Головний арбітр: Віктор Копиєвський (Кропивницький)
Асистенти: Юрій Федорак, Денис Романов (Дніпро)
Голи: Скляр, 21 - Кучеров, 80, Шестаков, 90+6
"Ворскла": Різник , Родригес (Козиренко, 49), Яворський (Челядін, 68), Мельничук, Толи, Зайков, Скляр, Олійник (Марлісон, 87), Тотре, Сефері (Кравчук, 87), Степанюк
"Верес": Когут, Мірошник, Гагун, Вовченко, Лебеденко (С.Шарай, 70), Кучеров (Курко, 89), Дахновський (В.Шарай, 76), Кльоц, Г.Пасіч, Є.Пасіч, Гайдучик (Сергійчук, 46, Шестаков, 89)
Тренер: Юрій Вірт
Попередження: Сефері, 19, Тотре, 55, Яворський , 60, Зайков, 79, Челядін, 90+6 - Лебеденко, 32

{{widget:lineup:17227}}

Дуже потужно гру почала "Ворскла", маючи бажання виправитися за поразку у першому турі. Перший дзвіночок для умовних гостей пролунав вже на 6-й хвилині, коли Феліпе ударом головою не влучив у ворота. Через декілька хвилин Степанюк вже мав всі шанси, щоб забити. Форвард отримав пас від Різника, відірвався від обох центральних захисників, які і помилилися позиційно, але не зміг один в один переграти Когута. Ще через хвилину голкіпер відловив вже другий удар від Феліпе.

Останнє китайське попередження захисникам "Вереса" пролунало на 15-й хвилині. Олійник опинився на небезпечній позиції, проте нормально пробити так і не зміг, чим і скористався голкіпер. Через п’ять хвилин Когут вже не зміг допомогти. На 21-й хвилині пройшла швидка контратака лівим флангом, яку розігнав Сефері. Доволі простий простріл завершився тим, що Євген Пасіч не зміг влучити по м’ячу. Цим і скористався Склір, який набігав паралельним курсом. 1:0!

Після забитого м’яча полтавчани трошки зменшили темп гри, а підопічні Юрія Вірта почали намагатися якось намацати слабкі місця в обороні "зелено-білих". Вдалося це зробити на 42-й хвилині, коли "Верес" створив перший свій убойний момент. Цей епізод міг стати братом-близнюком полтавському голу, але Дахновський, який набіг на 11-метрову позначку, пробив над поперечиною.

Останній небезпечний момент, який вдалося створити полтавчанам, датований 44-ю хвилиною. Саме тоді в черговий раз Феліпе підключився на стандарт, але не зумів влучити у ворота. Після цього у другому таймі "Ворскла" вирішила зіграти прагматично "по-німецькому". До 81-ю хвилини здавалося, що витримки вистачить підопічним Скрипника, щоб довести гру до перемоги, проте дві помилки все перекреслили.

Втратила перемогу "Ворскла" на 81-й хвилині. Грубо помилився як раз автор голу Скляр, не зумів перехопити діагональ. Геннадій Пасич увійшов в штрафний майданчик, не зміг пробити, але точно віддав потім пас, а Кучеров забив з п’яти метрів. 1:1! Вже в компенсований час полтавчани втратили і нічию, грубо помилившись при створенні офсайду. Шестаков залишився "у грі", чим і скористався, пробивши Різника. 1:2!

Після першого тайму, в якому саме господарі повністю домінували, складно було подумати, що "Ворскла" програє. Те ж саме можна сказати і про більшу частину другого тайму. Але помилка Скляра все перевернула: "Верес", отримавши емоційний заряд, почав дожимати суперника. Що у підсумку і зміг зробити, здобувши три очки.