Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Пчхі
Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

У Стамбулі нігрів стільки, що дохуя - це тільки половина.

До речі, врятували нас від спраги. Бо трохи блуканули в старому місті, і вивалилися на якусь молельню для чорниз бро. З лавками і фонтанчиком.

Нє, ну не геть усі ж вони такі. У мене тут у друзях негр Луіс, котрий прожив у Дніпрі 27 рокіа. Так він своїх співвітчизникіа макаками називає )))

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Від цього твої гіпотетичні онуки для місцевих не перестануть бути четвертим сортом.

І блядь, онуки))) я їх вже не можу мати навіть теоретично

 

negredo

Колекція ватостанів триває.

Сербія, блєать.

П'ята країна за тиждень.

Уф.

 

Белый Волк

З усього побаченого по регіону найбільше "для людей" - Туреччина. Без варіантів.

 

Белый Волк

Шот о я не понял.Ты хуесос здрыснул через Турцию? А в Укрїнуты пидарок собирается возвращаться сейчас? Защищать Украину. Тебе же хуесос лет 35 - 40. Шож ты гавнюк съебался обосравщись. Гавно ты.

 

Спокойный

Ответ на сообщение пользователя Спокойный показать

Шот о я не понял.Ты хуесос здрыснул через Турцию? А в Укрїнуты пидарок собирается возвращаться сейчас? Защищать Украину. Тебе же хуесос лет 35 - 40. Шож ты гавнюк съебался обосравщись. Гавно ты.

Привет, боня, как там твоя Блёданс, защищена? Ты ж целый лейтенант!

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Привет, боня, как там твоя Блёданс, защищена? Ты ж целый лейтенант!

Хе-хе, думаешь танкист в промежутке танковых дуэлей запостил?:)

 

wert

Хехе))) Мовою, як надійшло)

Вопрос о работе становится все более и более распространенным.

Вопрос: Сколько вы можете заработать, если получаите пособие от jobcenter?

Ответ: 100€ без вычета. От €100 будет начислено 20%. Тогда это выглядит примерно так:

Вы зарабатываете 800 евро нетто -- вы можете оставить себе 240 евро, остальное взимает jobcenter.

Від себе додам, пособіє від джобцентрі(центру зайнятості) 449 ойро

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Хехе))) Мовою, як надійшло)

Вопрос о работе становится все более и более распространенным.

Вопрос: Сколько вы можете заработать, если получаите пособие от jobcenter?

Ответ: 100€ без вычета. От €100 будет начислено 20%. Тогда это выглядит примерно так:

Вы зарабатываете 800 евро нетто -- вы можете оставить себе 240 евро, остальное взимает jobcenter.

Від себе додам, пособіє від джобцентрі(центру зайнятості) 449 ойро

ну я так і сказав своїм. Ну... жоп не жоп, але вдома фолль жоппєн:(

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Хехе))) Мовою, як надійшло)

Вопрос о работе становится все более и более распространенным.

Вопрос: Сколько вы можете заработать, если получаите пособие от jobcenter?

Ответ: 100€ без вычета. От €100 будет начислено 20%. Тогда это выглядит примерно так:

Вы зарабатываете 800 евро нетто -- вы можете оставить себе 240 евро, остальное взимает jobcenter.

Від себе додам, пособіє від джобцентрі(центру зайнятості) 449 ойро

"получаите", "взимает"... Щось мені підказує, що не на тих кацапи напали...

А може шольци в тих уродів наступні?

 

yurko

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

ну я так і сказав своїм. Ну... жоп не жоп, але вдома фолль жоппєн:(

А який сенс тоді робити? Ти полюбе як безробітний отримаєш 449. Якщо є соціальне житло, без особливих проблем можна харчуватися 150-200 ойро на місяць

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя yurko показать

"получаите", "взимает"... Щось мені підказує, що не на тих кацапи напали...

А може шольци в тих уродів наступні?

Чесно кажучі, я в ахуї)))

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

А який сенс тоді робити? Ти полюбе як безробітний отримаєш 449. Якщо є соціальне житло, без особливих проблем можна харчуватися 150-200 ойро на місяць

закріпитися з часом. І послати цей центр

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Чесно кажучі, я в ахуї)))

Розумію...

Не хочеться цитувати одного задрота з того світу, але, такі да, дивує їхня прямолінійна тупість.

Йа виражайу ґлубокуйу азабочєнность

 

yurko

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

закріпитися з часом. І послати цей центр

Подивлюся на твої потуги. Мені вже більше 3місяців мозок виносять і кінця ще не видно

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

А який сенс тоді робити? Ти полюбе як безробітний отримаєш 449. Якщо є соціальне житло, без особливих проблем можна харчуватися 150-200 ойро на місяць

Тобі будуть пропунавати роботу . Якщо відмовишся , будуть знімати відсотки від соцвиплати . Здається Три рази відмовишся , знімуть його нахрєн . Десь так .

Ответ на сообщение пользователя очень серьезный показать

Тобі будуть пропунавати роботу . Якщо відмовишся , будуть знімати відсотки від соцвиплати . Здається Три рази відмовишся , знімуть його нахрєн . Десь так .

