багатоповерхівка?

 

Ветеран

Ответ на сообщение пользователя Ветеран показать

Це в якій області так? А будинок приватний чи багатоповерхівка?

Мама - Київська, приватний. В Києві не набагато краще, по 2-3 години дають вдень, деснянський район, а це значить - нема води, туалету, можливості щось приготувати.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Мама - Київська, приватний. В Києві не набагато краще, по 2-3 години дають вдень, деснянський район, а це значить - нема води, туалету, можливості щось приготувати.

В мене дочка живе в Василькові. Теж так. Але пристосувались. Купили акумулятор, інвертор. Інет є, зарядки теж, ноути працюють, світло так сяк є. Я теж замовив на ебей інвертор. Бо у нас цінм бахнуті. В Германії 2200, у нас 10 тис. Тварюки спекулянти..

 

Ветеран

Мій син також збирається до Ірландії найближчим часом. Оформлює закордонний паспорт, десь через місяць має вирушати

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя Ветеран показать

Я нічого не думаю і не троллю. Спитав якщо зважити і подивитись що переваже. Особисто я б нікуди не поїхав по цим Вважаю що їхати одна причина- близький фронт а кожнодені обстріли чи окупація. Начебто автор гілки жив не там та і писав що робота була. А зараз там діти хворіють та мабуть погано їм там

Там ще й по домівці прилетіло на початку вторгнення, свого житла вже ...зась

...

Мабуть відгребу від rvv1 що напичав ,

але блять "купи інвертор, та живи як раніше" ахуєть

 

ПБН

Але пристосувались. Купили акумулятор, інвертор. Інет є, зарядки теж, ноути працюють, світло так сяк є..

Заєбісь

Інет є

..

На сімнадцятому поверсі, чи на якому Сиз живе? де немовля півроку ...води скільки тижнів нее було?

Газу нема бо тільки єлектрика

..

Але то хуйня

Інет є

..

В нас в селі мабуть де-не-де газ, а так блять інет є

А тут зясувалось, що в когось каналізація "продвинута" тільки на елекртеці

Та то хуйня, можно через інет

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Там ще й по домівці прилетіло на початку вторгнення, свого житла вже ...зась

...

Мабуть відгребу від rvv1 що напичав ,

але блять "купи інвертор, та живи як раніше" ахуєть

Для когось інет важливіше води бо він не для писанини в соцмережах а для заробітку грошей онлайн працею.

 

Ветеран

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

Мій син також збирається до Ірландії найближчим часом. Оформлює закордонний паспорт, десь через місяць має вирушати

А що сину більше 60 років? Чи немає 18?

 

Ветеран

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Але пристосувались. Купили акумулятор, інвертор. Інет є, зарядки теж, ноути працюють, світло так сяк є..

Заєбісь

Інет є

..

На сімнадцятому поверсі, чи на якому Сиз живе? де немовля півроку ...води скільки тижнів нее було?

Газу нема бо тільки єлектрика

..

Але то хуйня

Інет є

..

В нас в селі мабуть де-не-де газ, а так блять інет є

А тут зясувалось, що в когось каналізація "продвинута" тільки на елекртеці

Та то хуйня, можно через інет

Каждому Своё..(С)

 

дядя бабай

Хорошие ветки - "прибуду до Берлина", "Подорож в Ірландію".. Мда..

Втулю мабуть сюда бильш меркантильное, тутэшне, Украинськэ.. Ибо с 1 сичня Многим на "Статус ВПО", не в "ирландиях", а в Нэнци, будет показан Большой ХУЙ.. А там и до "нимэччын" добирутся..

.........

"Статус ВПО не получить, т.к. нужна прописка оттуда, которую тоже не получить.

Ебучая бюрократия"

https://twitter.com/ChemieMosquito/status/16067679...

 

дядя бабай

..Дважды сталкивался с этой "бюрократией", а Верней с Прямым Умыслом, и вряд ли "с низу"..

В 17м, когда дочь получала 1й паспорт и Навязывалась "мисцэва рэестрация"..

И в 18м, когда пришлось почти год "судится" с пенсионным в доказывании, что ты "не верблюд"..

И подобных "выпадкив" в Украине ОверДохуя, Страсбург забит "позывамы"..

 

дядя бабай

Злоебучие Ровеньки

@ZlbRvnk

Вопрос к студии:

Как делают прописку переселенцы, получившие в первый раз паспорт, до этого его не имевшие?

