Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Евро-2024. Украина – Бельгия. Прямая трансляция
Источник: /ua/live/396986
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3

Щоб наші програли 0:5! На фарт!)))

 

Striker

Зараз тебе на фарт тоді і замінусують шалено.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Зараз тебе на фарт тоді і замінусують шалено.

Я не проти)

 

Striker

до речі, за винятком карланів, Бельгія - остання збірна Європи, з якою ми ніколи не грали.

теперь залишаться тіко Ліхтенштейн та Гібралтар.

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

до речі, за винятком карланів, Бельгія - остання збірна Європи, з якою ми ніколи не грали.

теперь залишаться тіко Ліхтенштейн та Гібралтар.

У 86 році грали.

І нехай то збірна Совка була але ж першу і головну роль в ній грали українці.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Щоб наші програли 0:5! На фарт!)))

Встиг. Молодець.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

до речі, за винятком карланів, Бельгія - остання збірна Європи, з якою ми ніколи не грали.

теперь залишаться тіко Ліхтенштейн та Гібралтар.

Зато с некоторыми и по 5 раз играли)

Вообще, конечно, забавно, зачастую с бельгийцами всегда в разных корзинах, но так и не выпадали друг другу. И товарняков не состыковали за 30 лет

 

Sanjjko

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

У 86 році грали.

І нехай то збірна Совка була але ж першу і головну роль в ній грали українці.

ага, Юран, Цимбаларь, Онопко, НІкіфоров і купа інших наче те ж українці )) мова про збірну України, похій на СРСР

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя Sanjjko показать

Зато с некоторыми и по 5 раз играли)

Вообще, конечно, забавно, зачастую с бельгийцами всегда в разных корзинах, но так и не выпадали друг другу. И товарняков не состыковали за 30 лет

п'ять - то ще скромненько, середнячок. он з італійцями 8 разів грали, Франція - 9, Словакія, до речі, також 9.

рекорд поки що Литва - десять. але після ЛН буде Грузія - 11.

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

ага, Юран, Цимбаларь, Онопко, НІкіфоров і купа інших наче те ж українці )) мова про збірну України, похій на СРСР

З тим,що на совок похуй,важко не погодитися.Але ж він мав на увазі зовсім інше...Конкретно у тому матчі на полі було ДЕСЯТЬ українців:Баль,Безсонов,Кузнецов,Дем'яненко,Яр...

А ще П'ЯТЬ українців було у запасі:Протя,Літова,Крак,Блохін та Чанов.Отака собі збірна була...12 гравців Динамо,три з Дніпра.

 

Justas

Опс...Обрізало Яремчук,Яковенко,Євтушенко,Рац,Заваров,Беланов

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

ага, Юран, Цимбаларь, Онопко, НІкіфоров і купа інших наче те ж українці )) мова про збірну України, похій на СРСР

Тi вже пiзнiше...

 

Чiжик

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

У 86 році грали.

І нехай то збірна Совка була але ж першу і головну роль в ній грали українці.

Дуже був зворушливий матч, засудив суддя Фредрiкссон...

 

Чiжик

Ответ на сообщение пользователя Чiжик показать

Дуже був зворушливий матч, засудив суддя Фредрiкссон...

Я його передивлявся років три тому. Ніхто там нікого не засудив. Камера наїжджала на бельгійців коли ті вже були з м'ячем. Розташування гравців в момент пасу по трансляції визначити невідомо. А що там волав Махарадзе - то його питання. Треба сказати, що в захисті грали, мов отара. Бельгійці вийшли боротись, а совєти - мов Україна проти Румунії.

Ответ на сообщение пользователя Чiжик показать

Дуже був зворушливий матч, засудив суддя Фредрiкссон...

нормальне судівство було

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

нормальне судівство було

На мій погляд, белги там використали відому особливість гри з ліберо, через яку від цієї схеми згодом усі відмовились. А саме: "кишені" на флангах, які дають змогу уникати офсайду.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Я його передивлявся років три тому. Ніхто там нікого не засудив. Камера наїжджала на бельгійців коли ті вже були з м'ячем. Розташування гравців в момент пасу по трансляції визначити невідомо. А що там волав Махарадзе - то його питання. Треба сказати, що в захисті грали, мов отара. Бельгійці вийшли боротись, а совєти - мов Україна проти Румунії.

"Мне кажется, Шифо находился в положении вне игр. Но во время удара, я не проследил за этим" - цитаты великих людей. Махарадзе - это вообще кадр.

https://www.youtube.com/watch?v=ByrPyBfpcyw

 

Эйся Трёп

Кстати, по голам в дополнительное время никаких вопросов нет, бельгийцы просто разбирали весь овертайм оборону Советов на запчасти. А вот пенальти в ворота Бельгии левейший

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Я його передивлявся років три тому. Ніхто там нікого не засудив. Камера наїжджала на бельгійців коли ті вже були з м'ячем. Розташування гравців в момент пасу по трансляції визначити невідомо. А що там волав Махарадзе - то його питання. Треба сказати, що в захисті грали, мов отара. Бельгійці вийшли боротись, а совєти - мов Україна проти Румунії.

