Головний арбітр: Олександр Омельченко (Слов'янськ)
Асистенти: Тарас Чопілко (Київ), Юрій Сінішин (Івано-Франківськ)

"Ворскла": Різник , Зайков, Чеснаков, Кравець, Бацула (Нестеренко, 81), Пердута , Челядін (Толі, 63), Олійник (Степанюк, 81), Юрченко (Родрігес, 76), Марлісон, Сефері

"Минай": Бандура, Нємчанінов, Гончар , Трубочкін, Вітенчук (Байдал , 75), Кулієв (Коломоєць, 75), Твердохліб, Горін , Хахльов (Паламар, 86), Вишневський (Колесник, 67), Воробчак
Тренер: Володимир Шаран

Попередження: Юрченко, 55 - Горін , 66, Твердохліб, 78, Коломоєць, 90+3

{{widget:lineup:18401}}

Якось невдало для "Ворскли" проходили останні тури. Підопічні Віктора Скрипника не могли виграти в трьох зустрічах поспіль, дві з них зовсім програли – "Металісту" та "Руху". У "Минаю", навпаки, була доволі непогана серія з трьох ігор без поразок, при тому одна ще й переможна.

Закарпатці були не проти продовжити серію, тому з перших хвилин зробили спробу активніше грати на атаку. Закінчилася ця спроба день після перших десяти хвилин. Спочатку впав темп гри, а потів і зовсім забила "Ворскла". На 19-й хвилині перший небезпечний момент на дві команди відразу завершився голом у ворота Бандури. Сафері в повній самоті отримав пас на правому куті штрафного майданчика, прицілився і без супротиву з боку захисників пробив точно у дальній нижній кут воріт. 1:0!

Через десять хвилин форвард "Ворскли" з героя міг перекваліфікуватися в антигероя. Після подачі кутового Сефері ледве не зрізав м’яч у власні ворота. Пощастило "Ворсклі", що Різник встиг скластися і дістати цей м’яч. Перед самою перервою пробити Різника міг Нємчанінов: захисник так потужно пробив з-за меж штрафного майданчика, що голкіперу довелося відбивати перед собою. Після цього вже Кравець полтавчан виручив, вибивши головою.

Після перерви у "Миная" справи стали ще гіршими. Мало того, що в атаці вже особливо нічого не виходило, так ще й на 64-й хвилині "Ворскла" забила вдруге. Почалося все з перехоплення в центрі поля, потім Кравець зробив забігання і простріл, а Марлісон вже замкнув в порожні ворота. 2:0!

Єдиний шанс у закарпатців повернутися у гру був через хвилину. Воробчак подав з правого флангу, а Твердохліб головою влучив у поперечину. Забий одразу, "Минай" міг спробувати чіплятися хоча б за нічию, а так "Ворскла" спокійно довела гру до перемоги. При тому в компенсований час Бандура ще встиг потягнути удар Нестеренка в дальній кут.

Таким чином "Ворскла" здобуває першу перемогу, перериваючи свою серію. Полтавчани обходять у турнірній таблиці "Динамо", яке зіграє завтра, і поки займають восьме місце. "Минай" вперше програє з початку жовтня і залишається 11-м.