Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Тим часом Ангеліна Калініна вибила путінососку та вийшла в фінал в Римі!

Нажаль, та лукашистка зараз мабуть найсильніша в жіночому тенісі.

А наші дівчата в будь-якому разі молодчинки.

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Нажаль, та лукашистка зараз мабуть найсильніша в жіночому тенісі.

А наші дівчата в будь-якому разі молодчинки.

Кароліна Мухова з Чехії обіграла білоруску Аріну Соболенко.

Білоруска в третьому сеті вела 5:2, але чешка змогла відігратись.

«Ролан Гаррос»

Париж, Франція

22 травня – 11 червня 2023

Турнір «Великого шолома»

Призовий фонд – 49600000 євро

Відкриті корти, ґрунт

Півфінал

Кароліна Мухова (Чехія) – Аріна Соболенко – 7:6, 6:7, 7:5

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Кароліна Мухова з Чехії обіграла білоруску Аріну Соболенко.

Білоруска в третьому сеті вела 5:2, але чешка змогла відігратись.

«Ролан Гаррос»

Париж, Франція

22 травня – 11 червня 2023

Турнір «Великого шолома»

Призовий фонд – 49600000 євро

Відкриті корти, ґрунт

Півфінал

Кароліна Мухова (Чехія) – Аріна Соболенко – 7:6, 6:7, 7:5

Оце прям супер-супер. А до того ця чешка ще й двох кацапок вибила в 1/8 та 1/4.

 

toledo

Перша ракетка України Ангеліна Калініна опублікувала емоційний пост у своєму Instagram у зв'язку із трагедією у Новій Каховці, де 6 червня рашисти підірвали Каховську ГЕС:

«Це я одного літнього дня у моєї бабусі у Новій Каховці. Щоранку я прокидалася о 6-й ранку, щоб о 7-й йти на тренування. Каша, яку я ненавиділа, але бабусі не відмовиш, адже це не просто каша, це сніданок чемпіона! Після обіду – час для себе, а ввечері о 16 – друге тренування… І, звичайно, моя улюблена стіна!

Моє тенісне дитинство пройшло саме біля неї, щодня наприкінці тренування набиваючи три, а іноді й чотиризначні числа, це був «бонус» та вишенька на торті. Вона була моєю непереможною суперницею, яка бачила і сльози, і щастя (не знаю, як вона мене витримала).

Ця стіна і корти – моє щасливе дитинство, початок мого шляху.

А 06.06.2023 все пішло під воду! Спочатку вони захопили мій будинок, а тепер його зруйнували! Але ми все одно переможемо, як я перемогла стіну свого часу! Навіть якщо нам доведеться вдарити по ній тисячі разів!!!!».

 

Saltov

Ответ на сообщение пользователя Saltov показать

Перша ракетка України Ангеліна Калініна опублікувала емоційний пост у своєму Instagram у зв'язку із трагедією у Новій Каховці, де 6 червня рашисти підірвали Каховську ГЕС:

«Це я одного літнього дня у моєї бабусі у Новій Каховці. Щоранку я прокидалася о 6-й ранку, щоб о 7-й йти на тренування. Каша, яку я ненавиділа, але бабусі не відмовиш, адже це не просто каша, це сніданок чемпіона! Після обіду – час для себе, а ввечері о 16 – друге тренування… І, звичайно, моя улюблена стіна!

Моє тенісне дитинство пройшло саме біля неї, щодня наприкінці тренування набиваючи три, а іноді й чотиризначні числа, це був «бонус» та вишенька на торті. Вона була моєю непереможною суперницею, яка бачила і сльози, і щастя (не знаю, як вона мене витримала).

Ця стіна і корти – моє щасливе дитинство, початок мого шляху.

А 06.06.2023 все пішло під воду! Спочатку вони захопили мій будинок, а тепер його зруйнували! Але ми все одно переможемо, як я перемогла стіну свого часу! Навіть якщо нам доведеться вдарити по ній тисячі разів!!!!».

То ж її братья, до яких вона їздила на турніри в петербург 2019 і москва 2021, чого вона скигле?

 

prepod

Українка Марта Костюк (№36 WTA) перемогла Марію Саккарі (№8 WTA) з Греції у першому колі «Вімблдону» - 0:6, 7:5, 6:2.

Матч тривав 1 годину 57 хвилин.

Костюк виконала 2 подачі навиліт, припустилася 2 подвійних помилок.

Костюк поступається Саккарі в особистих зустрічах з рахунком 1-2. Це перша перемога українки над суперницею з топ-10.

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Українка Марта Костюк (№36 WTA) перемогла Марію Саккарі (№8 WTA) з Греції у першому колі «Вімблдону» - 0:6, 7:5, 6:2.

Матч тривав 1 годину 57 хвилин.

Костюк виконала 2 подачі навиліт, припустилася 2 подвійних помилок.

Костюк поступається Саккарі в особистих зустрічах з рахунком 1-2. Це перша перемога українки над суперницею з топ-10.

Молодец Марта!

После первого сета 0-6, собралась и выиграла матч. Ну и может повезло с остановкой матча из за дождя.

Но настрой Костюк понравился!

 

Али

А Марта взагалі молодець. Наша людина на 100%. Після 0-6 зібратися - це дорого вартує.

 

Saltov

Всі наші дівчатка розібралися зі своїми суперницями та йдуть у наступний раунд Вімблдону!

▪️Світоліна переграла 28-му ракетку світу Мертенс (6:1, 1:6, 6:1) та пройшла до 1/16.

