Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Олександр Усик та Тайсон Ф’юрі підписали контракт на бій.
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 4
Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

117:110????? Та нуууу... 3 і 12, з мого поглялу Сашко не виграв.

Третій точно не виграв, але 12й можливо не програв.

 

wert

Я б на місці Олександра Усика пішов би зараз з боксу назавжди непереможним.

І грав би собі далі у футбол в Поліссі Житомир.

 

аммиак

Хлопці, я вам кажу не своє враження, а те що було у таблицях намальовано.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Хлопці, я вам кажу не своє враження, а те що було у таблицях намальовано.

Просто сам склади який рахунок виходить? Чи схоже на те, що дійсно було оголошено?

Ответ на сообщение пользователя МАГ показать

З перемогою!! Усік - красава!!! Але.. такого ф'юрі в минулі роки холіфілд, л'юіс та і наші клички поклали би на підлогу в першій половині бою. Я вже не кажу про алі, фрезера та формена.

Якого Фюрі? Серйозно, якщо не розбираєшся в боксІ, то краще просто мовчати.

Фюрі топ і кращий тяж цього поколоіння. Тільки Усик кращий.

Фюрі і зараз переможе Джошуа.

 

Karpaty1963

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Подивився рахунки суддiв I здивувався.З другого по шостий раунд майке всi вiддали цигану, I що ще бiльш дивне- останнiй раунд теж усi вiддали йому, мабуть, щоб пiдняти iнтригу.Благороднicть Сашка могла боком вийти- треба було у дев'ятому не чекати, поки пiдбiжить суддя, одного удару було б достатньо

При чому тут благородність?

Саша теж втомився і йти в розмін зразу було досить ризиковано. Ти спробуй хоча б раунд постояти тоді зрозумієш. Фюрі і в такому стані міг вицепити.

 

Karpaty1963

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Я б на місці Олександра Усика пішов би зараз з боксу назавжди непереможним.

І грав би собі далі у футбол в Поліссі Житомир.

Теж так думаю. Але може бути реванш.

Думаю в реванші Саші буде полегше. Тому що, щоб зрозуміти роботу Фюрі треба з ним провести бій. Вони вже зрозуміли багато речей і деякі помилки вже не повторять.

Насправді Фура не погано бив по корпусу і чіпляв аперкотом. Всі інші його сторони змогли знівелювати зразу.

А так зараз красиво було би закінчити.

 

Karpaty1963

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Я б на місці Олександра Усика пішов би зараз з боксу назавжди непереможним.

І грав би собі далі у футбол в Поліссі Житомир.

Ха, тільки поперло бабло - і закінчувати ? Та і зал слави боксу не відміняв ніхто.

 

sanyock

Ответ на сообщение пользователя sanyock показать

Ха, тільки поперло бабло - і закінчувати ? Та і зал слави боксу не відміняв ніхто.

"Точні цифри щодо заробітку Усика та Ф'юрі за бій 18 травня офіційно не розголошуються. Як повідомив портал «Чемпіон», заробіток Усика склав солідні 34 мільйони доларів, "

Судячи по тому, як він живе він їх до кінця життя не витратить. Для дітей? Сумнівно, що дітям треба давати багато. На квартиру машину і на 4 вистачить ляма, а там нехай самі думають.

 

Karpaty1963

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Ну, можливо і програвав, але не прям так серйозно. Як по мені то перші два за Усіком, третій скоріш за Циганом, четвертий за Циганом, а далі вже до дев'ятого трохи перевага Сашка. Нокдаун подарував суддя, який тільки почав плисти цига, він став плутатись під ногами і якогось хєра поліз. Падіння не було, на коліна не став, з яких хуйов було рахувати? Або закінчуй бій, або чекай падіння.

Суддя просто феєричний підарас, мало того що реально заважав, раз його навіть довелося відштовхнути, так ще й зупинив бій, просто не давши нокаутувати Фюрі. Той не падав, якого біса тоді? А якщо зупиняєшь, то зупиняй вже бій та давай технічний нокаут. Часу було ще близько 20 секунд, а у боксі такі польоти між канатами, зазвичай закінчуються повним нокаутом, він же вже й не опирався. Ще один -два удари у щелепу і вимикай світло.

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя Karpaty1963 показать

При чому тут благородність?

Саша теж втомився і йти в розмін зразу було досить ризиковано. Ти спробуй хоча б раунд постояти тоді зрозумієш. Фюрі і в такому стані міг вицепити.

