Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Йду в ТЦК
Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Друже, в резерв ставлять дуже швидко.

І шо? В нас вже купа народу попроходили медкомісії і працюють собі далі.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя vickov показать

Як що в тебе є Бронь, то проходить медкоміссію не обов'язково (але, від военкомату

Посилають всіх, і сумніваюсь, що від цього можна якось відмовитися. Навіть тих, у кого були білі білети. Брат проходив з епілепсією.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

В понеділок піду в свій ТЦК проходити медкомісію і оновлювати дані. Як раз розповім, як все буде проходити, чи будуть водити конвої по кабінетам, як тут деякі раніше писали. Запасайтеся попкорном)

Як що в тебе є Бронь, не обов'язково проходить медкоміссію (залежить від району)

Як що, броні нема - медкоміссія і ти в ЗСУ.

Як що ты критичний спеціаліст, то твій відділ кадрів, чи руководство Може в це втручатись і оперативно підготови и необхідний пакет документів.

Як що, ні, то проходиш медкоміссію і ти вже в ЗСУ.

 

vickov

Ответ на сообщение пользователя vickov показать

Як що в тебе є Бронь, не обов'язково проходить медкоміссію (залежить від району)

Як що, броні нема - медкоміссія і ти в ЗСУ.

Як що ты критичний спеціаліст, то твій відділ кадрів, чи руководство Може в це втручатись і оперативно підготови и необхідний пакет документів.

Як що, ні, то проходиш медкоміссію і ти вже в ЗСУ.

Не факт, два брати двоюрідні з місяць тому проходили медкомісію, без броні... Досі дома...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Посилають всіх, і сумніваюсь, що від цього можна якось відмовитися. Навіть тих, у кого були білі білети. Брат проходив з епілепсією.

У меня есть примеры по разным районам.

В одном - показали документы на бронь и все ОК.

В другом - показали те же документы, но заставили (предложили) пройти медкомиссию. В итоге, тот, кто прошёл, условно придатний, и его уже ждет повестка в январе, если не продлят бронь.

 

vickov

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Не факт, два брати двоюрідні з місяць тому проходили медкомісію, без броні... Досі дома...

Смотря, где...

 

vickov

Ответ на сообщение пользователя vickov показать

Смотря, где...

Київ.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Не факт, два брати двоюрідні з місяць тому проходили медкомісію, без броні... Досі дома...

Саме так. Мій кум, на 10 років молодший за мене, теж і до військомату ходив, два рази, бо після першого разу його папери десь загубили, і медкомісію проходив, і до якогось резерву його записували, і теж досі дома. Хоча ніякої броні не було і немає. Є тільки вік і деякі проблеми зі здоров'ям, куда ж без них. Тож, як саме воно буде в тому чи іншому випадку, не знає ніхто.

 

Запарижанин

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

В понеділок піду в свій ТЦК проходити медкомісію і оновлювати дані. Як раз розповім, як все буде проходити, чи будуть водити конвої по кабінетам, як тут деякі раніше писали. Запасайтеся попкорном)

А взагалі, Striker, респект!

 

vickov

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Ну так бронь оформлює організація, ні?

Я геть не розумію твого питання....

Що ти хотів від мене почути???

Це десь на рівні

Він пішов срати

Ну так люди серуть через сраку?

 

Шеф

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Друже, в резерв ставлять дуже швидко.

І що?

Для цього и викликають до ТЦК

Резерв, то не призов

 

Шеф

В мене з часу повномасштабного вторгнення були тікі листи про критичну інфоаструктуру і пропуск на авто.

Ніхто мене і нікуди не запрошував.

Я на своєму місці роблю для того, щоб в Україні було краще зі зв'язком, покриттям, якіст' ю.

Буде треба - піду.

 

vickov

ВУС в мене - водій автомобіля.

Категорії - всі відкриті.

На категорію Д автобуси ще в армії вчився, місяць в Белгород і...

 

vickov

Ответ на сообщение пользователя Шеф показать

Я геть не розумію твого питання....

Що ти хотів від мене почути???

Це десь на рівні

Він пішов срати

Ну так люди серуть через сраку?

Геть не розумію відсутності розуму в голові.

Якщо організація оформила бронь, навіщо пхатися у ТЦК?

Але Striker роз'яснив.

Сам не йде, більше пафосу в заголовку. В мене декілька друзів так ходили.

Щодо резерву. В резерв ставлять без факту проходження строкової служби або досвіду в АТО. Колишній співробітник не служив. Пройшов ВЛК, зараз в резерві. Поки не мобілізують. Вже біля двох місяців.

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Хуй його зна, але мені точно сказали, що мене не мають права мобілізувати, а якщо що сказала відразу дзвонити, і директора підключить раптом що.

