Мар’ян Швед: "У першому таймі, як на мене, "Карпати" виглядали непогано"
Автор: Антон Прокопов

Півзахисник "Карпат" Мар’ян Швед поділився враженнями після матчу з "Шахтарем". Він відмітив, що у першому таймі його команда виглядала непогано, а ось у другому грати з "Гірниками" було важко.

Гра залишила по собі і позитивні враження, і не зовсім. Шкода, що не виграли або навіть не здобули одне очко. Команда розчарована, адже хотілося здобути хороший результат у домашньому матчі. У першому таймі, як на мене, виглядали непогано. Йшли до своєї цілі – здобути очки.

В другому таймі ми помилилися в одному епізоді, пропустили гол і далі вже було важко. Ми домовлялися з хлопцями, що не будемо відсиджуватися в обороні, будемо пресингувати суперника, йти в атаку. Прагнули забити гол і завоювати очки, – розповів Швед офіційному сайту "Карпат".

Нагадаємо, що "Карпати" у Львові в рамках 22-го тура УПЛ зіграли з "Шахтарем" та програли з рахунком 0:3.