Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Питання до тих, хто офіційно має ПМП за межамии України. Стосовно Закону Про мобілізацію.
Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Ніяк.

Ті хто за кордоном живе і не планує повертатись, а найближчім часом так і буде, то можна спокійно класти болта но всі ці постанови.

А тим більше, якщо є громадянство іншої країни.

Маю сумнів. Мені по деяких справах треба в Україну. При перетину кордону можуть виникнути проблеми.

 

Alf

Хлопці - "іноземці", зав'язуйте з цією хуйнею.

Я розумію, що ви партіоти, допомагаєте, тримаєте кулачьки та т.ін.

Але коли ви з ізраілей-германій хизуєтесь, які ви герої-неухилятни, то інакше ніж глумом це важко назвати.

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

Хлопці - "іноземці", зав'язуйте з цією хуйнею.

Я розумію, що ви партіоти, допомагаєте, тримаєте кулачьки та т.ін.

Але коли ви з ізраілей-германій хизуєтесь, які ви герої-неухилятни, то інакше ніж глумом це важко назвати.

Річ йде про дотримання законодавства та можливості його виконання.

 

Alf

Ответ на сообщение пользователя yurko показать

Діма, я тебе не звинувачую, бо ти виїхав за межі України вже давно.

А нині, через резерв+, просишся назад?

чи то зробив, щоб не був "ухілянт"?

дивись сам, військовий у тебе забрали, він вже не дійсний, з обліку зняли, від тебе там, у тому воєнкоматі і духу не лишилося...

може я не так щось розумію, бо мені за віком хіба що добровільно в партизани записуватись.

так що від мого отого ствердження, що ти "ухілянт" - не реагуй так гостро.

якщо тобі пришлють якийсь папір чи електронний виклик до якогось тцк, от тоді починай реагувати (чи перейматись)

Не конкретизуючи і якось так.))

Зрозумів. Закрили.

Моє ставлення я повідомив. Все, що хочу з данної сітуації, це зробити так, щоб мої дії, відповідали Закону.

Ніхто не знає, де опиниться завтра.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Ніяк.

Ті хто за кордоном живе і не планує повертатись, а найближчім часом так і буде, то можна спокійно класти болта но всі ці постанови.

А тим більше, якщо є громадянство іншої країни.

Розумієш, дядьку, за час що живу за кордонрм, якось звик, що Закони треба поважати. От і намагаюсь розібратись. На разі з того, що з'ясував на цю хвилину, що норма до таких як я, ще не прописана взагалі. Про нас тупо забули. Навіть у Посольстві дати відповідь не в змозі. Залишається почекати. Ну а поки, я надішлю тобі на ватсап!;)

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

Хлопці - "іноземці", зав'язуйте з цією хуйнею.

Я розумію, що ви партіоти, допомагаєте, тримаєте кулачьки та т.ін.

Але коли ви з ізраілей-германій хизуєтесь, які ви герої-неухилятни, то інакше ніж глумом це важко назвати.

Ти довго думав? Якщо довго, то шкода. Якщо ні, то треба іноді подумати.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Alf показать

Річ йде про дотримання законодавства та можливості його виконання.

Здається не всі розуміють прагнення віконувати Закони.

 

Симон Изгоев

Спешел то Ситх.

Танці, про відношення до Законів.

На разі, Закон про мобілізацію, прописан не вдосконало. Але! Те що мені на разі запропоновано:-Оновити данні в додатку Резерв+. Випадково, особисто я можу це зробити, бо маю ВИПАДКОВО, баківську картку Привата.

Тож, що мені заважає виконати норму, яка НА ЗАРАЗ (оновити данні), не виглядає безглуздою?

От якщо потім прийде запрощення до ВЛК, чи ТЦК, окрім розпачу, це нічого не визве. Бо на безглуздя, реагувати зайве.

Але ж, не треба вигадувати, того, чого, ще не сталося.

Зрозуміло?

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Сигизмунд Бамбарбиев показать

Хлопці - "іноземці", зав'язуйте з цією хуйнею.

Я розумію, що ви партіоти, допомагаєте, тримаєте кулачьки та т.ін.

Але коли ви з ізраілей-германій хизуєтесь, які ви герої-неухилятни, то інакше ніж глумом це важко назвати.

