Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Словаччина - Україна 1:2. Щаслива зірка Шапаренка
Источник: https://m.footboom1.com/foreign/euro2024/1718982574-slovachchyna-ukraina-1-2-shchaslyva-zirka-shaparenka.html
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 4

Думаю, питання з воротарем закрите. Тим паче на Лукаку має бути точно Трубін.

А так, гри як такої немає але 3 бали є і за це дякуємо.

Але абсолютно не зрозуміла позиція Реброва, нам потрібно ще забивати, Словаки втомлені і всі попереду.

Різниця м'ячів ще аукнеться

 

Shepard

Ответ на сообщение пользователя Shepard показать

Думаю, питання з воротарем закрите. Тим паче на Лукаку має бути точно Трубін.

А так, гри як такої немає але 3 бали є і за це дякуємо.

Але абсолютно не зрозуміла позиція Реброва, нам потрібно ще забивати, Словаки втомлені і всі попереду.

Різниця м'ячів ще аукнеться

Вряд ли ещё один гол решил бы для нас что-то...если б несколько, то да

 

MMMMetros

Ответ на сообщение пользователя Shepard показать

Думаю, питання з воротарем закрите. Тим паче на Лукаку має бути точно Трубін.

А так, гри як такої немає але 3 бали є і за це дякуємо.

Але абсолютно не зрозуміла позиція Реброва, нам потрібно ще забивати, Словаки втомлені і всі попереду.

Різниця м'ячів ще аукнеться

Я бы вернул Лунина, чтобы подбодрить парня

 

Бесплатно

Ответ на сообщение пользователя Shepard показать

Думаю, питання з воротарем закрите. Тим паче на Лукаку має бути точно Трубін.

А так, гри як такої немає але 3 бали є і за це дякуємо.

Але абсолютно не зрозуміла позиція Реброва, нам потрібно ще забивати, Словаки втомлені і всі попереду.

Різниця м'ячів ще аукнеться

Считают по личным встречам, а не разнице, кстати

 

Бесплатно

По сути все что нам надо в оставшихся матчах - это победа Румынии против словаков. И все

 

Бесплатно

Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

Я бы вернул Лунина, чтобы подбодрить парня

Нах.

Пусть сам себя бодрит. В другом месте и в другое время.

Проспал.

Лечь спать на фарт в последнем матче?

Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

Считают по личным встречам, а не разнице, кстати

Як визначать рейтинг третіх місць на Євро-2024

Першим критерієм для третіх місць для виходу до 1/8 фіналу Євро-2024 буде більша кількість очок, набрана на груповому етапі.

Далі почергово враховуватимуть такі критерії:

краща різниця голів;

більша кількість забитих м’ячів;

більша кількість перемог;

показник фейр-плей (менша кількість отриманих червоних та жовтих карток);

вища позиція в рейтингу кваліфікаційного раунду Євро-2024.

 

Shepard

Трубин - 8.0

Тымчик - 7.0

Забарный - 8.0

Матвиенко - 6.5

Зинченко - 7.5

Бражко - 6.5

Шапаренко - 7.5

Судаков - 4.0

Мудрик - 6.0

Довбик - 5.5

Ярмоленко - 5.5

 

MMMMetros

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Проспал.

Лечь спать на фарт в последнем матче?

Да)

 

Бесплатно

Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

Считают по личным встречам, а не разнице, кстати

Трубин и Лукаку это уже футбольный мем.

Как он не мог забить ему когда играли Интер Шахтер

 

Shepard

Ответ на сообщение пользователя Shepard показать

Як визначать рейтинг третіх місць на Євро-2024

Першим критерієм для третіх місць для виходу до 1/8 фіналу Євро-2024 буде більша кількість очок, набрана на груповому етапі.

Далі почергово враховуватимуть такі критерії:

краща різниця голів;

більша кількість забитих м’ячів;

більша кількість перемог;

показник фейр-плей (менша кількість отриманих червоних та жовтих карток);

вища позиція в рейтингу кваліфікаційного раунду Євро-2024.

А сколько третьих сборных выходит? Там столько групп по ондому очку, что я даже не парюсь

 

Бесплатно

Если Румыния завтра не наберет очки против Бельгии, то в последнем туре они нас со словаками 100% раскатают через ничью. От этого надо отталкиваться.

Так что завтра болеем за Румынию, а потом готовимся обыгрывать Бельгию.

 

MMMMetros

Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

Я бы вернул Лунина, чтобы подбодрить парня

Чому пишеш ти, а соромно мені?

 
Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

А сколько третьих сборных выходит? Там столько групп по ондому очку, что я даже не парюсь

4

 

Shepard

Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

А сколько третьих сборных выходит? Там столько групп по ондому очку, что я даже не парюсь

Та дело даже не в этом. С третьего то мы выйдем, но даже в группе если равенство между тремя командами, то тоже будет играть разница голов в личках.