Так втомився, але одного удару, навiть не самого важкого було у ту мить достатньо.Фьюрi вже лежав тiльки на канатах з пiдкошеними ногами I розведеними руками, його спасло не тiльки реферi, a I чеснicть Caшка.Це не тiльки моя думка,а I поважних у свiтi боксерiв

https://youtu.be/sKi_nzCui6A?si=BBl7eTEMqr16xZom

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Так втомився, але одного удару, навiть не самого важкого було у ту мить достатньо.Фьюрi вже лежав тiльки на канатах з пiдкошеними ногами I розведеними руками, його спасло не тiльки реферi, a I чеснicть Caшка.Це не тiльки моя думка,а I поважних у свiтi боксерiв

https://youtu.be/sKi_nzCui6A?si=BBl7eTEMqr16xZom

Що це за чесність? У боксі завдання перемогти, це типу не вдарив щоб нокауту не було?

А у футболі чесність це як? Вийшов на воротаря, обіграв його, а потім зупинився перед пустими воротами та не забив,а почекав коли воротар повернеться в рамку?

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя Karpaty1963 показать

"Точні цифри щодо заробітку Усика та Ф'юрі за бій 18 травня офіційно не розголошуються. Як повідомив портал «Чемпіон», заробіток Усика склав солідні 34 мільйони доларів, "

Судячи по тому, як він живе він їх до кінця життя не витратить. Для дітей? Сумнівно, що дітям треба давати багато. На квартиру машину і на 4 вистачить ляма, а там нехай самі думають.

Ти вважаєш що він тихо живе?

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

Що це за чесність? У боксі завдання перемогти, це типу не вдарив щоб нокауту не було?

А у футболі чесність це як? Вийшов на воротаря, обіграв його, а потім зупинився перед пустими воротами та не забив,а почекав коли воротар повернеться в рамку?

Я привiв висказування поважного профi.I я з ним згоден.Не забувай, що Сашко насправдi глибоковiруюча людина, тому добивати людину, яка вже не може захищатися, з ризиком нанести дуже важку травму мабуть для нього грiх.Це не драка на виживання, а чесний спорт.Хоча я вважаю, якби добив-був би для усiх його вболiвальникiв теж героем.Про футбол ти марно порiвняв.

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Я привiв висказування поважного профi.I я з ним згоден.Не забувай, що Сашко насправдi глибоковiруюча людина, тому добивати людину, яка вже не може захищатися, з ризиком нанести дуже важку травму мабуть для нього грiх.Це не драка на виживання, а чесний спорт.Хоча я вважаю, якби добив-був би для усiх його вболiвальникiв теж героем.Про футбол ти марно порiвняв.

Чесно кажучі дивно таке чути.

Виходить Усик в такому разі, як глибоко віруюча людина, повинен був після кожного хука Фюрі підставляти іншу щоку.

Нє, ну, а как))

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Ти вважаєш що він тихо живе?

Чомусь богато хто забувае, що цей спорт на найвищому рiвнi далеко не безкоштовний.Багатомicячна зарплатня та премiaльнi усiй командi, aренда спортзалiв та житла для багатьох людей -не дешеве задоволення.Крiм того з отриманих грошей треба вiдрахувати податки.А це теж мiльони

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Я привiв висказування поважного профi.I я з ним згоден.Не забувай, що Сашко насправдi глибоковiруюча людина, тому добивати людину, яка вже не може захищатися, з ризиком нанести дуже важку травму мабуть для нього грiх.Це не драка на виживання, а чесний спорт.Хоча я вважаю, якби добив-був би для усiх його вболiвальникiв теж героем.Про футбол ти марно порiвняв.

Профі там може думати все що завгодно. Глибоко віруюча людина взагалі не сумісна з таким спортом як бокс, оскільки ризик вбити або лишити інвалідом суперника тут є завжди. Та й під старість усі оті удари ім потім вилазять. Тож треба або хрест зняти або труси натягнути. В правилах боксу немає такого що не можна продовжувати бій коли суперник поплив. На це є рефері та секунданти. Якби рефері не втрутився, цей удар би відбувся, Олександр можливо трохи забарився але він бив і намагався добити.

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Чесно кажучі дивно таке чути.

Виходить Усик в такому разі, як глибоко віруюча людина, повинен був після кожного хука Фюрі підставляти іншу щоку.

