Товариський матч. ФК "Нікополь" – "Зірка" 1:5. Розгром

Товариський матч. Нікополь. Стадіон "Обрій". 50 глядачів. +3 С.
ФК "Нікополь" (Нікополь) – "Зірка" (Кропивницький) 1:5
Голи
: Воронін Роман 85 з пенальті - потенційний новачок 7, 71, Чичиков 35, Кондраков 58, Прядун 76.
"Зірка": 41. Льопка Роман, 93. Цюпа Іван, б/н. потенційний новачок, 8. Братков Антон, 35. потенційний новачок, 22. Гедж Арно (27. Дришлюк Кирило, 70), 29. Прядун Максим (15. Збунь Олексій, 77), 31. Кондраков Данііл, 77. Чичиков Олексій (к/к) (10. потенційний новачок, 70), 26. потенційний новачок, 21. Загальський Ігор (81. Тарасюк Олександр, 77). Головний тренер: Монарьов Роман.

Кропивницька "Зірка" провела ще один товариський матч у Нікополі, не в рамках Кубку Придніпров’я 2018. Суперником команди був місцевий ФК "Нікополь". Команда Монарьова здобула перемогу з рахунком 5:1. Уже на сьомій хвилині відзначився один з потенційних новачків команди, а за десять хвилин до перерви рахунок подвоїв Олексій Чичиков.

У другому таймі "зіркові" забили ще три м’ячі. На 58-й хвилині влучно по воротах пробив молодий нападник Данііл Кондраков. Згодом, на 71-й хвилині той-таки потенційний новачок оформив дубль. П’ятий же гол у ворота господарів в активі Максима Прядуна.

На 85-й хвилині гості, щоправда, заробили пенальті, котрий їм удалось реалізувати. Отож, у підсумку "жовто-червоні" перемогли з рахунком 5:1. Наступний матч підопічні Романа Монарьова проведуть у понеділок, 5 лютого. Суперником команди буде "Мир" (Горностаївка).