 

MMMMetros

В нас є шанс зробити чергове досягнення на Євро і стати першою збірною в історії формату з 24 командами, що не вийшла з групи з 4 очками.

 

Днепровец

Ответ на сообщение пользователя Днепровец показать

В нас є шанс зробити чергове досягнення на Євро і стати першою збірною в історії формату з 24 командами, що не вийшла з групи з 4 очками.

Цілком ймовірний розклад, але у ту нічию із бельгійцями з такою грою я не вірю. Дуже високий рівень виконавської майстерності у них.

 

Наше все - програти бельгійцям, чекати на перемогу румунів, та виповзти з 3 місця) Радий буду помилитись)))

 
Ответ на сообщение пользователя Днепровец показать

В нас є шанс зробити чергове досягнення на Євро і стати першою збірною в історії формату з 24 командами, що не вийшла з групи з 4 очками.

Тодi все просто- набрати 6....

 

Чiжик

Вболіваємо за нічию поляків з Австрійцями)))

 
Ответ на сообщение пользователя Хлеба и зрелищ показать

Цілком ймовірний розклад, але у ту нічию із бельгійцями з такою грою я не вірю. Дуже високий рівень виконавської майстерності у них.

Що аж словакам програли...

 

Чiжик

Ответ на сообщение пользователя Чiжик показать

Що аж словакам програли...

У них проблеми лише в захисті. Вірогідність того, що ми з 3-ма очками пройдемо з 3-го місця на багато вища, ніж інші варіанти. Матч зі словаками - це лише підтвердження цих слів. Самі собі забили, словаки потім не вилазили із оборони. Два м'ячі, які цілком за грою та за правилами забиті, оці міліметри (особливо у другому голі) - це вже знущання над футболом.

 

Румуни з Словаччиною грають в нічию і Україна - допобачення. До речі, буки вже найнижчий коефіцієнт на ту нічию дають. І так воно і буде.

А по цьому матчу - знову відчуття, що на швидкості 0.75 наші грають. На фоні інших учасників євро якісь повільні до заторможеності.

 

нікюдаг

Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

Вряд ли ещё один гол решил бы для нас что-то...если б несколько, то да

якраз 1 гол би суттєво змінив ситуацію. нічия у матчі Румунія - Словакія автоматом виводить обидві команди у плей-офф. А от якби Україна перемогла у 2 мячі, то різниця в України і Слваччини була б по -1, і тоді Словаків вже б не влаштовувала б нічия з Румунією, за умови нічиєї в матчі Україна - Бельгія.

 

Yuriy V Kish

молодці що таки перемогли. Але практично 95% що без перемоги над Бельгією це результат залишиться лише для того щоб підсолодити пігулку. Дорого коштували нам експерименти з воротарем у першому матчі.

Гри нажаль так і нема.

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя Хлеба и зрелищ показать

У них проблеми лише в захисті. Вірогідність того, що ми з 3-ма очками пройдемо з 3-го місця на багато вища, ніж інші варіанти. Матч зі словаками - це лише підтвердження цих слів. Самі собі забили, словаки потім не вилазили із оборони. Два м'ячі, які цілком за грою та за правилами забиті, оці міліметри (особливо у другому голі) - це вже знущання над футболом.

А яким таким чином ми з трьома очками вийдем з третього місця? Хто буде на четвертому, яка збірна? Ми навіть з чотирма очками (в що слабо віриться) аж бігом займаєм останнє місце в групі

 

нікюдаг

Ответ на сообщение пользователя Yuriy V Kish показать

якраз 1 гол би суттєво змінив ситуацію. нічия у матчі Румунія - Словакія автоматом виводить обидві команди у плей-офф. А от якби Україна перемогла у 2 мячі, то різниця в України і Слваччини була б по -1, і тоді Словаків вже б не влаштовувала б нічия з Румунією, за умови нічиєї в матчі Україна - Бельгія.

Согласен.

 

MMMMetros

Коли ти на матч виходиш зі старту з обісраними штанами, потім все ж таки вигризаєш оті 2 голи, про це, мабуть, не думаєш.

 
Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

Трубин - 8.0

Тымчик - 7.0

Забарный - 8.0

Матвиенко - 6.5

Зинченко - 7.5

Бражко - 6.5

Шапаренко - 7.5

Судаков - 4.0

Мудрик - 6.0

Довбик - 5.5

Ярмоленко - 5.5

Так Судакова Рудий не продасть за туєву купу лямів

 

Upiter

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 4
Мапа сайту Повна версія Оновити