Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Збір!
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3

136683.

Сьогодні Миколая, сьогодні ЗСУ святкують своє професійне свято. Чим не привід ще наповнити банку?!

 

Локи

П.с. привітайте друзів, знайомих, близьких, хто зараз в ЗСУ з професійним святом, з Святим Миколаєм.

Навіть без подаруночків, просто добрим словом. Підтримка дуже важлива.

 

Локи

Вітаю, 134154! Аналізатор вже придбано, наступного тижня поїде за призначенням.

Лишився ретранслятор. Давайте зберемо і на нього!

 

Локи

Вітаю, 120161 зараз в банці.Чому стало менше? Якщо подивитесь, то назва банки трохи змінилась. За допомогою звернулись хлопці з Хартії, їм дуже потрібна зарядна станція, Бандера пауер, це 20700. Відмовити було неправильно, відкривати окрему банку не бачив сенсу. Тому так, мета дозбирати на ретранслятор. Лишається менша частина суми. Прошу долучатись.

 

Локи

П.с. Бандеру вже замовили.

 

Локи

121561, ще урок уперед, ще ближче до мети.

 

Локи

Аналізатор сьогодні покажу на ФБ.

 

Локи

122061

 

Локи

Вітаю, зараз в банці 122091, майже зупинились(.

Останні два дні всі бачили, що відбувалось з КС...

Ми збираємо саме на зв'язок, важливість якого на війні надзвичайно висока.

Зупинятись не можна, лишилось, насправді, не так багато.

 

Локи

Друзі, завдяки вашій участі та небайдужості ми за жовтень-листопад закрили безліч зборів. За моїми скромними підрахунками, на суму не менше 200 к!!!

Купили 2 Мавіки, аналізатор частот, вклались в буржуйки, в ремонт авто ГУР, допомогли термічними грілками 3!!! бригадам, відремонтували ще одне авто розвідникам...

Так, ми не Фонд Притули чи Повернись Живим, але наш внесок, можливо, значно більший, бо наша допомога йде в тому числі тим, кого ми знаємо безпосередньо!

Час зараз дуже важкий, можливо, такий самий, як березень 2022 р. Багато хто розслабився, раз в декілька днів ліниво перелистуючи стрічку новин, але, повірте, все може змінитися навіть не за добу...

То що ми можемо робити? Правильно. Донатити!

 

Локи

Локі, а ти дійсно допоміг мені тоді влаштувати моїх людей з Сєвєра у Дніпрообласті.

Ти справжній і завжди тобі буду вдячний за це.

І справи ти робиш справжні.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Локі, а ти дійсно допоміг мені тоді влаштувати моїх людей з Сєвєра у Дніпрообласті.

Ти справжній і завжди тобі буду вдячний за це.

І справи ти робиш справжні.

Дякую за слова, я тоді нічого такого не зробив.

 

Локи

На дворі середина грудня, а в нас 128000. Мета збору стає все ближче.

 

Локи

Аналізатор вже у хлопців.

 

Локи

132000. Вчора мав змогу зустрітись з людиною, для підрозділу якої йде цей збір. Всім подяка від нього, від підрозділу, хто приймає участь, допомагає.

 

Локи

Мій хороший друг зібрав на цей збір 50к, зараз лишається всього 22.2к! Долучайтесь!

 

Локи

12 залишилось!

 

Локи

Ось ще історія. Сьогодні прийшов донат від жінки, яка пережила окупацію, вона бачила, як звільнили наші Воїни її рідне місто. Вже потім нелюди влучили в будинок, в якому вона живе. Влучили зовсім поруч, загинули люди...Вона минулу зиму прожила з шибками, затягнутими плівкою, де за стіною гуляв вітер в розбитій квартирі...

І вона досі в рідному місті, вона донатить, допомагає.

Це і є ми, ми всі. Дивовижні, незламні, такі, що вчинками та діями даємо надію та підтримку кожному і самим собі.

Борітеся та поборите!

 

Локи

Лишилось зібрати 7100.

 

Локи

Друзі, думаючи, як підвести підсумки, хотів написати, що, мабуть, дива трапляються, особливо напередодні Різдва. Але це не диво, це неймовірне об'єднання Людей, що нехтуючи своїм добробутом, десь статками родин, не звертаючи увагу на загальний інформаційний фон, продовжують збирати та допомагати нашим Воїнам.

Так!!! МИ ЗІБРАЛИ!!! І зібрали навіть БІЛЬШЕ!!! В банці зараз 226318 грн! А це означає, що ретранслятор разом з комплектом необхідних речей буде замовлено та передано нашим Захисникам неба!

А що ж ми? Будемо тішитись результату? Зробимо відпочинок зборам на свята? НІ!!!

Бо у війни немає свят, і потреб менше також!

Дякую всім, хто долучився, дякую всім, хто являє собою міцний тил нашої Армії!

Слава Україні!

 

Локи

Буду на цій гілці час від часу писати та давати актуальні банки.

Зараз треба відремонтувати Навару купити комплекс погашення дронів на авто, а ще банальне, але необхідне: спальники, термічні грілки, каремати і т.д.

 

Локи

Всім привіт. Ми в русі, в дії. Щось ремонтуємо, дістаємо, веземо, веземо і ще раз веземо.

Завдяки друзям придбали реб глушилку на авто від дронів.

З ретранслятором поки проблема, довга історія, але додушимо й тут.

А поки збір для трьох бригад!

 

Локи

36 ій, 47 ій, 66 ій.

едь не в кожній бригаді знайомі, друзі, близькі... 36 бригада, 47-ма, 66-та. Що їх об'єднує? Потреба в допомозі: з/ч для FPV, шоломи, ремонт авто... Всі вони наші, рідні, тому й збір об'єднаний. Зберемо та допоможемо!

Ціль: 45 000 ₴

Посилання на банку

https://send.monobank.ua/jar/ACZDnxVopS

Номер картки банки

5375 4112 1417 5692

 

Локи

Ми закрили питання шоломів та ремонту авто. Лишаються зч на фпв. Ще треба 9600. Долучайтесь.

 

Локи

Вітаю, хотілось б до понеділка зібрати. У вівторок хочу купити зч, дуже треба, в Кринки, там це найбільш дієвий спосіб знищення нечисті. Збираємо з миру по нитці. Мало зч не буває, більше зч-більше дронів.

 

Локи

Вітаю, на зараз зібрано 8250 з 13000 необхідних на зч для фпв. Збираємо далі!

 

Локи

З'являються нові виклики, треба танкові комбези. Справжні, з вогнетривкої тканини. Це ще той дефіцит,а річ життєво необхідна.

 

Локи

Зібрали! Комплектую зч. Вдячний всім, хто долучився!

 

Локи

Вітаю. Нарешті ретранслятор, на який збирали, доставлений за призначенням. За певних причин не можу розповісти про цей квест, але то було епічно і, на жаль, довго. Хлопці задоволені, вже освоюють вкрай важливе для них обладнання.

Запити далі, тепер їм треба Старлінк з кріпленням на авто. Збираємо. Буде.

Інакше і не має бути.

Детальніше на моїй сторінці у ФБ з реквізитами.

https://www.facebook.com/share/p/bgiF5R6mbSJ8cjTs/

Вдячний всім, хто безупинно допомагає, а не розповідає, як це правильно робити.

 

Локи

Зібрали завдяки футбольній громаді. В понеділок замовляю.

Тримаємо стрій!

 

Локи

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Мапа сайту Повна версія Оновити