Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Собираем грибы
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 13
Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Ваван

Ты не хвастайся особо уловом

А то попрут конкуренты!

Жартуєш? Це дуже мало, навіть 30 не було... Я вже мовчу про майже повну відсутність інших, що я беру...

 

rvv1

Краще скажіть скільки врєзали :))

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Краще скажіть скільки врєзали :))

За рульом, обоє))) ну водички трохи врізали)))

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

Краще скажіть скільки врєзали :))

Конкурирующая фирма?!

Почем опиум для народа?!

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Жартуєш? Це дуже мало, навіть 30 не було... Я вже мовчу про майже повну відсутність інших, що я беру...

Ну праальна, как и договаривались говорить!

А багажник не закрывался!

Распихивали белые в бардачке и запаску

 

ПБН

Ездил в лес, только вернулся, грибов собрали штук 30 маслят., белых нет совсем.. Грибников мало...

 

СКАЗОЧНИК

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Ездил в лес, только вернулся, грибов собрали штук 30 маслят., белых нет совсем.. Грибников мало...

Зеленка пару кіло, трохи поляка, з десяток опеньок...

Дивишся на звіти з полтавської, дніпропетровської і жаба давить)))

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Зеленка пару кіло, трохи поляка, з десяток опеньок...

Дивишся на звіти з полтавської, дніпропетровської і жаба давить)))

У нас не было дождей и тепла, когда надо было. В том году валом было, в этом неурожай. Но ничего хвоей подышал, обстановку сменил и то польза...

 

СКАЗОЧНИК

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Я людей мав на увазі)))))

Як там у вас з грибами? А то по моїх місцях дружина не пускає, та й сам стрємаюсь... Все ж активно воювали...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Як там у вас з грибами? А то по моїх місцях дружина не пускає, та й сам стрємаюсь... Все ж активно воювали...

У нас чьотко. Шампіньйонів по 90 грн взяв і норм

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

У нас чьотко. Шампіньйонів по 90 грн взяв і норм

сцук))

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Як там у вас з грибами? А то по моїх місцях дружина не пускає, та й сам стрємаюсь... Все ж активно воювали...

Погано. Не дивлячись на то, що дощі гарно все розмочили, грибів нема. В неділю ходив по лісі, то нарешті хоч всілякий непотріб почав лізти, напевно скоро й їстівні гриби підуть. Видно суша добре засушила грибниці, що вони так довго відходять. Набрав тільки парасольок. Ці вже є в нормальній кількості. Можна сказати навіть наїлися.

 

chila

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

У нас чьотко. Шампіньйонів по 90 грн взяв і норм

Салабон, я сьогодні чотири літра лисичок за 200 грн виторгував, третину вже ухом'ячили)))

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Погано. Не дивлячись на то, що дощі гарно все розмочили, грибів нема. В неділю ходив по лісі, то нарешті хоч всілякий непотріб почав лізти, напевно скоро й їстівні гриби підуть. Видно суша добре засушила грибниці, що вони так довго відходять. Набрав тільки парасольок. Ці вже є в нормальній кількості. Можна сказати навіть наїлися.

Дякую, якщо не жалко - маякнеш, бо цього року схоже це єдиний варіант для мене, ну хіба ще на опеньки під бєлку та в устимівку)))

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Погано. Не дивлячись на то, що дощі гарно все розмочили, грибів нема. В неділю ходив по лісі, то нарешті хоч всілякий непотріб почав лізти, напевно скоро й їстівні гриби підуть. Видно суша добре засушила грибниці, що вони так довго відходять. Набрав тільки парасольок. Ці вже є в нормальній кількості. Можна сказати навіть наїлися.

Північ київщини - лисичок повно... Ледь не впромислових масштабах... І люди збирать тільки по "протоптаному"... В броварському наче й є, навіть білий пішов, але вірити мордокнизі - себе не поважати... А по факту - трохи ганяють людей...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Північ київщини - лисичок повно... Ледь не впромислових масштабах... І люди збирать тільки по "протоптаному"... В броварському наче й є, навіть білий пішов, але вірити мордокнизі - себе не поважати... А по факту - трохи ганяють людей...

В нас все спокійно. Ніхто не ганяє. Правда й чужих ще в лісі не зустрічав-тільки місцеві. Наступний тиждень буде міні відпустка, якщо не наберу грибів, то я вже й не знаю...

 

chila

Білі пішли, але локально, тільки біля боліт. На піску немає. Маремухи валом. Набрав скільки захотів.

 

chila

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Білі пішли, але локально, тільки біля боліт. На піску немає. Маремухи валом. Набрав скільки захотів.

Дякую, але маремухи? Да ну його нафіг, ще на пантеру чи бліду нарватись, я не настільки добре знаю гриби.

 

rvv1

Да, в глевасі спробував в ліс зайти... Завернули гівнюки)))

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Дякую, але маремухи? Да ну його нафіг, ще на пантеру чи бліду нарватись, я не настільки добре знаю гриби.

З блідою сплутати треба дуже постаратись. З пантерним можна, але він не смертельно отруйний. Його наріки вживають для приходу. А взагалі маремуху ти знаєш, якщо правильно називаєш шкідливі варіанти. Маремуха на зрізі червоніє, та навіть не на зрізі, на будь-якому пошкодженні, пантерний-ні. Доречі, в цьому році ще не зустрічав червоного мухомора, що дуже дивно. Та й блідих буквально кілька бачив, чомусь їх неврожай в цьому році. А от маремухи в цьому році просто клондайк, я й не думав, що її стільки у мене в лісі.

 

chila

Жовтень. Ну і що? Гриби збирають чи не пускають? Чи дошів нема?

 

МАГ

Ну... Де я зараз - гриби є. Місця з білими поки не віднайшов... За 3 заходи в різні місця лише з десяток надибав і більшу половину біля дороги, відповідно не брав...

Зараз попе рли опеньки... Прогулюючись парком - відро без проблем міг набрати, але... Знову таки, 50м від дороги... На вихідних спробую ще.

 

rvv1

Цікава особливість... Тут вони темно бурі, я навіть не відразу зрозумів, що це опеньки.

 

rvv1

Сцук... Сьогодні сусідка питає - ти дивився, є опеньки? (Ну біля будинку). Кажу дивився, немає. А в неї всипано відповідає, от пля

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Цікава особливість... Тут вони темно бурі, я навіть не відразу зрозумів, що це опеньки.

Не забувай.макс. 1 кг на людину або стільки скільки людина зможе з'їсти за добу...

 

Atlant

Погуляв по лісу, трохи назбирав. Але хочу поради від грибників - а як із лісу вийти?)

 

МАГ

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Не забувай.макс. 1 кг на людину або стільки скільки людина зможе з'їсти за добу...

Я не в Німеччині))) тут обмежень немає, просто місць де заборонено збирати - більше ніж де можна...

З іншої сторони - коли це заборони спиняли наших людей? Особливо коли за це немає штрафу)))

 

rvv1

Головне що б це не була приватна власність, бо тоді таки будуть проблеми.

 

rvv1

Ну останнє наостанок про опеньки.. Їх тут стільки, що жодного спортивного інтересу... Зайшов в лісочок - за 10 хв була повна торба... На вихідних схожу хіба на фотосесію)))

В нас вже б на базарі точку відкрив...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя МАГ показать

Погуляв по лісу, трохи назбирав. Але хочу поради від грибників - а як із лісу вийти?)

Телефон з собою бери і став геолокацію, безпрограшний варіант)))

 

rvv1

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 13
Мапа сайту Повна версія Оновити