Нє, ну, а как))

отож

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Чесно кажучі дивно таке чути.

Виходить Усик в такому разі, як глибоко віруюча людина, повинен був після кожного хука Фюрі підставляти іншу щоку.

Нє, ну, а как))

Ну це так розповiдають попи.В спортi icнують правила.В проф.боксi теж.99 процентов боксерiв у тiй ситуацiï використали б можливicть для добивання.I це було б теж у межах правил

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

Профі там може думати все що завгодно. Глибоко віруюча людина взагалі не сумісна з таким спортом як бокс, оскільки ризик вбити або лишити інвалідом суперника тут є завжди. Та й під старість усі оті удари ім потім вилазять. Тож треба або хрест зняти або труси натягнути. В правилах боксу немає такого що не можна продовжувати бій коли суперник поплив. На це є рефері та секунданти. Якби рефері не втрутився, цей удар би відбувся, Олександр можливо трохи забарився але він бив і намагався добити.

Тут я з тобою згоден, але у такому боксi теж богато заложить вiд реферi у ринзi та за межами його.Пам'ятаеш нокаут Костi Цзю проти непереможного клоуна, який впав, потiм кружляв ще I падав.

Суддя призначив нокаут, хоча мiг вiдраховувати тiльки нокдаун, щоб той клоун вiдновився.

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Ну це так розповiдають попи.В спортi icнують правила.В проф.боксi теж.99 процентов боксерiв у тiй ситуацiï використали б можливicть для добивання.I це було б теж у межах правил

Так і Усик добив би, якби не втрутився рефері. На відео видно, як він готовий був це робити.

 

аммиак

Він би його з лівої точно б припечатав до підлоги.

І ніякий Ісус його не зупинив би. А от рефері зупинив.

https://youtu.be/tXHoUo6hXsE?si=XaDjxCB90KWZWeFn

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Він би його з лівої точно б припечатав до підлоги.

І ніякий Ісус його не зупинив би. А от рефері зупинив.

https://youtu.be/tXHoUo6hXsE?si=XaDjxCB90KWZWeFn

Нiхто в цьому не сумнiаеться.Aле було достатньо долi ceкунди нанести удар навiть з пiд руки реферi.Але до того був крик суддi, може це зупинило Сашка.Принаймнi на пресконференцiï вiн не дорiкав реферi, I не жалкував, що той не дав можливicтi добить.

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Нiхто в цьому не сумнiаеться.Aле було достатньо долi ceкунди нанести удар навiть з пiд руки реферi.Але до того був крик суддi, може це зупинило Сашка.Принаймнi на пресконференцiï вiн не дорiкав реферi, I не жалкував, що той не дав можливicтi добить.

Бо все закінчилось вдало для нього. А могло інакше. Було ще попереду 3 раунди, і невідомо було що нарахують судді. Тож або чиста перемога достроково, або невідомо що. Але відбулось так як відбулось, тому і не дорікає.

 

Sith

Реакція кацапів на перемогу Усика.

https://youtu.be/XmXT7Te9Nlw?si=TM6fPV2sANeYbC2W

 

аммиак

Відео зверху майже найобка. Там декілька висловів кацапів серед інших спиікерів.

Підари роблять такі заголовки, а я повівся.

Просто колись натрапляв на дійсне виття з болот.

Думав і це таке.

 

аммиак

Ось більш коректний відос.

https://youtu.be/oJQKTadKg_o?si=bilm6Q8ym0rN9LpU

 

аммиак

Усик зніметься у голлівудському фільмі разом зі "Скелею" Джонсоном.

Портал Internet Movie Database розмістив інформацію про новий фільм, який має вийти на екрани у 2025 році. Стрічка отримала назву "The Smashing Machine".

Усик є серед акторів фільму. Втім, головним героєм стане не він, а Двейн "Скеля" Джонсон. Також у стрічці зніметься відома актриса Емілі Блант.

 

аммиак

Реванш між Олександром Усиком і Тайсоном Ф’юрі за чемпіонство світу з боксу в надважкій вазі запланований на 21 грудня

Поєдинок планують провести в місті Ер-Ріяд, повідомив Міністр Саудівської Аравії з питань розваг Туркі Аль аш-Шейх.

Досі невідомо чи будуть усі 4 пояси стояти на кону в другому поєдинку. Команда Усика вже звернулася до IBF з проханням зробити виняток.

 

аммиак

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 4
Мапа сайту Повна версія Оновити