Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Доменіко Тедеско - про невиклик в збірну Бельгії Акселя Вітселя: "Справа не в його віці"
Автор: Олег Семенченко

Головний тренер збірної Бельгії Доменіко Тедеско пояснив, чому не викликав на перший збір національної команди під своїм керівництвом півзахисника мадридського "Атлетіко" Акселя Вітселя.

- Він хавбек. На цій позиції у нас великий вибір гравців. Рішення ніколи не буває простим. Причина не в його віці - як доказ, Ян Вертонген - гратиме у свої 35 років. Я їздив до Акселя в Мадрид кілька тижнів тому, а вчора зателефонував йому, щоб повідомити про своє рішення. Це було дуже важко. Він провів багато матчів за збірну. Мені би знадобилася щонайменше година, щоб перерахувати всі матчі, в яких він грав важливу роль.

Сподіваюся, Вітсель не завершить кар'єру в збірній. Мій вибір дійсний тільки на найближчі два тижні. Двері не зачиняються, ми вирішили подивитися в справі кількох молодих гравців під час першого збору. У червні все почнеться заново. Рівень Акселя незаперечний, і я сподіваюся, що він продовжуватиме виступати за збірну, - цитує Тедеско RTBF.

Читай також: Олександр Петраков: "У збірної Вірменії велика проблема з центральними захисниками"
Поделитесь:
Мапа сайту Повна версія Оновити