Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
українське зерно

Стьопа, ти дивуєш все більше , звісно нагадуєш ПТУшніка. Закінчуй писати дурниці, їх вже ніхто не чітає

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

Ти вже втомив пургу нести,поляки вже давно навели порядок з транзитом,їм не подобається що після транзиту цей товар попадає на їхній ринок

Та ти що ? Я вчора писав те саме , то ти сказав , що я нічого не розумію , і поляки до транзиту не мають жодних претензій .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Стьопа, ти дивуєш все більше , звісно нагадуєш ПТУшніка. Закінчуй писати дурниці, їх вже ніхто не чітає

Ти не читаєш , але точно знаєш , шо то дурниці . То хто з нас схожий на птушника ?

 

Stepan75ss

А по темі : наскільки я зрозумів Качинський(який керує Дудою і Муравецьким) вже зрозумів, що понесло їх не у той степ, і виправдовується

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Ти не читаєш , але точно знаєш , шо то дурниці . То хто з нас схожий на птушника ?

Я вже давно не читаю, бо знаю, що дурниці

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Та ти що ? Я вчора писав те саме , то ти сказав , що я нічого не розумію , і поляки до транзиту не мають жодних претензій .

В них дуже багато притензій,і ще можуть десяток придумати нових,навіть я вам можу підкинути

Погана якість зерна

Порушення норм зберігання

Багато шкідливих речовин

В зерні шкідники

Недопустимий рівень вологості

Невідповідність польським вимогам

І ще сто можна придумати

Але головна проблема в тому що вонр не хочуть бачити це зерно в європі,але вам птушнікам це не доходить

 

igorok

І ще одне

ті хто говорять що поляки роблять це під вибори- наївні ви люди

Я дотичний до транспортної сфери в якій така сама історія тривала роками,це дуже хитрожопий народ який робить все максимально вигідно для себе

Вони прекрасно розуміють нашу залежність тому що вони для нас ворота в європу в не ми для них

Тому і ведуть себе так вже десятиліттями!!!

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

І ще одне

ті хто говорять що поляки роблять це під вибори- наївні ви люди

Я дотичний до транспортної сфери в якій така сама історія тривала роками,це дуже хитрожопий народ який робить все максимально вигідно для себе

Вони прекрасно розуміють нашу залежність тому що вони для нас ворота в європу в не ми для них

Тому і ведуть себе так вже десятиліттями!!!

Згоден.Тому правильно заявив болгарський керівник своїм фермерам, який теж цю тему підіймали, що їх достаток(як доречі і польських фермерів)цілком залежить від дотацій евросоюза, тому припиняйте хірньою займатися, бо більше підтримки не отримаєте.

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

В них дуже багато притензій,і ще можуть десяток придумати нових,навіть я вам можу підкинути

Погана якість зерна

Порушення норм зберігання

Багато шкідливих речовин

В зерні шкідники

Недопустимий рівень вологості

Невідповідність польським вимогам

І ще сто можна придумати

Але головна проблема в тому що вонр не хочуть бачити це зерно в європі,але вам птушнікам це не доходить

Ти можеш фантазувати скільки завгодно , але зараз в них одна претензія , шоб їх не найобували . Якщо зерно іде через територію ЄС транзитом , то воно не може попадати на ринок ЄС . Інакше , як я вже казав , це що завгодно , але не транзит .

І якщо вони не хочуть бачити нашого зерна на своєму ринку -- це їхнє суверенне право . А нашій владі треба не бикувати , а самій організовувати переробку зерна на власній території .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Ти можеш фантазувати скільки завгодно , але зараз в них одна претензія , шоб їх не найобували . Якщо зерно іде через територію ЄС транзитом , то воно не може попадати на ринок ЄС . Інакше , як я вже казав , це що завгодно , але не транзит .

І якщо вони не хочуть бачити нашого зерна на своєму ринку -- це їхнє суверенне право . А нашій владі треба не бикувати , а самій організовувати переробку зерна на власній території .

Ясне діло що не хочуть

Я це розумію

Але імпорт в Литву дозволений?А в естонію?

ДОЗВОЛЕНО імпортувати зерно

Ще раз можу повторити

Це ДОзволено!!!

З якого дива литовська компанія власник цього зерна не може продавати в будь яку країну європи?

Бо поляки самі хочуть своє втюхати?

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

Ясне діло що не хочуть

Я це розумію

Але імпорт в Литву дозволений?А в естонію?

ДОЗВОЛЕНО імпортувати зерно

Ще раз можу повторити

Це ДОзволено!!!

З якого дива литовська компанія власник цього зерна не може продавати в будь яку країну європи?

