Жирона. Стадион "Монтиливи"
Головний арбітр: Алехандро Хосе Эрнандес Эрнандес
Асистенти: Хосе Наранхо, Диего Санчес
"Жирона" - "Барселона" 4:2
Голи: Довбик, 4, Порту, 65, Гутьєррес, 67, Порту, 74 - Крістенсен, 3, Левандовський, 45+1 (пен.)
"Жирона": Гассаніга, Е.Гарсія, Гутьєррес, Лопес (Порту, 65), Блінд, Мартін, Еррера, А.Гарсія, Циганков (Коуто, 65), Савіо (Валері, 86), Довбик
Тренер: Анхель Мічел
"Барселона": тер Штеґен, Канселу, Араухо, Кунде, Крістенсен (Педрі, 69), Кубарси, Фермін (Рафінья, 69), Гюндоган, Роберто (Ромеу, 79), Ямал (Фелікс, 84), Левандовський (Ферран, 79)
Тренер: Хаві
Попередження: Кунде, 28, Араухо, 39, Роберто, 43

Завершився матч 34-го туру іспанської Ла Ліги, в якому зустрічалися "Жирона" та "Барселона". Гра проходила на жиронському стадіоні "Мунісіпаль де Монтіліві". Господарі здобули перемогу в матчі з рахунком 4:2.

На третій хвилині матчу рахунок відкрив захисник "Барселони" Андреас Крістенсен з передачі Ламіна Ямала. Проте вже за хвилину господарі змогли зрівняти рахунок – відзначився Артем Довбик, якому асистував Іван Мартін. У компенсований до першого тайму час нападник Роберт Левандовскі вивів каталонців уперед, реалізувавши пенальті.

У другому таймі господарі змогли перевернути хід гри за дві хвилини: спочатку на 65-й хвилині першим торканням забив нападник Порту з передачі Довбика, а на 65-й хвилині господарів вивів уперед захисник Мігель Гутьєррес.

На 75-й хвилині Порту оформив дубль. Таким чином, на його рахунку три результативні дії за 20 хвилин.

Таким чином, підопічні Мічела переписали історію клубу та наступного сезону зіграють у найпрестижнішому клубному турнірі Європи.

Читай також: Гол та асист Довбика у матчі з "Барселоною" (Відео)