Так нащо гілка тоді

Унікум пздц))

 

форекадо

Ответ на сообщение пользователя форекадо показать

Так нащо гілка тоді

Унікум пздц))

Щоб похвалитися

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя форекадо показать

Так нащо гілка тоді

Унікум пздц))

Ну, як на мене посил був не в героїзмі походу в ТЦК, а під'єбоні свідєтєлєй конвоїв по кабінетах лікарських

 

wert

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Ну, як на мене посил був не в героїзмі походу в ТЦК, а під'єбоні свідєтєлєй конвоїв по кабінетах лікарських

Вірно. Деякі взагалі не вміють читати) Мені цікаво спостерігати, як чомусь горить срака у Olegechek))

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Ну, як на мене посил був не в героїзмі походу в ТЦК, а під'єбоні свідєтєлєй конвоїв по кабінетах лікарських

З бронею це до пизди.

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Вірно. Деякі взагалі не вміють читати) Мені цікаво спостерігати, як чомусь горить срака у Olegechek))

В мене якраз нічого не горить. Бо я навіть виключений з обліку.

А ти тут звитягою зайнявся. З бронею йдеш до ТЦК .

Оце дійсно цікаво. Навіщо такому вояжу потрібна окрема гілка.

 

Olegechek

Бронь не 100% гарантія, я вже писав про випадок, що недавно одного вже так забрали. Прийшов з бронею, а вийшов без броні і мобілізований.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

В мене якраз нічого не горить. Бо я навіть виключений з обліку.

А ти тут звитягою зайнявся. З бронею йдеш до ТЦК .

Оце дійсно цікаво. Навіщо такому вояжу потрібна окрема гілка.

Уважно перечитай перше повідомлення. Де там звитяга чи вихваляння?

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

З бронею це до пизди.

Ну в ТЦК то, не всі з бронею.

 

wert

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Уважно перечитай перше повідомлення. Де там звитяга чи вихваляння?

Звитяга це сама гілка, якою ти напоказ виставляєш майбутній візит з існуючиєю бронею до ТЦК, ще маючи козир у кишені, в вигляді дзвінка до відділу кадрів своєї організації (чи інший відділ, що уповноважив тебе цим козирем).

Ти не йдеш за повісткою, без усіляких бронювань.

Ти не йдеш добровільно.

Так що форекадо доречно запитує - навіщо гілка?

Навіть якщо б ти сходу вказав причину та своє прикриття бронею, це було логічно. Що тобі хочеться подивитися на відношення ВЛК до призовників.

А так це пусте бахвальство.

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Ну в ТЦК то, не всі з бронею.

Так. Дійсно.

В понеділок піду в свій ТЦК проходити медкомісію і оновлювати дані. Як раз розповім, як все буде проходити, чи будуть водити конвої по кабінетам, як тут деякі раніше писали.

___________________

Striker же тут не вказує на всіх. Мова про нього.

Чесно кажучи, взагалі не розумію вже, що треба довести? Те що ТС невірно акценти розставив, хіба що.

Просто тепер це дійсно якимось вихвалянням виглядає.

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Цікаво виходить. Як послухати, то забирають всіх: спідоносців, кривих, глухих і т.д. І ниють, ниють свідєтєлі конвоїв в Тцк, а на форумі трупи відписуються? З форума раз-два і обчєлся воюють, а ниття на дівізію.

24 -ого медкомісія була така - якщо ти п яненький, але ще стоїш на ногах, тебе скоріше за все візьмуть)). Там багато веселих персонажів було. Вже під час служби виявлялось, що в когось тубік, в когось ще щось.

 

форекадо

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Так. Дійсно.

В понеділок піду в свій ТЦК проходити медкомісію і оновлювати дані. Як раз розповім, як все буде проходити, чи будуть водити конвої по кабінетам, як тут деякі раніше писали.

___________________

Striker же тут не вказує на всіх. Мова про нього.

Чесно кажучи, взагалі не розумію вже, що треба довести? Те що ТС невірно акценти розставив, хіба що.

Просто тепер це дійсно якимось вихвалянням виглядає.

Я не розумію, що і навіщо ти хочеш довести? Забий.

 

wert

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Я не розумію, що і навіщо ти хочеш довести? Забий.

)

Дякую

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя форекадо показать

24 -ого медкомісія була така - якщо ти п яненький, але ще стоїш на ногах, тебе скоріше за все візьмуть)). Там багато веселих персонажів було. Вже під час служби виявлялось, що в когось тубік, в когось ще щось.

Та ясно що нічого прогресивного зі зміною назви не відбулося. Просто деякі фарби ну дуже яскраві:)

 

wert

Ответ на сообщение пользователя vickov показать

А взагалі, Striker, респект!

В чому респект? Що повістку десь відхватив? :)

 

SL001

Мапа сайту Повна версія Оновити