Бо поляки самі хочуть своє втюхати?

Литовці можуть продавати своє зерно в любу країну в Європі . Але якщо по документам країна походження зерна Україна , і воно пройшло через Польщу в Литву як " транзитне для реалізації поза територією ЄС " , то реалізація його в Польщі буде порушенням угоди про транзит . Якщо зерно купила литовська компанія , то вона може його реалізовувати в будь-якій країні ЄС , крім тих , де це заборонено міждержавними угодами . Україна з Польщею підписала міждержавну угоду про транзит https://www.slovoidilo.ua/2023/04/18/novyna/ekonom...

І тоді Україна ротом міністра економіки України Юлії Свириденко говорила " Ми ставимося до проблем, що виникли у польських колег, з такою самою увагою, як і Польща, ставиться до наших проблем. " Згідно цієї угоди все транзитоване через Польщу зерно не мало попадати на ринок Польщі . Що змінилось зараз , що певні діячі , заляпані по самі вуха в корупційних скандалах , починають бикувати ?

Можливо просто комусь терміново перебити корупційну повістку ?

Моя порада -- не ведись на вкиди . Причому чомусь у всіх вкидах від ОПешних джерел весь хейт на Польщу . Хоча і Словаччина теж недовольна , а та ж Угоршина взагалі розширила список заборон .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Литовці можуть продавати своє зерно в любу країну в Європі . Але якщо по документам країна походження зерна Україна , і воно пройшло через Польщу в Литву як " транзитне для реалізації поза територією ЄС " , то реалізація його в Польщі буде порушенням угоди про транзит . Якщо зерно купила литовська компанія , то вона може його реалізовувати в будь-якій країні ЄС , крім тих , де це заборонено міждержавними угодами . Україна з Польщею підписала міждержавну угоду про транзит https://www.slovoidilo.ua/2023/04/18/novyna/ekonom...

І тоді Україна ротом міністра економіки України Юлії Свириденко говорила " Ми ставимося до проблем, що виникли у польських колег, з такою самою увагою, як і Польща, ставиться до наших проблем. " Згідно цієї угоди все транзитоване через Польщу зерно не мало попадати на ринок Польщі . Що змінилось зараз , що певні діячі , заляпані по самі вуха в корупційних скандалах , починають бикувати ?

Можливо просто комусь терміново перебити корупційну повістку ?

Моя порада -- не ведись на вкиди . Причому чомусь у всіх вкидах від ОПешних джерел весь хейт на Польщу . Хоча і Словаччина теж недовольна , а та ж Угоршина взагалі розширила список заборон .

А ніт

Литовець його купив ,і це вже його справа куди його реалізувати.Литовцю дозволено імпортувати зерно з України

Далі сам маєш розуміти як це все відбувається

Я тобі більше скажу

В литовця це зерно купує поляк)

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Литовці можуть продавати своє зерно в любу країну в Європі . Але якщо по документам країна походження зерна Україна , і воно пройшло через Польщу в Литву як " транзитне для реалізації поза територією ЄС " , то реалізація його в Польщі буде порушенням угоди про транзит . Якщо зерно купила литовська компанія , то вона може його реалізовувати в будь-якій країні ЄС , крім тих , де це заборонено міждержавними угодами . Україна з Польщею підписала міждержавну угоду про транзит https://www.slovoidilo.ua/2023/04/18/novyna/ekonom...

І тоді Україна ротом міністра економіки України Юлії Свириденко говорила " Ми ставимося до проблем, що виникли у польських колег, з такою самою увагою, як і Польща, ставиться до наших проблем. " Згідно цієї угоди все транзитоване через Польщу зерно не мало попадати на ринок Польщі . Що змінилось зараз , що певні діячі , заляпані по самі вуха в корупційних скандалах , починають бикувати ?

Можливо просто комусь терміново перебити корупційну повістку ?

Моя порада -- не ведись на вкиди . Причому чомусь у всіх вкидах від ОПешних джерел весь хейт на Польщу . Хоча і Словаччина теж недовольна , а та ж Угоршина взагалі розширила список заборон .

Хейту на польщу немає

І тут опе непричому

Ці хитрожопі себе аналогічно ведуть у транспортній сфері

Тупо так само

І казочки навіть схожі

 

igorok

Все відгукується через тупу кучмівську (та й кравчуківську) економіку. Жодних зв'язків не було налагоджено. Ніякого фундаменту для розвитку будь-яких відносин з цивілізованим світом. Лише відточена система підлаштування своїх людей на фінансові потоки та розкрадання державного бюджету.

Ніхто з цим ніколи не боровся.