Здається ніхто нічим не хизується. Просто в один момент прийде умовний Сімон в консульство паспорт свій оновити, а йому запропонують заплатити штраф в 25000 грн, за те, що він дані забув протягом 60 днів оновити, нафіга воно йому?! Всі чудово розуміють, що ніякої мови не йде, про оновлення даних у ТЦК в Україні.

 

Chester

Ответ на сообщение пользователя Chester показать

Здається ніхто нічим не хизується. Просто в один момент прийде умовний Сімон в консульство паспорт свій оновити, а йому запропонують заплатити штраф в 25000 грн, за те, що він дані забув протягом 60 днів оновити, нафіга воно йому?! Всі чудово розуміють, що ніякої мови не йде, про оновлення даних у ТЦК в Україні.

І таке може бути.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Chester показать

Здається ніхто нічим не хизується. Просто в один момент прийде умовний Сімон в консульство паспорт свій оновити, а йому запропонують заплатити штраф в 25000 грн, за те, що він дані забув протягом 60 днів оновити, нафіга воно йому?! Всі чудово розуміють, що ніякої мови не йде, про оновлення даних у ТЦК в Україні.

Тут вже грає роль фінансова доцільність... Витратити мінімум 2 тижні, в кращому випадку, кажуть, що в середньому місяць, витратитись на дорогу, особисто мені одному якщо в 500євро ложусь то пощастить... То в чому сенс??? Ну заплачу ті ж 500 при поверненні у в огляді штрафу, в чому прикол??? Збрити бабло? Ну так би прямо й написали, для чого ці танці?

 

rvv1

Тут питання не скільки фінансів, стільки логіки.

Ну зареєструєтесь ви в резерв+ і що далі? Вас викличуть на влк? Ні. Так чому ви заморочуєтесь зараз? Буде юридична практика по подібних питаннях, тоді і будете розбиратися, а зараз ніхто не розуміє що робити і як буде. Тому, повторюю, забийте і чекайте.

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Тут питання не скільки фінансів, стільки логіки.

Ну зареєструєтесь ви в резерв+ і що далі? Вас викличуть на влк? Ні. Так чому ви заморочуєтесь зараз? Буде юридична практика по подібних питаннях, тоді і будете розбиратися, а зараз ніхто не розуміє що робити і як буде. Тому, повторюю, забийте і чекайте.

Та якраз і напрягає момент про ВЛК... А з пояснень воно обов'язкове і неявка тягне більший штраф... Так, що вибач, тільки фінансова сторона... Ладно я хитрожопий, непоганий соціал, поки, плюс непоганий заробіток в Україні, ну якщо розбити на рік, то десь середня зарплата вийде. А якщо візьмемо пересічного? В умовній Польщі? Нахуя йому платити хєр зна кому за хєр зна що, особливо якщо виїхав на законних підставах... Здається ми зараз про законність говоримо, а не про с'єбантів за бабло, вони вже хєр повернуться...

 

rvv1

У тих хто за кордоном залишився лише місяць, щоб з’явитися до ТЦК

В Україні ухвалили новий проєкт закону про мобілізацію. Тепер усі військовозобов’язані громадяни мають оновити свої документи до ТЦК. Про це розповідає інформаційний портал «Судово-юридична газета».

За інформацією, чоловіків, яких свого часу зняли з військового обліку через поїздку за кордон терміном понад 3 місяці, буде час до 16 червня, щоб особисто приїхати до України, прийти до ТЦК та стати на військовий облік. А саме їм надається на це 30 днів з дня набрання чинності постановою Кабміну від 16 травня 2024 р. №563.

 

rvv1

Ага, вже грива розвівається... Ну... Закладаємо в бюджет штраф за повернення...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

У тих хто за кордоном залишився лише місяць, щоб з’явитися до ТЦК

В Україні ухвалили новий проєкт закону про мобілізацію. Тепер усі військовозобов’язані громадяни мають оновити свої документи до ТЦК. Про це розповідає інформаційний портал «Судово-юридична газета».

За інформацією, чоловіків, яких свого часу зняли з військового обліку через поїздку за кордон терміном понад 3 місяці, буде час до 16 червня, щоб особисто приїхати до України, прийти до ТЦК та стати на військовий облік. А саме їм надається на це 30 днів з дня набрання чинності постановою Кабміну від 16 травня 2024 р. №563.

