Скандал в Іспанії - арбітр дав свисток на перерву, коли м'яч летів у бік воріт (Відео)
Автор: Олексій Безуглий

Скандальна ситуація сталася у матчі Ла Ліги між "Вальядолідом" та "Севільєю" (0:3). Арбітр Мігель Анхель Ортіс прийняв справді скандальне рішення.

Наприкінці першого тайму суддя призначив 4 хвилини додаткового часу. Після закінчення чотирьох хвилин господарі подали кутовий, м'яч був винесений за межі штрафного майданчика, удар гравця "Вальядоліду" був заблокований, м'яч відскочив до Ескудеро, який потужним ударом відправив його у сітку воріт.

Однак при цьому Ортіс підняв руку і подав сигнал про закінчення першого тайму ще до того, як м'яч перетнув лінію воріт.

Господарі були розлючені суддівським рішенням, але це нічого не змінило, і в результаті конфлікту один з асистентів тренера отримав червону картку.

Однак експерти вважають, що арбітр прийняв правильне рішення, оскільки вважав атаку завершеною.

У підсумку "Севілья" перемогла з рахунком 3:0 завдяки голам у другому таймі.

Читай також: Чемпіонат Іспанії. "Вальядолід" – "Севілья" 0:3. Відеоогляд матчу