А Польща має свої права та цим користується.

 

Olegechek

Ігор, з Дубно, не ображайся за мій треш.

Чи ти як дівчина, не пробачиш мені моєї синьої хрюканини?

 

аммиак

Друже аміак

Ти ж знаєш приказку

Що в тверезого на умі, то в пяного на язиці)

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

Друже аміак

Ти ж знаєш приказку

Що в тверезого на умі, то в пяного на язиці)

То у п'яних, а я під марафетом був.

 

аммиак

Я впевнений що з поляками ми помиримось і все буде добре. Люди вони прагматичні, історична памʼять у них є, і думаю часи, коли Катерина ІІ присилала їм свого коханця на королівський престол вони ще памʼятають. Хотів сказати про те, що мені дуже ріже слух в полеміці з нашого боку. Оці постійні посилання на «вибори». Типу не було б цих виборів у Польщі, і все було б клас. Ну те, шо про це постійно пишуть ЛОМи зі своїх диванів, то таке. Дивує, що політики, схоже в це щиро вірять. Колись читав спогади Болтона про роботу в адміністрації Трампа. Він там згадує візит в Китай. Де Трамп намагався примусити Сі Цзіньпіна припинити протекціонізм в економіці і лякав торгівельною війною. Все це закінчилось нічим і вже прощаючись, Трамп попросив Сі. Ви купуєте кукурудзу в Штатах. Купіть її от там, називає штат. Там живуть мої виборці, вони повинні бачити що я на них працюю. Я рекомендую нашим політикам, які напевно часто бувають в Польщі, зайти в будь який великий польський супермаркет. Можна в чеський, угорський, словацький. Я заходив не раз за останні півтора роки. Скільки вони там побачать імпортних товарів? Фактично нуль. І за півроку до виборів, і за 2 роки і за місяць. Країни ЄС, вільний ринок. Де він? І хай зайдуть в будь який наш. Подивляться на пропозицію французьких сирів і ковбас, іспанських хамонів, італійських вин і тд. Порівняють. Коли держава платить фермерам тисячі чи десятки тисяч злотих на рік підтримки за молоко, за землю і ті, то як вона буде реагувати, коли хтось прийде зі своїм товаром і почне там демпінгувати на ринку. Скільки він продемпінгує? Місяць, два…? Якщо ще йому дадуть туди прийти. Ну давайте говорити чесно. Це тільки в нас можна роками не помічати демпінгову польську молочку на сотні мільйонів доларів на рік на наших полицях. Причому дивно, що зараз так раптово прозріли саме ті люди, які власне її і не помічали. Підтримка внутрішнього виробника, підтримка власної економіки для кожного європейського політика, це не питання виборів. Це перше питання, навколо якого крутиться все. І вибори теж. А не навпаки. Тому я би на місці наших політиків почав би не з захисту нашого виробника на чужих полицях, а з захисту нашого виробника на наших полицях. Це зробити простіше. І результат буде кращий.

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

А ніт

Литовець його купив ,і це вже його справа куди його реалізувати.Литовцю дозволено імпортувати зерно з України

Далі сам маєш розуміти як це все відбувається

Я тобі більше скажу

В литовця це зерно купує поляк)

соррі за офтоп

Але моде ти в темі

Раніш Літва-Латвія через Білорусь ввід наспо ЖД все отримували, бо там колія однакова, не така як у Європі

А зараз як?

Білорусь зараз не працює на транзіт, то спочатку переставити колеса у Польші, а потім знов міняти у Прибалтиці?

 

ПБН

"від нас" отримували

 

ПБН

В отдельном сообщении британское правительство предупредило, что русские могут попытаться заложить морские мины по маршруту следования торговых судов, отплывающих из портов Одесской области. Не желая обстреливать торговые корабли открыто, российское руководство будет действовать исподтишка, а вину за это будет пытаться переложить на Украину. Британское правительство предупредило, что направило людские и технические ресурсы на мониторинг ситуации в Черном море, чтобы совместно с Украиной и другими партнёрами отслеживать попытки русских сорвать экспорт зерна.

@yigal_levin

Оперативний ЗСУ

Україна поставила на паузу скарги проти Польщі, Угорщини й Словаччини в СОТ, - повідомив торговий представник України Тарас Качка

Ця проблема (ввезення української сільгосппродукції) буде усунута в найближчі тижні та місяці. Буде багато новин про те, як змінюється режим ліцензування тощо. Це буде дуже активна робота. Тому, поки ми шукаємо практичне рішення, наші спори в СОТ на сьогодні на паузі, – заявив Качка.