Я взагалі то не збираюся на них працювати )

Навіть за їхнім законодавством я двічі інвалід

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя очень серьезный показать

Тобі будуть пропунавати роботу . Якщо відмовишся , будуть знімати відсотки від соцвиплати . Здається Три рази відмовишся , знімуть його нахрєн . Десь так .

Тобі і тут своє рило встромити треба")

Ти нєв'єбєнний фахівець по законодавству Німеччини?Ти знаєш скільки років людині?Яка в пізду робота?Це ще без усіх його болячек. Ну за люди?:)

 

Justas

*шо за люди

 

Justas

У Владимира Зеленского предлагают Евросоюзу прекратить финансовую поддержку украинских беженцев 24 августа

[08:20 08 июня 2022 года ]

Для украинских беженцев предлагают выделять денежную помощь по возвращению домой. Об этом говорится в общей статье советника Президента Украины по экономическим вопросам Олега Устенко и профессора Массачусетского технологического института Саймона Джонсона для Los Angeles Times.

Йобані зелені тварі на ці грошики хочуть накласти свої підарастичні граблі.

Хуй їм у сраку

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

У Владимира Зеленского предлагают Евросоюзу прекратить финансовую поддержку украинских беженцев 24 августа

[08:20 08 июня 2022 года ]

Для украинских беженцев предлагают выделять денежную помощь по возвращению домой. Об этом говорится в общей статье советника Президента Украины по экономическим вопросам Олега Устенко и профессора Массачусетского технологического института Саймона Джонсона для Los Angeles Times.

Йобані зелені тварі на ці грошики хочуть накласти свої підарастичні граблі.

Хуй їм у сраку

А хулі Узя Лєнскій за не свої бабоси так клопоче?

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

*шо за люди

До тебе особисте питаня в лічку. Якщо можеш напиши. Дякую.

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

А хулі Узя Лєнскій за не свої бабоси так клопоче?

Питаня як ти потрапив з ХС в Грузію, по якому паспорту? Невже кацапи випускають по українському?Не подумай нічого такого якщо для цього отримав кацапський.

 

elcharro

Йобані зелені виблядки. Навіть якщо ви наставите мені мільон мінусів, ви не перестанете бути підарасами. Здохніть нахуй. Ви один хуй не українці

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

А хулі Узя Лєнскій за не свої бабоси так клопоче?

Тому, що це жидовська ахуєвша тварюка.

Цікаво, євреї пустили б його у Ізраїль?

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Питаня як ти потрапив з ХС в Грузію, по якому паспорту? Невже кацапи випускають по українському?Не подумай нічого такого якщо для цього отримав кацапський.

Вже.

Якщо ти думаєш, що я проїхав 5000 км через вісім країн і почав з кацапенпаспорта - ТО БЛЯДЬ АНЕКДОТИ ПРО ПРАПОРІВ ДЛЯ ТЕБЕ ЗАНАДТО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Питаня як ти потрапив з ХС в Грузію, по якому паспорту? Невже кацапи випускають по українському?Не подумай нічого такого якщо для цього отримав кацапський.

Что именно тебя удивляет,Юрий? Не думаешь же ты,что за украинский паспорт в РФ расстреливают? Куча народу с Украинскими паспортами ездят по Рашке,и по работе,и транзитом..это сейчас популярно,правда я в основном слышу,как выезжают через Балтию, Волк же решил через Турцию,ну или может не сам решил,а тот ,с кем он выезжал

 

Футболела

Ответ на сообщение пользователя Футболела показать

Что именно тебя удивляет,Юрий? Не думаешь же ты,что за украинский паспорт в РФ расстреливают? Куча народу с Украинскими паспортами ездят по Рашке,и по работе,и транзитом..это сейчас популярно,правда я в основном слышу,как выезжают через Балтию, Волк же решил через Турцию,ну или может не сам решил,а тот ,с кем он выезжал

Їхати через твоїх класних кацапських чілавєкав хотів якомога менше.

І то рази чотири мозок мили.

Про "спокійно їздять" пизди тим, хто з вашею мусарнею і вояками справ не мав

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Футболела показать

Что именно тебя удивляет,Юрий? Не думаешь же ты,что за украинский паспорт в РФ расстреливают? Куча народу с Украинскими паспортами ездят по Рашке,и по работе,и транзитом..это сейчас популярно,правда я в основном слышу,как выезжают через Балтию, Волк же решил через Турцию,ну или может не сам решил,а тот ,с кем он выезжал

Тут один писав що його на дестий раз пустили в былорусь кацапи, а потым быларуси не випускали в Польщу. Дивно що кацапи не випускають в Украъну знаючи що через ыншы краъни нашв попадають додому

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Їхати через твоїх класних кацапських чілавєкав хотів якомога менше.

І то рази чотири мозок мили.

Про "спокійно їздять" пизди тим, хто з вашею мусарнею і вояками справ не мав

Слушай,Андре...ты конечно своеобразный чел,но не стоит мне приписывать лишнего.. я нигде не писал ничего о " классных русских человекав". И ещё одно..то что,к тебе 4 раза доеблись, не означает абсолютно нихуя,кроме того,что человек ты невезучий видимо.. я 8 ебаных лет здесь обитаю,с украинским паспортом..постоянно за рулём,часто в командировках..и просто так,без причины,никто мне не едет мозг никто и нигде,за исключением МСК....

 

Футболела

Мапа сайту Повна версія Оновити