Меня всегда поражали истории про этот матч)

Как можно что-то яростно утверждать, если фиксации возможного нарушения правил в виде вне игры не существовало в природе, был только один ракурс, который видели во всем мире? А оценивать офсайд по приему мяча, мягко говоря, очень глупо) Особенно, например, перенося это все на текущее время. И также, действительно, при игре с либеро

 

Sanjjko

Ответ на сообщение пользователя Sanjjko показать

Меня всегда поражали истории про этот матч)

Как можно что-то яростно утверждать, если фиксации возможного нарушения правил в виде вне игры не существовало в природе, был только один ракурс, который видели во всем мире? А оценивать офсайд по приему мяча, мягко говоря, очень глупо) Особенно, например, перенося это все на текущее время. И также, действительно, при игре с либеро

Эмоции, эмоции.

Пересмотрев игру спустя 30+ лет я понял: это именно эмоции. Они иногда отнимают разум.

Ответ на сообщение пользователя Sanjjko показать

Меня всегда поражали истории про этот матч)

Как можно что-то яростно утверждать, если фиксации возможного нарушения правил в виде вне игры не существовало в природе, был только один ракурс, который видели во всем мире? А оценивать офсайд по приему мяча, мягко говоря, очень глупо) Особенно, например, перенося это все на текущее время. И также, действительно, при игре с либеро

... а на самом деле надо было в футбол играть, а не понты колотить. Подозреваю, что нападками на судью хотели отвлечь внимание почтеннейшей публики от неприятного (возможно) факта: мне представляется, что советские игроки "выиграли" мысленно до матча, а сопротивление бельгийцев стало для них сюрпризом. Очень возможео, и доя тренеров тоже.

То була неймовірна команда. Коли на ранок дізналися рахунок, відмовлялись вірити. А коли дивились у запису, після голу Беланова у додатковий час, були майже впевнені, що програти НЕМОЖЛИВО! .....

 

Симон Изгоев

Ну, шо? Дякуємо на всяк випадок італійцям, і вболіваємо ввечері за англійців і данців.

 

Симон Изгоев

Доречі!

Якійсь супер компьютер Орта, дав нашим на виход з групи 61 відсоток!

Це вже не 50 на 50!:)))

 

Симон Изгоев

И ще!

Я з буками не товаришую, але!

Якщо я вірно підмітив, то судячи з тих цифр, що бачів, верогідність позитиву для наших трохи поступово зростає.

Так наче раніше на нашу перемогу бачив 5,10, а на нічію 4,15. А зараз промайнуло 4,9 та 4.0.

Що скажуть знавці, це так?

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Доречі!

Якійсь супер компьютер Орта, дав нашим на виход з групи 61 відсоток!

Це вже не 50 на 50!:)))

суперкампутер вираховуэ суто математичні шанси. він же не знає, що румуни та словаки можуть з перепугу вату катати весь матч)

 

Эйся Трёп

Україна - Бельгія 3-0.

І перше місце наше.

 

Karpaty1963

А шо паньство вважає з такого приводу.

Циганик, серед інших речей, каже, що є така думка, що тренери спеціально, на гру з румунами, команду підводили в найгіршому фізічному стані. При такому розкладі, команда має побігти через 10 днів. Тобто можливо(!) ПІК планували якраз на 3-ю та - 4-у гру!

А я от і думаю. А таке дійсно, може бути!

Бо пригадайте гру з румунами! Наші дійсно були МЕРТВІ!!! Такі я у грі з іспанцями у 2006-у, або на 2020 із австрійцями. Ну не могли ж наші бути настільки безпорадними????!!!!

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

А шо паньство вважає з такого приводу.

Циганик, серед інших речей, каже, що є така думка, що тренери спеціально, на гру з румунами, команду підводили в найгіршому фізічному стані. При такому розкладі, команда має побігти через 10 днів. Тобто можливо(!) ПІК планували якраз на 3-ю та - 4-у гру!

А я от і думаю. А таке дійсно, може бути!

Бо пригадайте гру з румунами! Наші дійсно були МЕРТВІ!!! Такі я у грі з іспанцями у 2006-у, або на 2020 із австрійцями. Ну не могли ж наші бути настільки безпорадними????!!!!

циганик часто роздуває щоки і несе якусь пургу.

ВВЛ у свій час брав команду за місяць (!!) до турніру і намагався видавити із неї оте що казав циганик. на виході у 90-у здається, 0-2, 0-2, і втішний матч проти камеруну чи іншої африки..

не думаю, що ребров таким бавиться - то великі ризики. та і який сенс у тому виході на пік?

ну будуть бігти трішечки живіше - цього не вистачить обіграти грандів.

румунам наші просто прикро влетіли. так буває. бувають такі матчі, що не получається взагалі нічого. навіть у вликих команд - згадайте як німці розібрали Бразилію не так давно.

але.. тим краще)) у нас уже завтра перший фінал)) хіба не за цим туди гравці їдуть? щоб не хтось у паралельному матчі і не очечко туди, очечко сюди, а щоб чесний матч із головним суперником дав усі відповіді? - це ж класно..

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Karpaty1963 показать

Україна - Бельгія 3-0.

І перше місце наше.

Ні. Тільки якщо румунія не переможе Словаччину..

 

Atlant

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • 3
Мапа сайту Повна версія Оновити