▪️Калініна розправилася з іспанкою Бузас Манейро (6:4, 6:3) та йде до 1/32.

▪️Цуренко не залишила шансів 32-й ракетці світу чешці Синяковій (6:4, 6:1) та пройшла до 1/16.

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Всі наші дівчатка розібралися зі своїми суперницями та йдуть у наступний раунд Вімблдону!

▪️Світоліна переграла 28-му ракетку світу Мертенс (6:1, 1:6, 6:1) та пройшла до 1/16.

▪️Калініна розправилася з іспанкою Бузас Манейро (6:4, 6:3) та йде до 1/32.

▪️Цуренко не залишила шансів 32-й ракетці світу чешці Синяковій (6:4, 6:1) та пройшла до 1/16.

Чекаємо завтра на Марту. Суперниця серйозна.

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Чекаємо завтра на Марту. Суперниця серйозна.

Пройшла, на відмові Бадоси після 1 сету. Хз що там сталося, на лайвскорі рахунок подивлявся

 

SL001

Українська тенісистка Ангеліна Калініна (№26 WTA) поступилась представниці Канади Б’янці Андрєєску (№50 WTA) у другому колі «Вімблдону» – 2:6, 6:4, 6:7 (7-10).

Для тенісисток це була перша зустріч на корті. У третьому сеті українка вела 5:2, але канадійка змогла зрівняти рахунок і перевести гру в тайбрейк.

 

SL001

А Леся выгразла победу! Молодец!

 

Али

Цуренко здолала румунку Богдан у надважкому поєдинку та пройшла до 1/8 Вімблдону!

Леся перемогла (4:6, 6:3, 7:6) на тай-брейку у вирішальному сеті з рахунком 20:18

Суперницею українки у четвертому раунді буде Пегула 4 ракетка світу) або Коччаретто (43 ракетка світу)

 

SL001

Українська тенісистка Еліна Світоліна (WTA 76) вийшла до 1/8 фіналу Вімблдона-2023.

У третьому раунді трав'яного мейджору українка у двох сетах обіграла Софію Кенін (США, WTA 128) за 1 годину та 30 хвилин.

Вімблдон-2023. 1/16 фіналу

Еліна Світоліна (Україна) [WC] – Софія Кенін (США) [Q] – 7:6 (7:3), 6:2

Це була 6-та зустріч тенісисток. Еліна виграла 4-й поєдинок.

 

Saltov

Колись Кенін, якщо не помиляюсь, входила до топ-5. До речі, теж росіянське коріння у дівчини. Але це вже в минулому.

 

Saltov

Ответ на сообщение пользователя Saltov показать

Українська тенісистка Еліна Світоліна (WTA 76) вийшла до 1/8 фіналу Вімблдона-2023.

У третьому раунді трав'яного мейджору українка у двох сетах обіграла Софію Кенін (США, WTA 128) за 1 годину та 30 хвилин.

Вімблдон-2023. 1/16 фіналу

Еліна Світоліна (Україна) [WC] – Софія Кенін (США) [Q] – 7:6 (7:3), 6:2

Це була 6-та зустріч тенісисток. Еліна виграла 4-й поєдинок.

Далі азаренка

 

SL001

Марта фсьо

 

SL001

Українська тенісистка Марта Костюк (WTA 36) завершила виступи в одиночному розряді на Вімблдоні-2023.

У 1/16 фіналу трав'яного мейджора українка у двох сетах поступилася Медісон Кіз (США, WTA 18) за 1 годину та 12 хвилин.

Вімблдон-2023. 1/16 фіналу

Марта Костюк (Україна) – Медісон Кіз (США) [25] – 4:6, 1:6

 

Saltov

Леся фсьо

 

SL001

Да, Елька по пєналям

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Да, Елька по пєналям

Бімба, раскатала білоцапського парня

 

wert

Еліна-неймовірна!

 

Justas

Красунечка! Наше золотце! Сказала - і зробила!

 

Saltov

Українська тенісистка Еліна Світоліна (№76 WTA) обіграла 20-ту ракетку світу Вікторію Азаренко в четвертому колі Вімблдонського турніру (2:6, 6:4, 7:6). Більшість глядачів на трибунах під час матчу підтримували українку.

Після матчу вболівальники на корті №1 освистали тенісистку з РБ, яка йшла в підтрибунне приміщення. Азаренко у відповідь посміхнулася і похитала головою.

Зазначимо, що на Ролан Гаррос уболівальники освистували українських тенісисток, які не тиснули руки спортсменкам з рф і рб.

У чвертьфіналі Світоліна гратиме з першою ракеткою світу Ігою Свьонтек, яка грає зі стрічкою в кольорах України.

 

Saltov

Аж настрій піднявся

 

Saltov

Ответ на сообщение пользователя Saltov показать

Аж настрій піднявся

3:0 в третьому сеті вела і ледь не згоріла на тбрейку.. Якщо не помиляюсь 7:4 горіла. Ну 7:5 точно було.

 

wert

Ответ на сообщение пользователя wert показать

3:0 в третьому сеті вела і ледь не згоріла на тбрейку.. Якщо не помиляюсь 7:4 горіла. Ну 7:5 точно було.

7:4

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя wert показать

3:0 в третьому сеті вела і ледь не згоріла на тбрейку.. Якщо не помиляюсь 7:4 горіла. Ну 7:5 точно було.

Ледь нерахуєтся.

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

7:4

Кстаті питання, чому при 7-4 вона грала далі?

 

SL001

Мапа сайту Повна версія Оновити