Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Ексгравець збірної Франції порадив Мбаппе перейти у саудівський клуб
Автор: Артур Малкин

Колишній захисник збірної Франції Марсель Десаї висловився про майбутнього нападника ПСЖ Кільяна Мбаппе.

"Я неодноразово говорив, що обрав би команду з іншої частини світу. Що стосується Мбаппе, я не думаю, що "Реал" – ідеальний варіант у його випадку: на лівому фланзі грає Вінісіус Жуніор, гравець таких же якостей, як у Джуда Беллінгема, через що невідомо, чи буде Мбаппе гравцем старту, як того хоче.

Якщо торкатися футбольного бізнесу, то за 350 мільйонів фунтів я поїхав би на один рік до Саудівської Аравії, а потім повернувся б у наступному сезоні, у рік чемпіонату світу, назад. Будучи вже у віці 26 років, перевів у готівку ці гроші і грав в іншій команді заради футболу. Адже Мбаппе теж хоче грати у футбол", — цитує Десайї beIN Sports.

Нагадаємо, раніше у ЗМІ з'явилася інформація, що Мбаппе вже підписав контракт із "Реалом", розрахований до 2029 року. Нападник сказав партнерам по команді та тренерському штабу ПСЖ, що покине клуб після закінчення нинішнього сезону. У свою чергу президент "вершкових" Флорентіно Перес повідомив тренерський штаб Карло Анчелотті, що Мбаппе стане новим гравцем "Реала".

Читайте также: Тьерри Анри назвал лучшего нападающего в истории ПСЖ

Поделитесь:
Мапа сайту Повна версія Оновити