Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Фінал НацВідбору, Євробачення 2024.

Як на мене, є дуже потужний фааоріт! Навіть різикну додати, що ця пісьня зможе бортися за перемогу у Швеціїї.

Як вважаєте шановнв, хто має представляти Країну?

Звісно, що це ЗСУ! Але вони, цього разу не мають часу. Вони їбашать! Щоб ми мали змогу жити і займатись цією хуйнею.

 

Симон Изгоев

Руслана вражає. Жінці 50, а на пузі досі "кубікі"!

 

Симон Изгоев

блять, не всиг

Декілька років я був непередодні!

багато смайлів))))

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

блять, не всиг

Декілька років я був непередодні!

багато смайлів))))

Встиг, дія лягла, ще не голосуют.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Встиг, дія лягла, ще не голосуют.

Та я про гілку!

Усякі нерезиденти поперед батьки у пекло))

 

ПБН

Я б розставив так.

1. Джері і Альона.

2. Древо.

3-4. Циферблат і Назва.

5-6. Анка і Ягоди.

Цього досі.

Чекаю на звтра.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Та я про гілку!

Усякі нерезиденти поперед батьки у пекло))

Ну вибач!:)

А за "не резедента", відповіси! Згодом!;)

 

Симон Изгоев

Не сподобалось як співала Джері Хейл, може звукорежисер напортачив, хз. Сподобались Меловін, ЯгОди, Циферблат. Пицнув за ЯгОди.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Не сподобалось як співала Джері Хейл, може звукорежисер напортачив, хз. Сподобались Меловін, ЯгОди, Циферблат. Пицнув за ЯгОди.

Там в неї щось наче трапилось із гарнітурою. Помітив як вона позбавилася її, ще на початку пісні.

 

Симон Изгоев

От ваще пох на будь-які події у сфері розваг, це точно не на часі.

 

muntyan

Мені сподобалась пісня Skylerr.

Трохи здивувався, коли почув фаворитів, куди Skylerr не входить, нажаль.

 

+380951585264

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

От ваще пох на будь-які події у сфері розваг, це точно не на часі.

Це не зовсім про розваги. Дійсно.

 

Симон Изгоев

alyona alyona & Jerry Heil представлять Україну на Євробаченні-2024! Виконавиці з піснею «Teresa & Maria» зібрали 21 бал від глядачів та журі.

 

аммиак

Ну наче норм пісня.

https://youtu.be/A_8miF37X48?si=Q0yLUy80Cb1pRT50

 

аммиак

У «Дії» за переможця фіналу Нацвідбору на «Євробачення-2024» проголосували 1 167 176 українців. Це на один мільйон більше голосів, ніж минулого року, повідомив керівник з розвитку електронних послуг у Мінцифри Мстислав Банік.

 

аммиак

Ожидаемо огроменный запас по зрителям, в 7 раз больше, нежели 2-ое место, примерно 70% всех голосов.

И также вполне ожидаемо пока что 1-ое место у букмекеров, хотя еще довольно много стран без участников.

Остается только 100500 раз отрепетировать и наконец настроить корректное соотношение уровней звука на микрофонах с помощью профи-звукача.

 

Sanjjko

Свіжі коефіцієнти букмекерів на перемогу в цьогорічному Євробаченні https://lux.fm/uploads/media_news/2024/02/65d30bf9...

 

Stepan75ss

Трохи почитав матеріали по цьогорічному Євробаченню . Цього року вдруге , з часів Руслани , Україна представляє пісню , яка цілком може стати єврохітом . Все ж Джамала і Калуш -- це були політичні перемоги . Це треба визнати . А цього року насправді втретє ( ще хіт Сердючки ) наша країна представлена потенційним хітом цього літа .

 

Stepan75ss

Мапа сайту Повна версія Оновити