Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Клуб вболівальників Динамо-Київ з-за кордону і нетільки-----------------
  • Страницы
  • 1
  • ...
  • 6
  • ...
  • 482
Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Олеже!!!! Я вже повернувся с другого поверху,бо тої ночі було не до сну.:)))) Але подумавЩо я своїм виразом підставив Миколу.Тому повернувся,щоб процитувати,що він мені сказав.То дослівно,і я його підтримую цілковито:"Дивлячись,що робиться в Україні, в мене складається враження,щоб бути патріотом своєї Батьківщини,- треба з неї виїхати."

Миколо!!!! Добряча ти людина,але я мусів це зробити.Перепрошую.

 

wavrentiy

Скоро Білл підійде,буде не так важко:)))))

 

pochti-bashkir

Ну а по друге,скоро навчуся працювати в скайпі. Ото буде діло.:)

 

pochti-bashkir

Микола

ти моя думку не зміниш не старайся:-)

 

patriot

Казати те чого нема:-)

 

patriot

Ярослав ми з Миколою вислали тобі запрошення. Там все легко майже як на телефоні

 

patriot

Ответ на сообщение пользователя patriot показать

Ярослав ми з Миколою вислали тобі запрошення. Там все легко майже як на телефоні

Наразі йду розбиратися:))))

 

pochti-bashkir

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Наразі йду розбиратися:))))

))))

 

patriot

Доброго ранку Динамівці-------

 

BILL132

Привіт Микола--------ну ви хлопці і заварили тут кашу--------на мозоль надавили-----

 

BILL132

Я незнаю Микола як там хлопці з ближнього зарубіжжя це все відчувають---------але Микола коли у тебе у кишені пропуск у всі країни світу-----тільки троха зелених і часу -----то ти себе відчуваєш громадянином всесвіту------

 

BILL132

а взагалі це цікава тема------мене і тут вже питали про ту ностальгію-----і в Україні цікавляться----ну тіпа----а всеодно додому тягне---------хлопці----- у нас попереду голодна на інформацію зима----от я докладно постараюсь зі своєї колокольні те все описати--------

 

BILL132

а Ярослав пішов розбиратися------старшим хлопцям завжди треба трошки більше часу щоб розібратись---по собі знаю------

 

BILL132

а у нас дуже тепла зима того року випала------просто рання весна на дворі------

 

BILL132

і звичайно для Динамо з тими корзинами вийшло зовсім непогано-------і щей Дуду ми маємо з металевим характером------

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

Привіт Микола--------ну ви хлопці і заварили тут кашу--------на мозоль надавили-----

Привіт ,Василь ! Ми не хотіли ноги відтоптувати :)

 

wavrentiy

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

Я незнаю Микола як там хлопці з ближнього зарубіжжя це все відчувають---------але Микола коли у тебе у кишені пропуск у всі країни світу-----тільки троха зелених і часу -----то ти себе відчуваєш громадянином всесвіту------

Та я не заперечую, але не знаю , як би саме я реагував - це треба спробувати ,щоб щось конкретне з цього приводу казати ,а я довше ,ніж три місяці (та й то в ближньому зарубіжжі) не бував . За такий короткий проміжок часу ,я , звичайно, не встигав затужити ... я певно теж громадянин всесвіту .:)

 

wavrentiy

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

а взагалі це цікава тема------мене і тут вже питали про ту ностальгію-----і в Україні цікавляться----ну тіпа----а всеодно додому тягне---------хлопці----- у нас попереду голодна на інформацію зима----от я докладно постараюсь зі своєї колокольні те все описати--------

а куди нам поспішати :)

 

wavrentiy

я живу в Україні,але запишіть і мене=)

 

Friedrich

Перепрошую люди добрі! Але в мене вийшло.Ну, не зусім в мене,але з допомогою сусіда по Сілічам я зв"язався з Миколою,:))))) І навіть поспілкувався. Ностальжі,бл№ядь,але що поробиш.Став якимсь сентиментальним.

 

pochti-bashkir

Миколо!!!! Ти навіть не уявляєш як було приємно:)!!!

 

pochti-bashkir

Ответ на сообщение пользователя Friedrich показать

я живу в Україні,але запишіть і мене=)

Будь ласка-----ти записаний Фрідріх------хто за---хто проти----утримались-----Одноголосно------Отже по-перше------Фрідріх---як тебе звати-----мене Василь---тут є Ярослав---Олег---Микола---Стас----ще один Василь тут є----і звичайно тепер ти тут є-------хоч--футбольором можеш ти й небути---але Динамоманом маєш бути ти завжди---------це наш дивіз------фрідріх------

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя pochti-bashkir показать

Перепрошую люди добрі! Але в мене вийшло.Ну, не зусім в мене,але з допомогою сусіда по Сілічам я зв"язався з Миколою,:))))) І навіть поспілкувався. Ностальжі,бл№ядь,але що поробиш.Став якимсь сентиментальним.

ну іще би-------у грубого салдафона некопилось------і тепер душа розкрилась у всій своїй красі--------але поки ми живемо то та ностальжі буде з нами----у кого більше у кого менше-----хто як це переживає--це вже друге питання -----але ця цьотка завжди присутня-----

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя Friedrich показать

я живу в Україні,але запишіть і мене=)

у нас тут ще був Євген і Володя Чіжик----але десь відлетіли------але ти видно серйозний хлопака----

 

BILL132

Ответ на сообщение пользователя wavrentiy показать

Та я не заперечую, але не знаю , як би саме я реагував - це треба спробувати ,щоб щось конкретне з цього приводу казати ,а я довше ,ніж три місяці (та й то в ближньому зарубіжжі) не бував . За такий короткий проміжок часу ,я , звичайно, не встигав затужити ... я певно теж громадянин всесвіту .:)

громадянин всесвіту---це просто така відмазочка-------а так то я звичайно син своєї матінки землі----нашої України-----мама з Волині---тато з під Уманя-------а я вже родився в Прикарпатті----тому люблю гори і люблю гірські лижі----займався на базі Динамо в Славську на львівщині-----не професійний спортсмен а просто любитель--------але любив ганяти по горах--------Ось тому я і Динамівець---------

 

BILL132

Ось тому я і Динамівець---------

поделиться BILL132

07.12.2012 23:39

0000------------------------------це по букві так сказати----а по духу------це звичайно Динамо Київ--зробило з нас вічних динамівців------

 

BILL132

А ось і перше опитування у нашому клубі------чи ви задоволені тим що в Динамо з аренди вернувся Алієв-----так чи ні----можете аргументувати якщо хочете-----

 

BILL132

Я задоволений----він динамівець-----і його життя багато вже дечому навчило----і він ще невикористав весь свій потенціал=====

 

BILL132

Дабрай раніцы шаноуные сябры!!!

Білл! Друже, ти ставиш питання руба,а тут мені здається є і деякі тонкощі. Якщо забрати спортивну складову,то з точки зору психологічної,Алієв врешті решт повинен заграти і при тому всьому, сидіти як миш під віником.

Якщо так станеться,то я за.

 

pochti-bashkir

Ответ на сообщение пользователя BILL132 показать

Я задоволений----він динамівець-----і його життя багато вже дечому навчило----і він ще невикористав весь свій потенціал=====

Білл,але судячи з реакції на тій гілочці, думаю що карт-бланш у нього відсутній. І це буде дуже правильно.

 

pochti-bashkir

  • Страницы
  • 1
  • ...
  • 6
  • ...
  • 482
Мапа сайту Повна версія Оновити