І тут, про таких як я ні слова....

Бо юрідично ця сітуація має назву "Виїзд на тимчасове проживання".

 

Симон Изгоев

На мою категрію або забили, або забули.

І якщо копнути, то в цьому є сенс, навіть кілька.

Просто уявіть! - З тих хто разом зі мною, на початку 2000-х приїхав до Ізраїлю, діючи закордонні паспорти є по моїм підрахункам десь у одного з сорака.

А карткі банку, ..... ну я взагалі таких не знаю!!! А без картки незреєструєшся навіть у Резерв+!

Отаке.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Спешел то Ситх.

Танці, про відношення до Законів.

На разі, Закон про мобілізацію, прописан не вдосконало. Але! Те що мені на разі запропоновано:-Оновити данні в додатку Резерв+. Випадково, особисто я можу це зробити, бо маю ВИПАДКОВО, баківську картку Привата.

Тож, що мені заважає виконати норму, яка НА ЗАРАЗ (оновити данні), не виглядає безглуздою?

От якщо потім прийде запрощення до ВЛК, чи ТЦК, окрім розпачу, це нічого не визве. Бо на безглуздя, реагувати зайве.

Але ж, не треба вигадувати, того, чого, ще не сталося.

Зрозуміло?

Ні, не зрозуміло. Симон, ти на мене не ображайся, я особисто проти тебе нічого не маю, і мені здається що ти нормальна людина. Образити тебе не хочу. Але в цілому - це виглядає якось як у "Собачому серці". "На облік візьмусь, а войювати шиш!"

Я не те що тобі якось закидаю претензію щодо неприїзду на ВЛК чи тим більше служби. Але - всі ж розуміємо яка кінцева мета цих оновлювань? А якщо робити просто так аби зробити - то навіщо воно взагалі?

Ти ж я так розумію давно живеш за кордоном і повертатися взагалі не збираєшься

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

Ні, не зрозуміло. Симон, ти на мене не ображайся, я особисто проти тебе нічого не маю, і мені здається що ти нормальна людина. Образити тебе не хочу. Але в цілому - це виглядає якось як у "Собачому серці". "На облік візьмусь, а войювати шиш!"

Я не те що тобі якось закидаю претензію щодо неприїзду на ВЛК чи тим більше служби. Але - всі ж розуміємо яка кінцева мета цих оновлювань? А якщо робити просто так аби зробити - то навіщо воно взагалі?

Ти ж я так розумію давно живеш за кордоном і повертатися взагалі не збираєшься

По перше. Я виконав ному Закону, на сьогодні. Без цього, я наприклад, не зможу звертатись до Посольства України у разі потрнби. (Ну от і особиста користь згайлась. Викрили!)

Що буде далі, гадати не хочу!

По друге. Хочеш повісилити Бога, то роскажи йому свої плани. І уяви, я з цим згодний.

І ще я заздрю тим хто ті, що "Всі розуміють.) Я не такий розумний.

 

Симон Изгоев

Якщо є пмж то піх на всі ці закони, Дмитро ти не є військовозобов'язаним

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Якщо є пмж то піх на всі ці закони, Дмитро ти не є військовозобов'язаним

Наче це логічно, але згадкі про це у законах, я поки ні де не знайшов.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Наче це логічно, але згадкі про це у законах, я поки ні де не знайшов.

Ти не один. Теж шукаю і бачу лише підтвердження, що нас це теж стосується.

 

Alf

А от, що я знацшов з посиданням на сайт чи не МО.

....Якщо я виїхав за кордон 10-20 років тому, мешкаю там і маю відповідні документи на постійне місце проживання за кордоном, чи потрібно мені оновлювати дані? Чи можу я їх оновити дистанційно?

-Так, це потрібно зробити у відповідній дипломатичній установі.

Ви і надалі продовжуєте бути громадянином України, а отже, зобов’язані виконувати свій конституційний обов’язок із захисту Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України (стаття 65 Конституції України)....

https://army.gov.ua/qa

 

Симон Изгоев

Що ж зачекаємо.

 

Симон Изгоев

Тепер ВЛК

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Тепер ВЛК

"нуакак?"

