Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Козацькому роду нема переводу!
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Це одне відео

Різні спроби

Тоді ОК.

 

wert

думаю тут закину, щоб гілку не створювати.

ЦІКАВИТЬ,

я навесні описував, що в Золотому воєю мій знайомий (опоседедкований, через дівчину з якою я зростав в одному дворі(її екс чоловік)), був поранений, сильно, все зібрали, але все що нижче зап:ястя не працює (взагалі).

ПИТАННЯ,

потрібна РЕАБІЛІТАЦІЯ !

може хтось вже зіштовхувався, може якість групи, програми на реабілітацію формуються, чи за кордон є групи, бо в Полтаві повна піссста з цим.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

думаю тут закину, щоб гілку не створювати.

ЦІКАВИТЬ,

я навесні описував, що в Золотому воєю мій знайомий (опоседедкований, через дівчину з якою я зростав в одному дворі(її екс чоловік)), був поранений, сильно, все зібрали, але все що нижче зап:ястя не працює (взагалі).

ПИТАННЯ,

потрібна РЕАБІЛІТАЦІЯ !

може хтось вже зіштовхувався, може якість групи, програми на реабілітацію формуються, чи за кордон є групи, бо в Полтаві повна піссста з цим.

Діагноз потрібен, щоб шукати. Схоже, шо жили перебиті. Тоді оперувати треба.

 

sanyock

Ответ на сообщение пользователя sanyock показать

Діагноз потрібен, щоб шукати. Схоже, шо жили перебиті. Тоді оперувати треба.

я хз діагноз.

може є якісь групи де формують реабілітацію за бугром, де вже можна пройти до огляд тощо.

може реба десь стати на облік тощо.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

я хз діагноз.

може є якісь групи де формують реабілітацію за бугром, де вже можна пройти до огляд тощо.

може реба десь стати на облік тощо.

https://mva.gov.ua/ua/news/algoritm-napravlennya-z...

Алгоритм. Від Мінветеранів

 

sanyock

Ответ на сообщение пользователя sanyock показать

https://mva.gov.ua/ua/news/algoritm-napravlennya-z...

Алгоритм. Від Мінветеранів

дякую

передам

 

GOTS

Ваван живий-здоровий

 

ПБН

Передає Привіт!))

Ну я так розумію що декілька останніх днів чекає на пересмінку на нуль

Ще розумію, Новий рік в нього був на передку

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Передає Привіт!))

Ну я так розумію що декілька останніх днів чекає на пересмінку на нуль

Ще розумію, Новий рік в нього був на передку

Привіт йому взад:)

 

Justas

Де зараз той "козак" ?

 

Stepan75ss

ваван пише що в нього все гаразд. Але зараз заклопотаний

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Де зараз той "козак" ?

Будьласка, у цьому випадку Козак бажано з великої літери, але точно без "лапок"

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Будьласка, у цьому випадку Козак бажано з великої літери, але точно без "лапок"

Серйозно ? Може йому ще і подякувати , що він тут писав "будьтє ви всє прокляти" ? Але менше з тим , просто хотілось би знати , чи він реально зараз десь воює , чи знову ховається . От тоді і справді можна було б і без лапок , а можливо навіть і з великої букви .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Серйозно ? Може йому ще і подякувати , що він тут писав "будьтє ви всє прокляти" ? Але менше з тим , просто хотілось би знати , чи він реально зараз десь воює , чи знову ховається . От тоді і справді можна було б і без лапок , а можливо навіть і з великої букви .

"Чи знов ховається" - це ти про бійця Збройних Сил УкраЇни, який у січні цього року точно був на "нулі"?

Може краще ти свої бидлянськи прєд'яви залишишь при собі?

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

"Чи знов ховається" - це ти про бійця Збройних Сил УкраЇни, який у січні цього року точно був на "нулі"?

Може краще ти свої бидлянськи прєд'яви залишишь при собі?

Павлік , я просто констатую факт . У нас тут воює купа справжніх Козаків -- без лапок і з великої літери . І НІХТО з них не закочував жодної істерики . На відміну від персонажа , який від моменту мобілізації до останнього "будьте всє прокляти" -- суцільна істерика . Тому в мене є певні сумніви , щодо його реальної участі в боях на передку . І я його не проклинаю , навпаки , бажаю тільки всього найкращого . Навіть в тилу можна приносити користь , розвантажуючи снаряди . Я не заперечую . Але не потрібно розмовляти , як мудак , з людьми , які працюють , щоб у нього було все необхідне .

 

Stepan75ss

Я не настільки радикальний, як Степан, але нехай Вор собі дійсно язика вкоротить.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Я не настільки радикальний, як Степан, але нехай Вор собі дійсно язика вкоротить.

Ти про цю гілку?

Ні?

Ну ось давай а тій де тобі щось не подобалось

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Павлік , я просто констатую факт . У нас тут воює купа справжніх Козаків -- без лапок і з великої літери . І НІХТО з них не закочував жодної істерики . На відміну від персонажа , який від моменту мобілізації до останнього "будьте всє прокляти" -- суцільна істерика . Тому в мене є певні сумніви , щодо його реальної участі в боях на передку . І я його не проклинаю , навпаки , бажаю тільки всього найкращого . Навіть в тилу можна приносити користь , розвантажуючи снаряди . Я не заперечую . Але не потрібно розмовляти , як мудак , з людьми , які працюють , щоб у нього було все необхідне .

Тобто тобі треба якісь залізобетонні докази?

Ти що тут є недостатньо?

Ну хз, з такими мудаками як ти тільки по-мудакськи

Стьопа, завалі єбало!

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Тобто тобі треба якісь залізобетонні докази?

Ти що тут є недостатньо?

Ну хз, з такими мудаками як ти тільки по-мудакськи

Стьопа, завалі єбало!

Облиш свої істерики для спілкування зі своїм "козаком" . Для нього ж прибережи своє фірмове хамство .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Ти про цю гілку?

Ні?

Ну ось давай а тій де тобі щось не подобалось

Паша, при всій повазі до тебе, я сам вирішую, що, де і як, ок? Це відкритий майданчик, і гілка - не твоя приватна власність. Я в полеміки не вступаю, лаятися і слати прокльонів у відповідь не буду, а просто повідомив тебе про своє ставлення до ситуації так, щоби ти гарантовано прочитав. На всіх гілках пише та сама людина.

А Льончик з Києва (той що з постачальниками в Англії за бітки розраховувався) не відписувався ?

 

GOTS

Як хлопці?

 

Olegechek

Соромно

Давно не цікавився

 

ПБН

З Бопом усе гаразд!

 

ПБН

Як там Боп?

 

Шеф

Начебто все гаразд

 

ПБН

Казаки-форумчани. Напишіть про себе. Як ви?

 

МАГ

Пам'ятаємо! Сьогодні рік, як нема з нами Марче...

https://www.footboom1.com/ua/ukrainian/news/167425...

 

МАГ

Stepan75ss

21.10.2023 15:58

-

Пост видалений. Так провокувати в гілці про дописувачів, які у лавах ЗСУ - це перебір. Прошу у майбутньому утриматися від подібних постів.

 

moderator

Ну так де той козак ? Хочеться взнати , на якому фронті він зараз воює ?

 

Stepan75ss

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Мапа сайту Повна версія Оновити