Карта сайта Полная версия
Сделать ставку с мобильного
Олег Собуцький: "Яка довіра може бути до керівників українського футболу, які обрали для себе переховування в "Закарпатському котлі"?"
Автор: Алексей Безуглый

Тимчасово відсторонений керівник Асоціації ветеранського футболу України та президента "Агробізнесу" Олег Собуцький прокоментував слова Олексія Михайличенка щодо рейдерського захоплення представниками УАФ Асоціації ветеранського футболу України.

Нагадаємо, Собуцький опублікував заяву, в якому звинуватив президента УАФ Андрія Павелка та першого віце-президента УАФ Анатолія Дем'яненка у спробі рейдерського захоплення організації. Після цього перший віце-президент УАФ Михайличенко заявив, що "скандал, спровокований Собуцьким - це спроба зберегти вплив на ветеранський футбол, використовуючи деяких колишніх футболістів".

- Не усім ветеранам українського футболу вдалось отримати "вільну" посаду з хорошою заробітною платою в штатному розписі УАФ. Абсолютна більшість заслужених ветеранів національного футболу залишились повністю поза увагою керівника УАФ А. Павелка й інших функціонерів головного офісу українського футболу.

Національна збірна України серед ветеранів була заснована з моєї ініціативи 23 лютого 2016 року. На даний час ця збірна провела понад 250 матчів. Ці ігри відбувались по усіх куточках нашої Батьківщини, а також в усьому світі, зокрема, збірна грала в Канаді, США, Бразилії, Аргентині, Іспанії, Грузії, Угорщині, Словенії.

Звертаю увагу, що усі матчі ветеранів футболу відбувались під гаслом підтримки Героїв Майдану, українських військових та територіальної цілісності України. Близько 50 матчів збірна провела у зоні АТО/ООС. Збірна грала як на елітних стадіонах, наприклад "Олімпійському", "Львів Арені", так і у невеличких містечках, селищах, стадіони яких раніше не бачили зірок українського футболу.

Десятки матчів по усіх куточках України й закордоном, які щороку проводила ветеранська збірна, потребували значних матеріальних витрат. Саме компанія "Агробізнес" погодилась фінансувати повністю усю діяльність АВФУ й, відповідно, стала єдиним спонсором ветеранської асоціації. Саме завдяки фінансуванню компанії "Агробізнес" вболівальники по усій країні та за її межами змоги побачити поруч заслужених українських футболістів. Завдячуючи цій матеріальній підтримці, українські військові зіграли десятки матчів проти зірок українського футболу та наша збірна змогла привертати увагу усього світу до військової агресії росії проти України.

Читай також:: Збірна росії не братиме участі в Євро-2024

Я допоміг започаткувати й профінансував насичену футбольну діяльність для заслужених українських футболістів. Крім того, під моїм керівництвом, АВФУ щороку організувала й проводила десятки футбольних турнірів для футболістів різних вікових категорій з усієї країни – щороку ми проводили чемпіонати України в категоріях 35+, 45+, 55+, Суперкубок України.

Поруч з тим, жодного фінансування ветеранського футболу з своїх мільйонних витрат УАФ не здійснювала й взагалі не цікавилась проблемами футболістів, які завершили кар’єру у професійному спорті.

Наголошую, що Асоціація ветеранського футболу України повинна самостійно обрати нового керівника ветеранського футболу, без жодного тиску від УАФ.

Кілька риторичних запитань з цього приводу є й до легенди українського футболу О. Михайличенка, одному з небагатьох футболістів, кому зараз пощастило потрапити в кошторис витрат УАФ:

Чому ви, як функціонер УАФ та колишній головний тренер національної футбольної збірної, жодного разу не цікавились проблемами ветеранів українського футболу?

Теперішня критика діяльності АВФУ є об’єктивною, чи все ж таки пов’язана із завданням забезпечити тотальний контроль над усіма суб’єктами українського футболу перед майбутніми виборами очільника УАФ, адже в останній час АВФУ була єдиним колективним членом УАФ, який не підтримував переобрання А. Павелко на новий строк повноважень керівника?

Та й взагалі, яка довіра може бути до керівників українського футболу, якщо замість того, щоб встати в стрій захисників України під час навали московських окупантів на територію України, вони обрали для себе переховування в "Закарпатському котлі"?

Загалом мені б не хотілось більше відповідати на безпідставні звинувачення представників УАФ, адже служба в Збройних силах України, де я зараз перебуваю, не залишає багато вільного часу, разом з тим, закликаю вас особисто та решту керівництва УАФ не залишатись осторонь від реального захисту України та вступати до лав української армії, - цитує заяву Собуцького УНІАН.

Читай також:: ТОП-5 голів четвертого туру у Першій лізі (Відео)

Поделитесь:
Карта сайта Полная версия Обновить