33.8Kviews

16:24

-------------

Тобто поляки свого добились . Режим транзиту буде більш жорстким .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Оперативний ЗСУ

Україна поставила на паузу скарги проти Польщі, Угорщини й Словаччини в СОТ, - повідомив торговий представник України Тарас Качка

Ця проблема (ввезення української сільгосппродукції) буде усунута в найближчі тижні та місяці. Буде багато новин про те, як змінюється режим ліцензування тощо. Це буде дуже активна робота. Тому, поки ми шукаємо практичне рішення, наші спори в СОТ на сьогодні на паузі, – заявив Качка.

33.8Kviews

16:24

-------------

Тобто поляки свого добились . Режим транзиту буде більш жорстким .

Не факт. От словаки відступилися.

Глава Пресс-центра Оперативного командования Юг Наталия Гуменюк сообщила, что российская морская авиация сбрасывает управляемые бомбы в море в районе следования торговых судов по новому зерновому коридору. Таким образом, они пытаются как-то контролировать ситуацию с движением судов в этом районе.

@yigal_levin

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

соррі за офтоп

Але моде ти в темі

Раніш Літва-Латвія через Білорусь ввід наспо ЖД все отримували, бо там колія однакова, не така як у Європі

А зараз як?

Білорусь зараз не працює на транзіт, то спочатку переставити колеса у Польші, а потім знов міняти у Прибалтиці?

не в темі

 

igorok

Масштабний страйк на кордоні: польські перевізники готуються перекрити пункти пропуску з Україною

ретього листопада стартує двомісячний страйк польських водіїв. Перевізники планують почергово перекривати усі пункти пропуску на кордоні з Україною.

Фото: МТАУ

Фото: МТАУ

A A+ A++

Почнеться страйк поляків у Корчовій, інформує Міжнародна Транспортна Асоціація України (МТАУ) у Facebook, з посиланням на документ із дозволом на протест.

Окупанти здійснили жорстоку розправу у Волновасі: розстріляли 9 людей просто у їхньому домі

Страйк на кордоні: що це означає

Польські перевізники розпочнуть двомісячний страйк 3-го листопада. Раніше вони обмежувались одним пунктом пропуску, а тепер планують перекривати усі наявні в’їзди з України.

"Протест планується на два місяці. Усі пункти вони перекрити не зможуть, будуть робити певні чергування між кордонами. У зв'язку з цим, можливо ще більше затримок авто та складніша їх постановка", – поінформували у МТАУ.

Перший такий протест запланований на 10 годину ранку 3 листопада поблизу пункту пропуску Корчова (з української сторони – це пункт пропуску Краковець). Мітинг налічуватиме 30-50 осіб, і він вже узгоджений з місцевою владою. Загалом акція планується терміном на два місяці, тобто до кінця 2024 року, повідомляють в Міжнародній Транспортній Асоціації України.

Нагадаємо, у травні 2023 року відбувся масштабний протест польських перевізників перед пунктом пропуску Дорогуськ. Протестувальники вимагали повернути дозволи на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень для українських перевізників на в'їзді до Польщі.

Аби зупинити страйк, українська сторона пішла на поступки: було ухвалено рішення тимчасово призупинити вимогу щодо наявності дозволів для польських перевізників, які здійснюють перевезення до України з будь-якої країни Європейського Союзу.

читайте також:

Вибух гранатомета у поліції в Польщі: стали відомі нові подробиці

Протест на кордоні: які вимоги польських перевізників

У МТАУ назвали також причини протестів з польського боку. Все – через надмірну конкуренцію українських перевізників щодо польських після лібералізації міжнародних перевезень між Україною та країнами ЄС.

Тож, польські перевізники вимагають:

повернути українським перевізникам оформлення дозволів;

посилити для українських перевізників правила перевезень по ЄКМТ (Європейська Конференція Міністрів Транспорту);

щоб українські компанії не могли реєструватись, якщо фінанси компанії знаходяться не на території ЄС;

окрему чергу в є-Черзі у всіх пунктах пропуску для порожніх фур;

доступ до системи "Шлях" для фірм, зареєстрованих у Польщі.

Також, окрім страйків на кордонах з Україною, плануються страйки 9 листопада співробітників портів Гдиня та Гданськ (Польща) – через збільшення об'ємів роботи та низької заробітної плати. Наразі, є можливість і уникнення запланованих страйків.

 

igorok

Запрошую фахівця по всіх питаннях Степана,надати свою компетентну думку)

 

igorok

хитрожопі "браття"

окрему чергу в Е-черзі для авто на номерах ЄС;

 

igorok

Мапа сайту Повна версія Оновити