Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Україна - Бельгія 0:0. Коли бракує лише голу
Источник: https://m.footboom1.com/foreign/euro2024/1719425279-ukraina-belhiia-0-0-koly-brakuie-lyshe-holu.html
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 5
Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

У Швейцарии. с начала нулевых по пол команды беженцев с Балкан. Они подняли футбол на качественный уровень. Австрия много десятилетий была дном, лет 5 как стала приличной сборной.

У нас статистика на всех Евро +4=1-9, разница 10-23. Один сухой матч и ни одной уверенной победы в 2+ мяча, все на тоненького. Мы на Евро даже не середняки, мы между ними и аутсайдерами.

На основании чего ты ждёшь от сборной феерической игры? Вот интересно просто.

Дружище, а какая топовая сборная у тех же румын, словаков? Одни вынесли одного фаворита на бумаге 3:0, вторые обыграли топовою сборную.

Сейчас время другое, уже нету той границы между аутсайдерами и топами на финальных стадиях. Это в отборе - да.

Есть разница между днищами и командами.

У Грузии много кого, кроме Хвичи и Мамардашвили знаешь?

А это две их главные звездочки и они действительно зажгли. И еще Микауатдзе стал лучшим бомбардиром групповой стадии Евро.

Игрок пердива Франции. А у нас обладатель Пиччини уехал с гордыми нолями. Второй , обладатель кубка ЛЧ и гроза Ман Сити, на ровном месте ковтнул два гола.

Да, понятно, что кубок ЧЕ из области фантастики, но ждали именно огня, запала от футбола. А у них ничего, пустота.

 

Shepard

Я кстати присоединюсь к тем, кто считает Евро-20 имени Шевченко = Евро-24 имени Реброва.

Даже результат такой же. 1 ничья и 1 победа. Вот и все. И игра ни рыба ни мясо, единственная разница, что со шведами попали Довбику в голову, а с бельгийцами нет. Все.

И точно так же Шева перешел на 5 защитников по ходу турнира. Это сборные-близнецы

 

Бесплатно

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Ну я вище і писав, що Австрія та Швейцарія раніше були ніким, а зараз змушують себе поважати. Саме про це і мова. Чи в них якісь зіркові склади по твоєму?

В нас вже 25 років (тільки на моїх очах) "найкраща збірна в історії", гравці 1/2 ЛЧ, купа гравців учасників плеф-офф/фіналів єврокубків в іноземних клубах, володар ЗМ, переможці/півфіналісти/фіналісти УЄФА/ЛЄ в складі вітчизняних клубів, постійні учасники ЛЧ, чемпіони Англії та Іспанії, кращі бомбардири ЛаЛіги, гравці за 100млн, гідні гравці з топ-ліг і т.д і т.п.

Ну дійсно, звідки нам грати в футбол. З чого б це, про що це я взагалі...

наразі в Австрії класний склад, переважна більшість грає в Бундеслізі та Італії

 

Эйся Трёп

Я вообще считаю, что СБУ за все крупные турниры выдала две игры, которые хотелось пересмотреть - со шведами в 2012 и итальянцами в 2006. Все остальное - это какое г-но, тут 20 минут, там 15 минут...

 

Бесплатно

Ответ на сообщение пользователя Shepard показать

Дружище, а какая топовая сборная у тех же румын, словаков? Одни вынесли одного фаворита на бумаге 3:0, вторые обыграли топовою сборную.

Сейчас время другое, уже нету той границы между аутсайдерами и топами на финальных стадиях. Это в отборе - да.

Есть разница между днищами и командами.

У Грузии много кого, кроме Хвичи и Мамардашвили знаешь?

А это две их главные звездочки и они действительно зажгли. И еще Микауатдзе стал лучшим бомбардиром групповой стадии Евро.

Игрок пердива Франции. А у нас обладатель Пиччини уехал с гордыми нолями. Второй , обладатель кубка ЛЧ и гроза Ман Сити, на ровном месте ковтнул два гола.

Да, понятно, что кубок ЧЕ из области фантастики, но ждали именно огня, запала от футбола. А у них ничего, пустота.

