Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Ілля Забарний не знає, хто такі Лінекер та Дель Пʼєро
Источник: https://m.footboom1.com/ua/ukrainian/high/1719175941-66788b05.html
  • Страницы
  • Все
  • 1

А то що не дивиться часто футбол правильно робе. Більше часу на щось інше для нього більш важливе може витрачити

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

А то що не дивиться часто футбол правильно робе. Більше часу на щось інше для нього більш важливе може витрачити

Так, додому приїхав(ну чи відпустка), а там верстати, верстати....

 

wert

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Ну тобто підкажіть скільки років було Забарному на прикінці 90х?)))

Годик?

 

Бесплатно

На момент, коли Італія вигравала ЧС-06, Забарному було 3 роки. Мене завжди дивують такі історії, але в даному випадку ще якось можна зрозуміти.

 

toledo

може З. відвідує музеї, консерваторії і читає книги, а ви йому "обмежений, обмежений.." ))

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

На момент, коли Італія вигравала ЧС-06, Забарному було 3 роки. Мене завжди дивують такі історії, але в даному випадку ще якось можна зрозуміти.

На той момент Дель П'єро вже на лавці сидів

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

Годик?

--3 до -6)))

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

На той момент Дель П'єро вже на лавці сидів

Ну я про те і кажу. ЧС-06, мабуть, був його завершальний пік, хоч і не був він там вже основним, але пограв і свою частку в успіх вніс, той же гол у півфіналі. Потім Юве до Серії В вилетів, тож особливо Дель П'єро не був на слуху. Він взагалі не медійна персона, тож не дивно, що молоде покоління про нього майже не чуло, на відміну від того ж Тотті, наприклад, або Мальдіні.

 

toledo

Доктор Ватсон: Простите меня, Холмс… Вы человек острого ума, это сразу видно! Вы превосходно знаете химию… Как же Вы не знаете… вещей, которые известны каждому школьнику?!

Шерлок Холмс: Ну, когда я был школьником, я это знал, а потом основательно забыл.

Доктор Ватсон: Вы что, хвастаетесь своим невежеством?!

Шерлок Холмс: А Вы, Ватсон, можете отличить грязь на Ридженс-стрит от грязи на Пиккадилли? Или пепел гаванской сигары от пепла манильской? Или можете мне сказать, что написано в третьем параграфе «Уложения о наказаниях Британской империи»? Можете

 

olimp

Доктор Ватсон: Но ведь я говорю об элементарных вещах, которые знает каждый!

Шерлок Холмс: Но я-то не каждый, Ватсон, поймите: человеческий мозг — это пустой чердак, куда можно набить всё, что угодно. Дурак так и делает: тащит туда нужное и ненужное. И наконец наступает момент, когда самую необходимую вещь туда уже не запихнёшь. Или она запрятана так далеко, что её не достанешь. Я делаю по-другому. В моём чердаке только необходимые мне инструменты. Их много, но они в идеальном порядке и всегда под рукой. А лишнего хлама мне не нужн

 

olimp

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Ну я про те і кажу. ЧС-06, мабуть, був його завершальний пік, хоч і не був він там вже основним, але пограв і свою частку в успіх вніс, той же гол у півфіналі. Потім Юве до Серії В вилетів, тож особливо Дель П'єро не був на слуху. Він взагалі не медійна персона, тож не дивно, що молоде покоління про нього майже не чуло, на відміну від того ж Тотті, наприклад, або Мальдіні.

Думаю Бебех мав на увазі Динамо 97-99 як раз в 95-99 кращі роки Дель П'єро були , потім травма, капелло,...банкаякщо непутаю

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя olimp показать

Доктор Ватсон: Но ведь я говорю об элементарных вещах, которые знает каждый!

