Віталій Кварцяний: "Є багато претензій до гравців, від яких постійно чекаєш більшого"

Головний тренер "Волині" Віталій Кварцяний дав свій коментар відносно матчу проти "Карпат".

«Знову втратили очки. Розраховували на те, що команда протримається до кінця, але надії не виправдались. Є багато претензій до гравців, від яких постійно чекаєш більшого. Я маю на увазі Хомченка. На останній хвилині в матчі з Олександрією – забрав ногу, сьогодні – втратив м’яч і пропустили гол. Залишається п’ять хвилин до завершення матчу, а він замість того, щоб йти вперед – показує цирк глядачам, ніби рахунок 10-0. Зіграв несерйозно, чи буде грати надалі – сказати важко, я вже його декілька раз відраховував. Сам зробив собі травму на тренуванні, вибув на півроку і всі його мають розуміти. А хто нас, тренерів, зрозуміє? Хіба може бути таке дитяче відношення у серйозній, професійній команді? Я ніколи не заставлю гравця грати хворим, але він випав, зовсім його не було на полі. Тяжко грати, коли в команді не відчуваєш професійної конкуренції. Вони не бачили за спиною життя, у них немає справжнього футбольного досвіду, немає бойового характеру. Хоча, сьогодні було видно, що деякі гравці справді старались, зокрема, Мемешев, Герасимюк. Шабанов, Міха не реалізували моменти, в яких мали забивати. Три кутових незмогли довести до воріт – так не має бути. В моєму розумінні все просто – захотів і виконав. Шкода випускати перемогу через халатне відношення футболістів. З «Шахтарем» пропустили безглузді голи, все, що було – залітало в наші ворота. У мене голос взагалі скоро зникне, а вони «глухонімі», до них не докричатись. Ми не засмучуємось, тому, що, по великому рахунку, якщо все буде добре зі здоров’ям, буде і результат. Потрібен час, щоб зробити із сьогоднішньої команди – справжніх футболістів» – розповів Кварцяний.