в Грузії я знаю майже всю команду в обличчя, я за них топлю давно, дивлюсь всі матчі )) це дууууже посередня збірна.

коли ви бачите лише Грузію, ви робите типову "ошьібку вьіжьівшего". так, Грузії поперло. але скіко середняків нашего рівня провалили Євро? Шотландія, Угорщина, Сербія, Чехія, Польща. дуже блідо поки що виглядає Данія. про Хорватію та Албанію не кажу, в них жахлива група була.

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

наразі в Австрії класний склад, переважна більшість грає в Бундеслізі та Італії

А в нас який склад?) Якщо ти не розумієш про що мова, та реально вважаєш що рівень нашої гри відповідає рівню складу та ці футболісти не можуть грати в футбол (які і усі попередні за 25 років), а тільки мучитись та боротись, то мабуть ми не порозуміємося.

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

наразі в Австрії класний склад, переважна більшість грає в Бундеслізі та Італії

а в СБУ переважна більшість своїх грає (а дехто не просто грає, а й феєрить) в ТоП-лігах Європи і?

 

CROTovich

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

в Грузії я знаю майже всю команду в обличчя, я за них топлю давно, дивлюсь всі матчі )) це дууууже посередня збірна.

коли ви бачите лише Грузію, ви робите типову "ошьібку вьіжьівшего". так, Грузії поперло. але скіко середняків нашего рівня провалили Євро? Шотландія, Угорщина, Сербія, Чехія, Польща. дуже блідо поки що виглядає Данія. про Хорватію та Албанію не кажу, в них жахлива група була.

Что такое ошибка выжившего? Ошибся, что выжил?

 

Бесплатно

Ответ на сообщение пользователя CROTovich показать

а в СБУ переважна більшість своїх грає (а дехто не просто грає, а й феєрить) в ТоП-лігах Європи і?

В СБУ человек 5 основы из своего чемпа. Правый защитник, центральный, два полузащитника

 

Бесплатно

Даже если представить состав всех составов, что-то типа

Шовсковский - Лужный, Забарный, Хачериди, Миколенко - Ротань, Шапаренко, Судаков - Ярмоленко, Шевченко, Коноплянка

Я уверен, что и они бы всасывали. Потому что будем честны, каждое из поколений не сильно уступает этому составу - так, по мелочам. У Украины не припомню огромных провалов в поколениях, максимум с позициями некоторыми провал. Дело не в футболистах, а в ментальности либо в тренерах. Склоняюсь к первому, но учитывая что тренеров особых и не пробовали за эти 30 лет - может быть пора?

 

Бесплатно

Вообще плять когда Украина куда то выходит в финалку и оттуда вылетает - такое обосранное настроение весь турнир оставшийся. Пусть лучше валятся в стыках, ну их нах

 

Бесплатно

Ответ на сообщение пользователя Shepard показать

Дружище, а какая топовая сборная у тех же румын, словаков? Одни вынесли одного фаворита на бумаге 3:0, вторые обыграли топовою сборную.

Сейчас время другое, уже нету той границы между аутсайдерами и топами на финальных стадиях. Это в отборе - да.

Есть разница между днищами и командами.

У Грузии много кого, кроме Хвичи и Мамардашвили знаешь?

А это две их главные звездочки и они действительно зажгли. И еще Микауатдзе стал лучшим бомбардиром групповой стадии Евро.

Игрок пердива Франции. А у нас обладатель Пиччини уехал с гордыми нолями. Второй , обладатель кубка ЛЧ и гроза Ман Сити, на ровном месте ковтнул два гола.

Да, понятно, что кубок ЧЕ из области фантастики, но ждали именно огня, запала от футбола. А у них ничего, пустота.

Ось. Саме вогню чекали. Зрозуміло, що 1/8 або 1/4 - то наш край при самих вдалих розкладах, але ж можна показати гру, запамʼятатись, отримати насолоду та подарувати її глядачам.

