Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Руслан Маліновський: "Лідером "Марселя" є Дімітрі Пайєт, який має дуже великий авторитет"
Автор: Олег Семенченко

Український гравець "Марселя" Руслан Маліновський поділився враженнями від трансферу у французький клуб. Нагадаємо, хавбек збірної України перейшов в "Марсель" на правах оренди.

- Руслан, вітаємо з переходом у "Марсель". Розкажи, наскільки це довгоочікуваний трансфер?

– Дуже. Насамперед, тому що хотілося більше грати. Усім відомо, що останнім часом в "Аталанті" я не отримував достатньої кількості ігрової практики. Відчував, що "Марсель" мені може її дати. Було видно, що клуб дуже зацікавлений у трансфері. І я дуже задоволений, що вдалося його здійснити. Радий тут опинитись, адже "Марсель" дуже великий клуб у Франції. За ці дні, які я тут перебуваю, вже зумів оцінити, наскільки у цьому клубі все на високому рівні. Якісна організація всіх футбольних процесів, чудовий стадіон "Велодром", неймовірні вболівальники. На домашньому матчі їх було понад 60 тисяч. Це вражає. Коли у команди така підтримка, це багато про що говорить.

- Ще влітку була інформація, що "Марсель" цікавиться твоєю персоною, чому не вдалося здійснити трансфер ще тоді?

– У трансферах завжди є багато нюансів. Потрібно розуміти, хто з футболістів піде, якою є ситуація з фінансовим фейр-плей. Плюс "Аталанта" ще не була така активна і, можливо, в якихось моментах не було порозуміння з "Марселем". Словом, багато чинників, що не склалися, та переговори відклали до зими. Добре, що зараз все сталося швидко, клуби між собою домовилися і переговорний процес не затягнувся до кінця січня.

- Чи були пропозиції від інших клубів? Чи доходило до якоїсь конкретики?

- У пресі багато всього було, але мої агенти вели переговори лише з "Марселем".

- А чим тебе привабив "Марсель"?

- По-перше, це великий клуб з історією. Клуб, який грав у Лізі чемпіонів. Також мені імпонує футбол, який зараз демонструє "Марсель". По-друге, командою керує Ігор Тудор, дуже амбітний, молодий наставник, котрий уже показав себе в Італії. І я бачив зацікавленість у моєму трансфері не лише з боку клубу, а й тренера. Всі ці фактори стали ключовими в моєму бажанні перейти сюди.

Читай також: Дьємерсі Ндонгала: "Малиновський висловлює свою думку, але не створює конфлікти"

- Як тебе зустріли у "Марселі"?

- Було приємно, що було все керівництво - президент Пабло Лонгорія, спортивний директор Хав'єр Рібальта. Після розмови з ними стало зрозуміло, що це дуже амбітні керівники, які хочуть досягати великих результатів. Також на зустрічі був Євген Кошелєв, якого я знаю ще з академії "Шахтаря". Зараз він працює у "Марселі". Він мені дуже допоміг, все розповів. Після підписання контракту, у перші ж дні мені організували зустріч із українцями, які тут перебувають. Серед них був військовий, який у Марселі проходить реабілітацію. Для мене це був дуже показовий вчинок з боку клубу.

- На яких умовах підписано контракт?

– Це оренда до літа з обов'язковим правом викупу. У будь-якому разі влітку я тут залишусь.

- Як тебе зустріла команда, з ким із футболістів "Марселя" найбільше спілкуєшся?

– Зустріли дуже тепло, тут дуже гарний колектив. Спілкуюсь із багатьма. Наприклад, із Сеадом Колашинацом. Дженгіз Ундер – добрий хлопець. Він в Італії грав, і ми з ним італійською дуже добре спілкуємося. Жордан Верету теж у Серії А грав, із ним також часто щось обговорюємо. Загалом, жодних проблем із спілкуванням немає.

- Яка ситуація в роздягальні "Марселя", хто лідер команди?

- Кожен із хлопців у роздягальні перед грою щось каже. Тренер мотивує. А лідером команди є Дімітрі Пайєт, якого можна назвати легендою клубу. Має дуже великий авторитет у команді. Саме він задає темп, атмосферу у роздягальні, тримає колектив.

 

Источник: terrikon.com
Поделитесь:
Мапа сайту Повна версія Оновити