Від себе додам. Що можливо, той хто це писав, помилився. (Це майже те саме, щой з податками.) Бо інакше... Суцільне нерозуміння!

От уявіть! Визивають умовного Васю, з Хайфи на ВЛК. На яку він має прибути у ЧОТИРЬОХДЕННИЙ термін!

Ок каже Вася, жінці ізраїльтянці , вибачай, і дивом встигає на ВЛК. А де вибачте Вася має жити в Україні? Тож Вася повертається в Ізраїль. І через тиждень Вася отримує повістку! Знов їде в Україну, я так розумію за свої кошти. Добре, його мобілізували. А як йому на його ізраїлській рахунок будуть переводити з/п? Як він буде їздити у відпустку? Я вже мовчу про те, хто буде захищати Васіну родину у Хайфі від арабів?

Тай в загалі, мовчу про багато різних речей, як то хто буде за Васю сплачувати податкі в Ізраїли і в Україні, одночасно(?), сплачувати у пенсійний фонд,, у інститут соціального страхування, у лікарняну кассу, хто буде за Васєю зберегати робоче місце, та ДУЖЕ багато усього- усього іншого...

Скоріш за все, хтось щось, наплутав. Або....

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Від себе додам. Що можливо, той хто це писав, помилився. (Це майже те саме, щой з податками.) Бо інакше... Суцільне нерозуміння!

От уявіть! Визивають умовного Васю, з Хайфи на ВЛК. На яку він має прибути у ЧОТИРЬОХДЕННИЙ термін!

Ок каже Вася, жінці ізраїльтянці , вибачай, і дивом встигає на ВЛК. А де вибачте Вася має жити в Україні? Тож Вася повертається в Ізраїль. І через тиждень Вася отримує повістку! Знов їде в Україну, я так розумію за свої кошти. Добре, його мобілізували. А як йому на його ізраїлській рахунок будуть переводити з/п? Як він буде їздити у відпустку? Я вже мовчу про те, хто буде захищати Васіну родину у Хайфі від арабів?

Тай в загалі, мовчу про багато різних речей, як то хто буде за Васю сплачувати податкі в Ізраїли і в Україні, одночасно(?), сплачувати у пенсійний фонд,, у інститут соціального страхування, у лікарняну кассу, хто буде за Васєю зберегати робоче місце, та ДУЖЕ багато усього- усього іншого...

Скоріш за все, хтось щось, наплутав. Або....

Зп карту тут видадуть. Якшо є паспорт України, то яка родина у Хайфі?)

 

Upiter

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Від себе додам. Що можливо, той хто це писав, помилився. (Це майже те саме, щой з податками.) Бо інакше... Суцільне нерозуміння!

От уявіть! Визивають умовного Васю, з Хайфи на ВЛК. На яку він має прибути у ЧОТИРЬОХДЕННИЙ термін!

Ок каже Вася, жінці ізраїльтянці , вибачай, і дивом встигає на ВЛК. А де вибачте Вася має жити в Україні? Тож Вася повертається в Ізраїль. І через тиждень Вася отримує повістку! Знов їде в Україну, я так розумію за свої кошти. Добре, його мобілізували. А як йому на його ізраїлській рахунок будуть переводити з/п? Як він буде їздити у відпустку? Я вже мовчу про те, хто буде захищати Васіну родину у Хайфі від арабів?

Тай в загалі, мовчу про багато різних речей, як то хто буде за Васю сплачувати податкі в Ізраїли і в Україні, одночасно(?), сплачувати у пенсійний фонд,, у інститут соціального страхування, у лікарняну кассу, хто буде за Васєю зберегати робоче місце, та ДУЖЕ багато усього- усього іншого...

Скоріш за все, хтось щось, наплутав. Або....

Якщо сказати на ВЛК що немає проблем зі здоров'ям то пройти можна за півгодини. І не треба шукати де жити, чи чекати чи прийде повістка через тиждень, бо в той же день повезуть туди, де можна буде жити безкоштовно. Отака в нас реальність )

 

lexa29

Ответ на сообщение пользователя Alf показать

Ти не один. Теж шукаю і бачу лише підтвердження, що нас це теж стосується.

Так розумію, що не один. Тому і звертався, до паньства с діаспори.

 

Симон Изгоев

Мапа сайту Повна версія Оновити