На кожному турнірі є одна-дві команди з середняків, хто вражає. Хай навіть далеко не заходить, але показує класну гру, не боїться фаворитів, грає яскраво, вболівальники запамʼятовують, обговорюють. Ми на це не здатні, ми здатні тільки наганяти нудьгу та місити багнюку, виходить.

Багато читаю західну пресу, цього року про Україну говорили ну дуже багато. Хорошого говорили, чекали з нетерпінням. Як і ми чекали. Але ж знов... не цього разу. Бліда, нецікава, нудна команда. Як і завжди.

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

Даже если представить состав всех составов, что-то типа

Шовсковский - Лужный, Забарный, Хачериди, Миколенко - Ротань, Шапаренко, Судаков - Ярмоленко, Шевченко, Коноплянка

Я уверен, что и они бы всасывали. Потому что будем честны, каждое из поколений не сильно уступает этому составу - так, по мелочам. У Украины не припомню огромных провалов в поколениях, максимум с позициями некоторыми провал. Дело не в футболистах, а в ментальности либо в тренерах. Склоняюсь к первому, но учитывая что тренеров особых и не пробовали за эти 30 лет - может быть пора?

а Шапа і Судаков за які заслуги у "складі всіх часів"? та і Забарний, Миколенко..

наприклад, Максимов і Гусін як на мене значно кращі. Рикун був у 100 раз цікавіший. а Конопля ні на грам не кращий за Реброва та навіть Воробея.

ще був Воронін, періодично непоганий. той самий Калініченко кращий і за Шапу і за Судакова.

навіть Косовський цілком позмагається за участь і Несмачний..

--

а щодо тренерів то скажу думку у якій абсолютно впевнений.

у долі юного футболіста десь у ДЮСШ рука тренера - це 90% успіху; тренер побачить талант, тренер навчить грати у футбол, тренер дасть стартового пінка; або навпаки, скаже не лізти не у своє а стати бугалтером і тішитись футболом у аматорській команді в своє задоволення; техніка, тактика для дитини - все від тренера; дисципліна, відповідальність - також.

для профі гравця уже в команді професіоналів тренер - половина успіху; бо тактика від тренера, склад від тренера, увага до травм від тренера; мінімум 50% гравця на полі у клубі - це рука тренера.

у збірній Франції в часи Бартеза-Зідана тренер не вирішував нічого; та банда сама вирішувала хто вийде на поле, хто на заміну і як грати проти кого і коли і що тренувати. бо кожен із того складу - сам собі тренер. це звучить дико, але це - нормлаьно. гравець збірної (в ідеалі) - це 100% підготовлений профі, що у своїй професії знає все; йому тренер потрібен тільки щоб протокол заповнити і пресуху видати. якщо гравцю збірної потрібен тренер щоб розказувати що на полі робити - це не гравець збірної а помилка.

--

ну і такий момент як "тренеров особых и не пробовали за эти 30 лет" - я би так і не сказав. пробували як мінімум у клубах. є 2 вдалі приклади - робота Луческу в ШД і Рамоса в ДД; решта спроб - в топку; ніхто нічого не показав, хоча трохи тренерів було.

врешті, проти України грала сильніша реально Бельгія і там був кльовий тіпа тренер який не зміг навіть ту Україну обіграти; у нас би його дружно сватали на збірну)))

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

В тому і справа, що ми за 5 великих турнірів жодного разу не зіграли в футбол!

Вам потрібна перемога - то йдіть та грайте на перемогу. Звідки ці футбольні шахи, звідки це вичікування та вічне "біцца-бороцца". Шахматисти бляха-муха, борці, бійці... А коли футболісти будуть?

Програйте, як умовна Грузія програла Туреччині - вам не скажуть слова, бо ви віддали все, що могли на полі, та вболівальники це бачать. Ви намагались, але не змогли. А коли ви вийшли спочатку в пів ноги виносити якихось "ноунеймів" з Румунії, а потім вирішили в шахи пограти в вирішальній грі... Вибачте, ви не віддали на полі все, що могли. Ви не намагались. Вчора команда грала на нічию.

