Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Россия распадется на части?

В продовження теми:

https://www.youtube.com/watch?v=uoU6kE9oSu4

)))

 

o_chub

Є пропозиція, думаю chila не проти буде, а що якщо на цю саме гілку усих лібералів з козлостану кидати?

Ну дивіться, є ж гілка про скульож звідти імперців?

Тоді чому і з ліберальним скавчанням не ознайомитися?

 

аммиак

І одразу Макс Кац.

---

Конец путинизма на примере СССР | Неожиданно и внезапно (English subtitles)

https://youtu.be/9bGvKNOnOTk

 

аммиак

Макс Кац.

Ізя Поц.

Дебіл Гоц.

І інші альтєрнатівниє свєтіла.

З кацапів є дуже проста теза.

У будь-якій події там я вболіваю за найбільшу кількість жертв.

Похуй, що там у них в бюлетені накалякано. Результат один.

 

Белый Волк

Олсо.

Гілка про скульож була створена, щоб Мишейобов, Сцяпа, паєбєнь і Гоця могли вашє бєз палива м'яти пицика на расєйських інфлюенсерів.

А тут шо?

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Олсо.

Гілка про скульож була створена, щоб Мишейобов, Сцяпа, паєбєнь і Гоця могли вашє бєз палива м'яти пицика на расєйських інфлюенсерів.

А тут шо?

як що?

амбасадори лібєралістав...

 

yurko

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

І одразу Макс Кац.

---

Конец путинизма на примере СССР | Неожиданно и внезапно (English subtitles)

https://youtu.be/9bGvKNOnOTk

Каца я періодично поглядую, оскільки цікавить думка тамошньої аппазіції.

ну таке собі..

з однієї сторони ніби то прогресовно налаштований пацан з жмутиком зайобів.

але періодично з нього все одно пре відвета москальщина ))))

наприклад, він агітує москалів не йти на війну (що добре), але причина у нього не в тому що вони стануть убивцями (хоча він так іноді каже) а часто - "вас там убьют"..

чи наприклад він критикує війну, але не тому що війна - це порушення закону, права і моралі, а тому що сніг, дорого, болото, генерали тупі а солдати мерзнуть))

тобто справа у нього не в тому що війна - це хуйово, а в тому що хуйово коли війна хуйова. а пабєдна війна - то вже і не так хуйово ))))

може їх вакцинують чимось там на заліссі? бо як єврей може бути кацапом?

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

Каца я періодично поглядую, оскільки цікавить думка тамошньої аппазіції.

ну таке собі..

з однієї сторони ніби то прогресовно налаштований пацан з жмутиком зайобів.

але періодично з нього все одно пре відвета москальщина ))))

наприклад, він агітує москалів не йти на війну (що добре), але причина у нього не в тому що вони стануть убивцями (хоча він так іноді каже) а часто - "вас там убьют"..

чи наприклад він критикує війну, але не тому що війна - це порушення закону, права і моралі, а тому що сніг, дорого, болото, генерали тупі а солдати мерзнуть))

тобто справа у нього не в тому що війна - це хуйово, а в тому що хуйово коли війна хуйова. а пабєдна війна - то вже і не так хуйово ))))

може їх вакцинують чимось там на заліссі? бо як єврей може бути кацапом?

А можливо він просто використовує доводи зрозумілі бидлоті. Всі ваші... порушення закону, права і моралі... слішком заумно для среднекацапского быдла.

 

chila

Ответ на сообщение пользователя chila показать

А можливо він просто використовує доводи зрозумілі бидлоті. Всі ваші... порушення закону, права і моралі... слішком заумно для среднекацапского быдла.

ну.. спочатку я написав заперечення )) а потім подумав що може і таке бути ))

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

Каца я періодично поглядую, оскільки цікавить думка тамошньої аппазіції.

ну таке собі..

з однієї сторони ніби то прогресовно налаштований пацан з жмутиком зайобів.

але періодично з нього все одно пре відвета москальщина ))))

наприклад, він агітує москалів не йти на війну (що добре), але причина у нього не в тому що вони стануть убивцями (хоча він так іноді каже) а часто - "вас там убьют"..

чи наприклад він критикує війну, але не тому що війна - це порушення закону, права і моралі, а тому що сніг, дорого, болото, генерали тупі а солдати мерзнуть))

тобто справа у нього не в тому що війна - це хуйово, а в тому що хуйово коли війна хуйова. а пабєдна війна - то вже і не так хуйово ))))

може їх вакцинують чимось там на заліссі? бо як єврей може бути кацапом?

а в тому що хуйово коли війна хуйова. а пабєдна війна - то вже і не так хуйово

---

Це піздьош, нічого він такого ніколи не казав. А казав завжди, що війна у 21 столітті, явище ненормальне і агресор її розв'язавший повинен програти і нести повну відповідальність.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Олсо.

Гілка про скульож була створена, щоб Мишейобов, Сцяпа, паєбєнь і Гоця могли вашє бєз палива м'яти пицика на расєйських інфлюенсерів.

А тут шо?

Ну особисто тут я хочу знати, що відбувається у супротивника саме в цьому сегменті.

Нах воно мені потрібно, васхіщаться там чи прислуховуватися до їх порад.

Тут чисто кристальна допитливість до інфи, яка може бути корисна тій стороні, яку я підтримую.

 

аммиак

К 70-летию Валерии Новодворской. "Особое мнение" от 01.11.2011. Архив "Эхо Москвы"

Ну, начнем с Навального. У него, кажется, наивысшие рейтинги. Навальный нам предлагает вместо Партии жуликов и воров Партию националистов и популистов. То, что он здесь нес, не то, что глава демократической оппозиции, но ни один русский интеллигент не имеет права даже подумать, не то, что сформулировать. Русский марш в стране, где нас, русских 85%, — это обыкновенный фашизм.

https://www.youtube.com/watch?v=CLozh5nDWYk

 

GOTS

Мапа сайту Повна версія Оновити