Головний арбітр: Олександр Солов'ян (Київ)
Асистенти: Тарас Чопілко (Київ), Юрій Синишин (Івано-Франківськ)
Голи: Дахновський, 9, Кльоц, 31 - Бренер, 26, Дідик, 53
"Верес": Когут, Гагун, Квасний, Мірошник, Вовченко, Лебеденко (Шестаков, 83), Кучеров, Пасіч, Кльоц, Дахновський (В.Шарай, 83), Гайдучик (Сергійчук, 68)
"Рух": Паньків, Слюсарь, Роман, Сапуга, Бойчук (Карабін, 83), Дідик, Соломон-Отабор (Руніч, 75), Климчук, Федорчук, Бренер (Притула, 87), Лях
Тренер: Леонід Кучук
Попередження: Гагун, 45, Дахновський, 46, В.Шарай, 90 - Климчук, 11, Слюсарь, 34, Лях, 57, Роман, 72, Соломон-Отабор, 74

{{widget:lineup:17779}}

Це був перший домашній матч "Вересу" у новому сезоні. Все через те, що команда Юрія Вірта чекала на можливість повернутися у Рівне, де довгий час тривала реконструкція стадіону. Символічно було провести першу домашню гру на новій арені. Щоправда, через повітряну тривогу старт матчу довелося відкласти на тридцять хвилин.

Перший момент і перший удар по воротах на дві команди завершився голом "Вересу". На 9-й хвилині провалився центр оборони гостей. Одразу три гравця "Руху" у центрі штрафного майданчика спостерігали, як Дахновський приймав подачу Гагуна, розвертався і пробивав точно в дальній від Паньківа нижній кут воріт. Спостерігав за цим і голкіпер, бо так і не зміг побачити момент удару. 1:0!

Дуже багато гравці "Руху" помилялися на своїй половині поля, віддаючи м’яч супернику. В атаці також довго у львів’ян нічого не виходило, поки не прийшла 25-та хвилина зустрічі. Несподівано для лінії оборони господарів Климчук з Бойчуком зуміли розіграти "стінку" прямо на лінії штрафного майданчика. Таким чином Климчук одразу вивалився на ворота, але Когута переграти не зумів. Проте і голкіпер м’яч не зафіксував, відбивши перед собою, чим і скористався Таллес. 1:1!

"Вересу" знадобилося лише п’ять хвилин, щоб знову несподівано вийти уперед. Кльоц зі стандарту у воротарський майданчик зробив подачу, з якою без питань мав впоратися Паньків. Мав, але не впорався…  Голкіпер не розрахував траєкторію, нормально не влучив кулаком в м’яч, після чого той вже опинився у воротах. 2:1!

Могли господарі ще до перерви збільшити свою перевагу. Спочатку Паньків на 39-й хвилині нарешті вступив в гру і врятував після пострілу Дахновського, а потім після подачі кутового ніхто з гравців "Вересу" не зумів влучити у ворота. "Рух" на це зумів відповісти тільки по перерві, хоча сама відповідь вийшла більш, ніж вдалою. Таллес добре подав зі штрафного, а Дідик зумів всіх перестрибнути і переправити м’яч у ворота. 2:2!

У команд був майже весь другий тайм, щоб вирвати перемогу, але ніхто цього зробити не зміг. Якщо чесно, ніхто навіть особливо і не прагнув цього. Навіть активізації в атаці ні в кого не було. Крім голу і удару Бойчука повз ворота на 69-й хвилині і згадати щось важко. Тому результат можна назвати повністю по грі.