І от питання - чому вони можуть в відборах, але не можуть на великих турнірах. Чому Австрія може. Чому Швейцарія. Грати в футбол! Чому в нас немає харизми, немає гри? Ти звикся, а мені цікаво чому так.

Шевченка ніхто на руках не носив після Євро-21. Не було за що, бо та команда виглядала набагато гірше, ніж у відборі, та сам Євро був дуже неоднозначним. Але вітали гравців за характер зі Швецією. Забий вчора Маліна - Реброва б теж ніхто не хвалив, а команді б подякували. І знов за характер, але не за гру. А хочеться пограти...

так пробували грати у футбол. проти Румунії. не сказав би "вам не скажуть слова" - все сумно закінчилось.

Лобановський казав у свій час, що перемогти технікою ми нікого не зможемо. нема у нас технічних футболістів, та ще й швидких і розумних. якщо такі й трабляються і якось пробиваються із болота на верх - то це такі як Шева.

а бігати у нас не хочуть. а боротись теж ні. а якість футболу вимірюється .. щирістю))

мені матч проти Бельгії сподобався. команда грала в ту силу яку мала. не випригувала з штанів - бо не могла, але й не дуркувала а зіграла саме так, який її максимум. той склад - це максмум на той момент і та гра - теж максимум. трішки б пощастило - був би кращий результат. ну ні то й ні.

матч проти словаків узагалі тренерський, що Реброву швидко забули. адже робота в перерві і заміни - це тренер. а заміна забила переможний мьяч. а другий тайм за нашими. та і в цілому ставка була на кінцівку, коли габаритні словаки набігаються і наші уже розсікали їх вдовж і впоперек, просто знову ж таки не вистачило спортивної наглості отримати кращу різницю. забий тоді ще один мьяч - і багато що би змінилось..

 

Mahno

'якщо по грі то Булах в принципі все написав. Ну де які трішки випадали з гри, деякі не дуже гарно зайшли в другому таймі. Без призвіщ. Я думаю їх і так знають. Але головне, на полі була команда з початку і до кінця гри, це буде вперше після Італії. Всі матчі після Італії були десь повним жахом десь жахом, але з позитивним результатом.

У середу дивлячись зі стадіону не було соромно за команду. Ми нарешті грали практично без страху, або керували їм;) Абсолютно всі гравці віддали всі сили на полі. Треба також сказати що погода була дуже вологою. Хто грав у футбол розуміє що це не оптимальна погода. І тим не менш вони бігали з високим пресингом. Ми робили моменти, ми могли забивати, ми грали у футбол. Якщо хтось думаю що бельгійці були невмотивованими то сильно помиляється. Можливо десь вони просто не ризикували, це нормально, але нашим захисникам було не просто. Нашим нападникам було не просто, бельгійці старалися і у нараді і у захисті. У захисті у середу вони грали краще не тому що Довбика чи Яремчук погано грали, ні то у що бельгійці теж викладалися на 100 відсотків.

Толедо, це насправді була гра. Вони грали практично без очкової кобри.

Маліна б забив, ми стояли прямо за воротами . Удар був дуже потужним. Не пощастило.

Що ми маємо по кінцівки...

3 тайма, 2 з румунами та один зі словаками вирішили нашу долю. Ці 3 тайми стали плодом незрозумілої роботи тренера з гравцями, добили помилки з неправильним вибором воротаря, ганебна форма у Зінченко чи це деградація, травми Циганкова, Миколенко та Мудрика.

Що по переду? Все теж саме, багато роботи... Сподіваюсь гравці та тренер нарешті зроблять правильні висновки...

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

Что такое ошибка выжившего? Ошибся, что выжил?

Це приблизно так, коли ти тонув у морі, і тебе дельфін підштовхував до берега, то ти будеш усім розповідати що дельфіни рятують людей у морі. Бо ті, кого дельфіни підштовхували у протилежному напрямку, далі у море - вже нікому нічого не розкажуть.

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

Что такое ошибка выжившего? Ошибся, что выжил?

