Головний арбітр: Єкатерина Монзуль (Харків)
Асистенти: Марина Стрілецькая, Світлана Грушко

"Дніпро-1": Валеф, Бузанелло, Амаш (Когут, 78), Сваток, Адамюк, Бабенко, Сарапій, Назаренко, Піхальонок (Балулі, 85), Рубчинський, Довбик

"Чорноморець": Непогодов, Селін (Салюк, 74), Єрмаков, Бобко (Плакса, 84), Брагару, Путря (Штогрін, 84), Кравченко, Джеймс, Політило (Кубемба, 84), Гладкий, Бадібанга (Наумець, 43)
Тренер: Роман Григорчук

Попередження: Сваток, 19, Сарапій, 72 - Бадібанга, 40, Гладкий, 43

{{widget:lineup:18420}}

Багатообіцяюче розпочався поєдинок для "Дніпра-1". Вже на 2-й хвилині Довбик мав забивати після того, як в один дотик пробив після передачі Піхальонка. Одеситів в цьому епізоді виручила штанга, яка прийняла на себе удар. Через кілька хвилин після подачі кутового вже захисники встигли зробити виніс після скидки Сватка, партнери якого вже були готові замикати.

"Чорноморець" на це відповів своїми двома моментами, які закінчувались ударом головою повз ворота Валефа. Якщо Бобко ще невдало пробив у дальній кут метрів з 15-ти, то Гладкий мав всі шанси, щоб забити. М’яч після удару форварда пролетів в сантиметрах від штанги, а Валеф вже не міг допомогти і тільки спостерігав.

Після цього "моряки" якось навіть цікавіше почали виглядати, тоді як гравці "Дніпра-1" дуже багато помилялись у центрі поля при спробі організувати атаки. На цьому фоні доволі неочікувано саме "Дніпро-1" повів у рахунку. На 23-й хвилині Піхальонок отримав можливість пробити з меж штрафного, після чого ще й рикошет допоміг змінити траєкторію польоту. Непогодов вже не міг виручити свою команду. 1:0!

Все що одесити створили до перерви – несильний удар Бадібангу у Валефа на 36-й хвилині, а у другому таймі зовсім якось у нападі все розладилося. "Дніпро-1" ж без якихось надзусиль продовжив створювати один небезпечний момент за одним. Якби господарі реалізували всі свої моменти у другому таймі, на табло був би розгром.

На початку другого тайму спершу Назаренко, а потім Довбик мали забивати по голу. Проте спочатку одеситів виручила штанга, а потім рикошет допоміг Непогодову не пропустити вдруге. Ще через десять хвилин знову "Дніпро-1" створив одразу два моменти, і обидва за участі Адамюка. Спершу захисник віддав на Назаренка, який знову поцілив у штангу, а потім сам пробив у ближній кут – потягнув голкіпер. А ще були спроби Пихальонка та Довбика, у яких щось м’яч ніяк не хотів йти у ворота.

Все, що зміг зробити "Чорноморець" - зачепити поперечину на 81-й хвилині. І то момент більше з натяжкою, бо м’яч опускався на ворота, а Валеф повністю контролював ситуацію. Тому перемога "Дніпра-1" повністю по грі. Тепер підопічні Олександра Кучера відриваються від "Шахтаря" на п’ять очок, хоча у "гірників" ще гра у запасі. "Моряки" продовжують залишатися на останньому місці, не маючи у власному активі жодної перемоги.