Комітет арбітрів ФФУ: "Максим Фещук показав вболівальникам "Десни" дуже непристойний жест"

Комітет арбітрів ФФУ проаналізував суддівство в центральному матчі Першої ліги "Десна" - "Арсенал", який закінчився великим скандалом. Нагадаємо, що, за словами радника президента "Десни" Святослава Сироти, директор "Арсеналу" з'ясовував стосунки з суддею і бив гравця чернігівської команди.

Технічний аналіз арбітражу матчу
26-ого туру 1-ої Ліги ПФЛ, 07.04.2018 р. "Десна" - "Арсенал"

Арсенал (Київ): Кількість скоєних порушень, що заслуговують на покарання - 23
Десна (Чернігів): Кількість скоєних порушень, що заслуговують на покарання - 10

7 хв. Арбітр не виносить попередження (ЖК) гравцю № 18 "Арсеналу" за грубе ігрове порушення, що було скоєне під час розгортання контратакувальних дій, проти футболіста № 15 "Десни". Арбітр помиляється, застосувавши лише усне зауваження.

21 хв. АА № 1 правильно фіксує поза грою, зупиняючи тим самим гольові дії "Десни"

24 хв. ЖК гравцю № 21 "Арсеналу", який здійснив небезпечний напад у ноги футболіста № 66 "Десни", винесена правильно.

26 хв. Арбітр не виносить попередження (ЖК) гравцю № 77 "Арсеналу" за грубе ігрове порушення проти футболіста № 9 "Десни". Арбітр помиляється, застосувавши лише усне зауваження.

32 хв. ЖК гравцю № 18 "Арсеналу", який навмисно фолить ззаду проти футболіста № 7 "Десни", винесена правильно.

34 хв. Гол "Десною" було забито за Правилами (1:0)

36 хв. Гол "Десною" було забито за Правилами (2:0)

40 хв. ЖК гравцю № 70 "Арсеналу", який навмисно і демонстративно затримує за футболку футболіста № 5 "Десни", винесена правильно.

46 хв. Арбітр не виніс попередження (ЖК) гравцю № 18 "Арсеналу", який скоїв порушення ззаду проти гравця № 19 "Десни".

47 хв. Арбітр не виніс попередження (ЖК) гравцю № 23 "Арсеналу", який скоїв грубе порушення проти гравця № 12 "Десни".

55 хв. Гол "Арсеналом" було забито за Правилами (2:1)

57 хв. ЖК гравцю № 77 "Арсеналу", який у підкаті вчиняє безрозсудні дії проти суперника, винесена правильно.

62 хв. ЖК гравцю № 5 "Арсеналу", який у явний спосіб затримку суперника, винесена правильно.

69 хв. ЖК гравцю № 35 "Арсеналу", який своїми діями у підкаті зриває перспективну атаку футболіста № 10 "Десни", винесена правильно.

72 хв. ЖК воротарю, гравцю № 72 "Арсеналу", який в очевидний спосіб протестує проти рішення арбітра, винесена правильно

82 хв. Гол "Арсеналом" було забито за Правилами (2:2)

86 хв. Гол "Арсеналом" було забито за Правилами (3:2)

86 хв. ЧК винесена правильно гравцю № 20 "Арсеналу, який, коли святкує забитий гол, пробігаючи вздовж бокової лінії, демонструє, повторюючи декілька разів, жест "мастурбації". Це є неспортивною та провокуючою поведінкою, що прирівнюється до агресивної поведінки (зазвичай, в УЄФА за таку поведінку гравець отримує довгу дискваліфікацію).

89 хв. Гол було забито за Правилами. Гравець № 8 "Арсеналу" у спробі зіграти головою помиляється із виконанням цього прийому і забиває автогол у власні ворота. Гол було забито за правилами, оскільки нападник "Десни", гравець № 8, на скоїв жодного порушення. (3:3).