загугли - цікавий термін

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

а Шапа і Судаков за які заслуги у "складі всіх часів"? та і Забарний, Миколенко..

наприклад, Максимов і Гусін як на мене значно кращі. Рикун був у 100 раз цікавіший. а Конопля ні на грам не кращий за Реброва та навіть Воробея.

ще був Воронін, періодично непоганий. той самий Калініченко кращий і за Шапу і за Судакова.

навіть Косовський цілком позмагається за участь і Несмачний..

--

а щодо тренерів то скажу думку у якій абсолютно впевнений.

у долі юного футболіста десь у ДЮСШ рука тренера - це 90% успіху; тренер побачить талант, тренер навчить грати у футбол, тренер дасть стартового пінка; або навпаки, скаже не лізти не у своє а стати бугалтером і тішитись футболом у аматорській команді в своє задоволення; техніка, тактика для дитини - все від тренера; дисципліна, відповідальність - також.

для профі гравця уже в команді професіоналів тренер - половина успіху; бо тактика від тренера, склад від тренера, увага до травм від тренера; мінімум 50% гравця на полі у клубі - це рука тренера.

у збірній Франції в часи Бартеза-Зідана тренер не вирішував нічого; та банда сама вирішувала хто вийде на поле, хто на заміну і як грати проти кого і коли і що тренувати. бо кожен із того складу - сам собі тренер. це звучить дико, але це - нормлаьно. гравець збірної (в ідеалі) - це 100% підготовлений профі, що у своїй професії знає все; йому тренер потрібен тільки щоб протокол заповнити і пресуху видати. якщо гравцю збірної потрібен тренер щоб розказувати що на полі робити - це не гравець збірної а помилка.

--

ну і такий момент як "тренеров особых и не пробовали за эти 30 лет" - я би так і не сказав. пробували як мінімум у клубах. є 2 вдалі приклади - робота Луческу в ШД і Рамоса в ДД; решта спроб - в топку; ніхто нічого не показав, хоча трохи тренерів було.

врешті, проти України грала сильніша реально Бельгія і там був кльовий тіпа тренер який не зміг навіть ту Україну обіграти; у нас би його дружно сватали на збірну)))

При чем тут заслуги? Я не по заслугам сужу, а по тому, что они могли бы привнести на пике. Поэтому ряд игроков молодых добавил, которые явно талантливее. Коноплянка и Воробей? Ты серьезно??

 

Бесплатно

Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

При чем тут заслуги? Я не по заслугам сужу, а по тому, что они могли бы привнести на пике. Поэтому ряд игроков молодых добавил, которые явно талантливее. Коноплянка и Воробей? Ты серьезно??

я теж дивлюсь на "що вони могли привнести на піку"; і Ко і В у свої часи були дуже цікаві і саме такі, яких нашим не вистачало: Коноплянка міг обіграти на фланзі, вдарити, пас віддати тощо; а Воробей хоч і мазав часто але біг так швидко що проти усіх збірних, навіть топ-ів мав у кожному матчі вихід один-на-один - є таке нині? нема. отож.

і чим тобі явно талановитий Судаков? ні разу у матчі збірної не бачив від нього сильних дій, проявлялось лише епізодично. якби йому було 18, то це було б норм, але йому вже 22 а він все ще не домінує на полі - то у чому талант? у тому що ШД хоче занього 100 млн? ну я теж багато чого хочу...

чи Шапаренко - ну вміє він грати, на рівні ЧУ непогано, навіть на цьому Євро гол-плюс-пас - це уже більше ніж той же Судаков, але: 26 років - він має уже бути беззаперечним лідером команди! а по факту що? - скажу що на цьому чемпі було 10 гравців на його позиції кращих за нього - то які у нас тоді перспектви? - "як у шаріка" (с)... то так воно і відбулось.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

я теж дивлюсь на "що вони могли привнести на піку"; і Ко і В у свої часи були дуже цікаві і саме такі, яких нашим не вистачало: Коноплянка міг обіграти на фланзі, вдарити, пас віддати тощо; а Воробей хоч і мазав часто але біг так швидко що проти усіх збірних, навіть топ-ів мав у кожному матчі вихід один-на-один - є таке нині? нема. отож.