Шерлок Холмс: Но я-то не каждый, Ватсон, поймите: человеческий мозг — это пустой чердак, куда можно набить всё, что угодно. Дурак так и делает: тащит туда нужное и ненужное. И наконец наступает момент, когда самую необходимую вещь туда уже не запихнёшь. Или она запрятана так далеко, что её не достанешь. Я делаю по-другому. В моём чердаке только необходимые мне инструменты. Их много, но они в идеальном порядке и всегда под рукой. А лишнего хлама мне не нужн

Який же невдалий приклад наведений. В тому то ж і справа, що випадок з Забарним, це все одно якби Шерлок Холмс не знав, що існували фінський ніж або фомка для взлома. Щось не знав саме по своєму профілю.

Ніхто ж не дивується тому, що Забраний не знає, що таке Біном Ньютона або не чув про третій закон термодинаміки.

Він не знає далеко не останніх людей свого напрямку діяльності, які не так вже відносно і давно грали.

Тому я і зробив свій висновок, про обмежену людину.

Але то таке, я не збирався його принизити цим, просто поставив свій діагноз.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Який же невдалий приклад наведений. В тому то ж і справа, що випадок з Забарним, це все одно якби Шерлок Холмс не знав, що існували фінський ніж або фомка для взлома. Щось не знав саме по своєму профілю.

Ніхто ж не дивується тому, що Забраний не знає, що таке Біном Ньютона або не чув про третій закон термодинаміки.

Він не знає далеко не останніх людей свого напрямку діяльності, які не так вже відносно і давно грали.

Тому я і зробив свій висновок, про обмежену людину.

Але то таке, я не збирався його принизити цим, просто поставив свій діагноз.

Так Дель Пьеро вже не грає, то ж і не по профілю. От якби Забарний сказав що він Лукаку не знає, то да, а так....

 

wert

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Так Дель Пьеро вже не грає, то ж і не по профілю. От якби Забарний сказав що він Лукаку не знає, то да, а так....

Та то вже взагалі за граню було б.

Хоча може він його і не знає доречі)

Просто ніхто ще не питав в нього за нього))

 

аммиак

Забарного це не псує

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Та то вже взагалі за граню було б.

Хоча може він його і не знає доречі)

Просто ніхто ще не питав в нього за нього))

Гадаєш на установці фотку покажуть?

 

wert

Напевно він знає хто такий Хідіятулін та Шавло.

 

nataniel

Ну, і нехай не знає. А що, повинен знати?

Ответ на сообщение пользователя nataniel показать

Напевно він знає хто такий Хідіятулін та Шавло.

Хто це?

 

Olegechek

Olegechek

25.06.2024 20:20

***

Забарний знає, нонє скаже)

 

nataniel

Ответ на сообщение пользователя nataniel показать

Напевно він знає хто такий Хідіятулін та Шавло.

"Єслі мяч лєтіт в табло, значіт біл Сєргєй Шавло"

)))

 

аммиак

Лінекер та Дель Пєро , взагалі, не чули про Забарного:).. Зірка, blja:)..Шолом зніми!

 

Не пойму хайпа) вполне логично, что чувак не слышал про игрока, который по сути закончил, когда пацану было 3-5 лет...

Особенно, если не сильно интересовался футболом, помимо занятий. У меня были, например, такие одноклассники и друзья, которые любили бегать в футбольца, но они в душе не чаяли даже условный состав сборной, может быть назвав находящихся на слуху Шеву, Реброва или Лужного с Шовковским.

Тут надо просто морально принять тот факт, что люди примерно 2010 года уже ж получают ныне паспорта?) А логично предположить, что они могли видеть в футболе, например?)

 

Sanjjko

Ответ на сообщение пользователя Sanjjko показать

Не пойму хайпа) вполне логично, что чувак не слышал про игрока, который по сути закончил, когда пацану было 3-5 лет...

Особенно, если не сильно интересовался футболом, помимо занятий. У меня были, например, такие одноклассники и друзья, которые любили бегать в футбольца, но они в душе не чаяли даже условный состав сборной, может быть назвав находящихся на слуху Шеву, Реброва или Лужного с Шовковским.

Тут надо просто морально принять тот факт, что люди примерно 2010 года уже ж получают ныне паспорта?) А логично предположить, что они могли видеть в футболе, например?)

