Асистенти: Володимир Жарий, Ярослав Трехліб
Голи: Климчук, 41 - Підлепенець, 37, Прядун, 66
"Рух": Паньків, Слюсарь, Білий, Довгий (Федорчук, 70), Сапуга, Сич, Руніч (Карабін, 77), Климчук, Соломон-Отабор (Бойчук, 70), Бренер (Притула, 77), Лях
"Металлист": Рибка, Федорів, Мизюк, Романюк, Каплієнко, Картушов, Панасенко (Прядун, 64), Ралюченко, Танковський, Підлепенець (Багачанський, 75), Коркішко
Тренер: Олег Ратий
Попередження: Сапуга, 34, Білий, 68, Лях, 81 - Каплієнко, 32, Ралюченко, 55, Романюк, 82, Мизюк, 84

{{widget:lineup:17161}}

Читай також:: Під час матчу "Рух" - "Металіст" оголошена вже третя тривога

Не тільки для футбольної спільноти, але і для звичайних вболівальників матч розпочався з чергової серії протистояння "єдиного пулу" та "безкоштовного футболу". За декілька хвилин до стартового свистка YouTube видалив пряму трансляцію на каналі "Руху", тому екстрено всім довелося шукати можливість все ж подивитися гру. На допомогу прийшов не безкоштовний Megogo, де транслюється клубний канал львів’ян. Через деякий час трансляцію і там вимкнули, тому потрібно було знову шукати на клубній сторінці в Facebook.

Поки вирішувалися проблеми з пошуком працюючої трансляції, вболівальники могли пропустити момент Коркішка вже на другій хвилині гри. Білий програв боротьбу біля власного штрафного майданчика, але гравець "Металіста" не зміг переграти Паньківа. Відповіли господарі через декілька хвилин корнером: Сапуга коліном замикав ближню стійку, але не зміг влучити у ворота. Завершилася стартова 15-хвилинка ще одним пострілом Коркішка поруч з воротами.

На цьому активна гра у нападі взяла паузу та перейшла більш в позиційну стадію, яка здебільшого проходила в центральній зоні. Так тривало до 37-ї хвилини, коли гості створили гол фактично з нічого. Харків’яни заробили стандарт ближче до центру поля, який не ніс зовсім ніякої небезпеки. Футболісти "Металіста" швиденько розіграли, Коркішко п’ятою віддав у штрафний майданчик на Картушова, але Єгор не зміг переграти Паньків. На допомогу йому прийшов Підлепенець, головою переправивши м’яч у пусті ворота. 0:1!

"Рух" треба похвалити за дуже швидку реакцію на пропущений м’яч. Львів’янам знадобилося лише чотири хвилини, щоб відповісти. Господарі підловили харків’ян в контратаці: Таллес побачив ривок Климчука, віддавши партнеру у вільну зону. Юрій добре зорієнтувався, обіграв спочатку Мизюка, а потім і Федоріва, після чого класно пробив під дальню стійку. 1:1!

На цьому нормальний футбол у Львові завершився, чому "допомогло" чергове "загострення" окупантів. На 44-й хвилині трапилась перша тривога, а на 52-й – друга. При тому, що друга тривога тривала більше години, тому арбітр міг перенести матч на наступний день. Але цього не трапилось, і Денис Шурман дозволив дограти гру, яка тривала вже більше трьох годин. На 77-й хвилині в третій раз довелося відправляти гравців до сховища.

Між другою та третьою зупинкою матча "Металісту" вдалося забити переможний гол. На 66-й хвилині Слюсар зробив простріл, а Прядун розстріляв ворота. 1:2! Господарі могли врятуватися за хвилину до кінця основного часу, але в останній момент підвела влучність.

Окремо треба згадати про три епізоди, в яких "Рух" був не задоволений рішеннями арбітра, який не призначив пенальті: дві можливі гри Танковського рукою та падіння Климчука. Простіше за все з останнім. Навіть з тією якістю трансляції було видно, що форвард падав до штрафного майданчика. А от з Танковським важче. Якби була якість трансляції кращою та на матчі працювало більше камер, то, можливо, і можна було б щось більше сказати. А так тільки по факту – арбітр вважав, що все в рамках правил.