Нужно сделать прописку именно луганскую, ибо с другой ты уже не считаешься переселенцем.

.........

@nashDombass

Это про выросшего ребенка? Моей дочке дали id вообще без прописки, потому что "невозможно проверить, действительно ли она была прописана в Донецке с родителями"

=====

Идёт ДЕВЯТЫЙ год "тымчасово окупованой" войны..

За это время кто то умер, кто народывся, кому паспорт получить, кому на пенсию, тощо.. И с документами идёт Целенаправленое Наебалово или внесение "написаных пером" т.н. "помылок", которые ПОТОМ Заебёшся "вырубывать топором"..

Казочку про "две недели АТО" уже схавали, на подходе новая про "весну-лето"..

Вот и в конкретном случае с паспортами на детей закладывается бИмба "замедленого действия" с стандартной формулировкой выложеной юзеркой -

"невозможно проверить, действительно ли она была прописана в Донецке с родителями"

Пока ёё дочке 16ть она "при маме", но ей станет 18ть и "совершенолетие" Без батькив и Статусов ибо ПОТОМ "невозможно проверить" станет ещё Более Невозможным..

Моей дочери тож в 17м пытались втулить або "мисцэву прописку" або "чистую" в айди.. Но была поставлена "донецкая прописка", согласно "довидкы" с Мокрой печатью о "проживающих по адресу" датированой мартом 14го..

Теперь ВСЕ документы звидтам с "двуглавой курицей"-"террорестические", с Трезубом канают только до июня 15го, истёк срок..

Теперь дочь полбзуется документом почти без траблов..

Пенсионый и т.д. это уже "другие истории"..

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя Ветеран показать

А що сину більше 60 років? Чи немає 18?

17

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Але пристосувались. Купили акумулятор, інвертор. Інет є, зарядки теж, ноути працюють, світло так сяк є..

Заєбісь

Інет є

..

На сімнадцятому поверсі, чи на якому Сиз живе? де немовля півроку ...води скільки тижнів нее було?

Газу нема бо тільки єлектрика

..

Але то хуйня

Інет є

..

В нас в селі мабуть де-не-де газ, а так блять інет є

А тут зясувалось, що в когось каналізація "продвинута" тільки на елекртеці

Та то хуйня, можно через інет

На 24)

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

На 24)

А, та то просто як на сьомий поверх води натискати

Нічого особливого

 

ПБН

Да, забув розповісти про зв'язок...

Шикарний... Можливо це тільки в ірландії, але водафон, безлім інтернет - 20 євро на 28 днів... Ну й три перші місяці безкоштовно... Дзвінки - пише, що 100 хв міжнародних, але здається неправильний переклад, думаю на других операторів всередині країни... Бо лише 3 хвилини з мамою встиг поговорити...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Да, забув розповісти про зв'язок...

Шикарний... Можливо це тільки в ірландії, але водафон, безлім інтернет - 20 євро на 28 днів... Ну й три перші місяці безкоштовно... Дзвінки - пише, що 100 хв міжнародних, але здається неправильний переклад, думаю на других операторів всередині країни... Бо лише 3 хвилини з мамою встиг поговорити...

Безлімітного мобільного інтернету нема ніде. Завжди є обмеження в 40, 20 чи 30 гіг, далі він безлімітний на низькій швидкості (до 0,8 мбіт/сек.) при якій нічого не відкривається. Читай умови свого тарифу.

 

prepod

Ответ на сообщение пользователя prepod показать

Безлімітного мобільного інтернету нема ніде. Завжди є обмеження в 40, 20 чи 30 гіг, далі він безлімітний на низькій швидкості (до 0,8 мбіт/сек.) при якій нічого не відкривається. Читай умови свого тарифу.

А чим я зараз по твоєму користуюсь??? П'ять пристроїв до мене під' єднано, всюди літає відео, а старший іінруху грає... Використано вже 10 гіг...

 

rvv1

Єдине обмеження - 10мб в секунду на весь безлім трафік.

 

rvv1

Водафон х. Можливо щось непрпвильно зрозумів.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя prepod показать

Безлімітного мобільного інтернету нема ніде. Завжди є обмеження в 40, 20 чи 30 гіг, далі він безлімітний на низькій швидкості (до 0,8 мбіт/сек.) при якій нічого не відкривається. Читай умови свого тарифу.

Ну чому ж нема? В мене безлімітний інтернет,від слова зовсім..хоч терабайтами його витрачай

 

Футболела

Мапа сайту Повна версія Оновити