про футбол.. Наприклад, ти теж ,нічого не чув про Пеле, Гаринчу.. Рівеліно, Марадону, Вороніна, Поркуяна та Бищовця??:)

 
Ответ на сообщение пользователя Адмирал Ельсон показать

про футбол.. Наприклад, ти теж ,нічого не чув про Пеле, Гаринчу.. Рівеліно, Марадону, Вороніна, Поркуяна та Бищовця??:)

Повторюсь, не все зациклены непосредственно на футболе, помимо самой игры в буцание мяча. Да и заинтересованность может быть разной с различными направлениями. И естественно возраста.

В качестве примера можно привести Бенуа Ассу-Экото, который вроде даже своих партнеров не всех знал, не говоря про остальных))

Касательно фамилий, то все туда же вопрос, в сторону заинтересованностей и направленностей. Из предложенного списка видел четко только одного, еще по паре-тройке знаком естественно из всяких нарезок и ознакомительных видосиков, а одного в принципе не знаю.

В ответ также можно спросить знакомы ли фамилии Ильдефонса Лимы, Ельцина Техеды, братьев Техау или условного Полтавца?)

Но не зная кого-то откуда не значит, что профан в футболе и т.д.

 

Sanjjko

Ответ на сообщение пользователя Sanjjko показать

Повторюсь, не все зациклены непосредственно на футболе, помимо самой игры в буцание мяча. Да и заинтересованность может быть разной с различными направлениями. И естественно возраста.

В качестве примера можно привести Бенуа Ассу-Экото, который вроде даже своих партнеров не всех знал, не говоря про остальных))

Касательно фамилий, то все туда же вопрос, в сторону заинтересованностей и направленностей. Из предложенного списка видел четко только одного, еще по паре-тройке знаком естественно из всяких нарезок и ознакомительных видосиков, а одного в принципе не знаю.

В ответ также можно спросить знакомы ли фамилии Ильдефонса Лимы, Ельцина Техеды, братьев Техау или условного Полтавца?)

Но не зная кого-то откуда не значит, что профан в футболе и т.д.

Фізик повине знати всіх великих фізиків, хімік- алхіміків:), астроном- астрологів:), агроном- гастроном:).. А він , до речі, знає що збірна мордору на ЧЕ2024 ще не програла ні одного матчу?:)

 
Ответ на сообщение пользователя Адмирал Ельсон показать

про футбол.. Наприклад, ти теж ,нічого не чув про Пеле, Гаринчу.. Рівеліно, Марадону, Вороніна, Поркуяна та Бищовця??:)

І що з того? На куй Забарному знати як грав Дель П'єро чи хто він такий? Що це йому дає?

Тим паче він ще не народився в кращі роки алесандро вже закінчились...він що вчитель історії футболу чи фанат футболу?

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Адмирал Ельсон показать

Фізик повине знати всіх великих фізиків, хімік- алхіміків:), астроном- астрологів:), агроном- гастроном:).. А він , до речі, знає що збірна мордору на ЧЕ2024 ще не програла ні одного матчу?:)

Фізики, хімія це взагалі інша історія...

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

І що з того? На куй Забарному знати як грав Дель П'єро чи хто він такий? Що це йому дає?

Тим паче він ще не народився в кращі роки алесандро вже закінчились...він що вчитель історії футболу чи фанат футболу?

Так він навіть не знає хто такий Лукаку!

Он вище пишуть, на установці коучі показують йому фотку Лукаку значить, а він головою крутить, очі заплющує, руки заламує ...не знаю, каже, я не знаю такого, вибачте мене...

Це, як взагалі?

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Адмирал Ельсон показать

про футбол.. Наприклад, ти теж ,нічого не чув про Пеле, Гаринчу.. Рівеліно, Марадону, Вороніна, Поркуяна та Бищовця??:)

Про всіх знаю. Бачив гру, крім двох (Гаррінча, Рівеліно), частину в записах.

  • Страницы
  • Все
  • 1
Мапа сайту Повна версія Оновити