Товариський матч. "Роскільде" (Данія) - "Рух" (Винники) 3:0. Експерименти Кучука
Автор: Олег Семенченко

"Роскільде" (Данія) - "Рух" (Винники) 3:0

Голи: Туггесен 2, Нільсен 13, з пенальті, Брус 38.

"Рух": Ільющенков, Лобай, Никитюк, Романюк (Леандро, 28), Сідней, потенційний новачок, Б.Баранець (Чепелюк, 40), потенційний новачок, Копина, Грисьо, Петров; 2-й тайм - з 60-ї хвилини: Мисак, Дуць, Марушка, Леандро, Заставний, Каленчук, Буй, Габріель, Брікнер, Русин, Климчук.

Як інформує прес-служба клубу з Винників, у другому контрольному поєдинку на турецьких зборах "жовто-чорні" в експериментальному складі поступилися данському "Роскільде" - 0:3.

Стартовий склад винниківської команди здивував, в основі ми побачили одного з тренерів - Віталія Романюка, а поруч із ним грали потенційні новачки та гравці, котрі минулого матчу вийшли на заміну. Можливо, саме фактор незіграності і вплинув на перший тайм. Вже у його дебюті "жовто-чорні" в опорній зоні проспали Міккела Туггесена, який пробив зльоту – 1:0.

Відповідь жовто-чорних – це удар у виконанні Копини – вище воріт. Далі латвійський арбітр вгледів фол у штрафному майданчику "Руху" і без вагань вказав на 11-метрову позначку. Еміль Нільсен із пенальті подвоїв перевагу данців.

Такий розвиток подій не влаштовував жовто-чорних, і вони прагнули відігратися, однак розкрити насичену оборону "Роскільде" ніяк не вдавалося. На 28-й хвилині зустрічі не витримали нерви у досвідченого Віталія Романюка, який пішов у жорсткий підкат, за що отримав від арбітра червону картку. Оскільки сторони домовилися про вилучення з правом заміни, то на місце Романюка вийшов Леандро. Підопічні Леоніда Кучука перехопили ініціативу і пішли у наступ, утім, захопившись атакою, проґавили контрвипад данців, Брус втік від усіх захисників "Руху", вийшов на побачення з Ільющенковим та встановив остаточний рахунок у зустрічі – 3:0.

На 60-й хвилині другого тайму Леонід Кучук випустив оновлений склад, але змінити результат на табло свіжим гравцям не вдалося. Хоча кілька нагод для взяття воріт данців "жовто-чорні" мали. Однак Заставний, Леандро та Брікнер із зручних позицій у рамку воріт не влучили.