і чим тобі явно талановитий Судаков? ні разу у матчі збірної не бачив від нього сильних дій, проявлялось лише епізодично. якби йому було 18, то це було б норм, але йому вже 22 а він все ще не домінує на полі - то у чому талант? у тому що ШД хоче занього 100 млн? ну я теж багато чого хочу...

чи Шапаренко - ну вміє він грати, на рівні ЧУ непогано, навіть на цьому Євро гол-плюс-пас - це уже більше ніж той же Судаков, але: 26 років - він має уже бути беззаперечним лідером команди! а по факту що? - скажу що на цьому чемпі було 10 гравців на його позиції кращих за нього - то які у нас тоді перспектви? - "як у шаріка" (с)... то так воно і відбулось.

22 роки це ще зовсім молодий вік! Чому він має прям домінувати на полі?

 

Sith

Команди з нашоï групи потрапили на Нiдерланди, Францiю та Англiю... усi поïдуть до дому пicля 1/8....

 

Чiжик

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

А в нас який склад?) Якщо ти не розумієш про що мова, та реально вважаєш що рівень нашої гри відповідає рівню складу та ці футболісти не можуть грати в футбол (які і усі попередні за 25 років), а тільки мучитись та боротись, то мабуть ми не порозуміємося.

У нас поступово створюється одна проблема: рівень гравців починає переважати рівень тренерів, які ними керують. Гравці все більше з пристойних клубів Європи. Де на перших ролях де не дуже, - але то таке. А тренери? Я не маю на увазі їхній статус коли вони самі були гравцями. Я про їхній статус власне як тренерів.

Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

Что такое ошибка выжившего? Ошибся, что выжил?

Нет. Это когда в статистике только выжившие, потому что о погибших нет инфы. И выживание считается единственным путём. Например, мы знаем о тех, кого дельфины подталкивали к берегу. Но мы ничего не знаем о тех, кого дельфины подталкивали в океан. Потому априори считается, что дельфины подталкивают только к берегу. А на самом деле не известно, правда ли это.

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

Це приблизно так, коли ти тонув у морі, і тебе дельфін підштовхував до берега, то ти будеш усім розповідати що дельфіни рятують людей у морі. Бо ті, кого дельфіни підштовхували у протилежному напрямку, далі у море - вже нікому нічого не розкажуть.

Не бачив твого, коли сам писав))).

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Нет. Это когда в статистике только выжившие, потому что о погибших нет инфы. И выживание считается единственным путём. Например, мы знаем о тех, кого дельфины подталкивали к берегу. Но мы ничего не знаем о тех, кого дельфины подталкивали в океан. Потому априори считается, что дельфины подталкивают только к берегу. А на самом деле не известно, правда ли это.

Ну человек если пропал, значит дельфины утопили. В чем проблема?

 

Бесплатно

Ответ на сообщение пользователя Чiжик показать

Команди з нашоï групи потрапили на Нiдерланди, Францiю та Англiю... усi поïдуть до дому пicля 1/8....

Одна пройде далі до 1/4)

 

Днепровец

Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

Ну человек если пропал, значит дельфины утопили. В чем проблема?

А кто знает, что он был в воде? А кто знает, сто там были дельфины? В том-то и дело, что этого никто уже не расскажет.

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

22 роки це ще зовсім молодий вік! Чому він має прям домінувати на полі?

У нього позиція така на полі, що має домінувати. Або буде просто гарний гравець рівня чу

 

wert

Те що Судаков зробив на останніх хвилинах, він мав робити протягом матчу.

Дуже дратували Шапа і Судаков. Вони реально мали витягувати нас на цьому Євро, бо інші люди залежні від них. Так, десь пробліски були, але ж замало того було.

 

wert

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

22 роки це ще зовсім молодий вік! Чому він має прям домінувати на полі?

Палмеру скільки? Віртцу?

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 5
Мапа сайту Повна версія Оновити