Асистенти: Евгений Данильченко (Луганськ), Дмитрий Оганисян

"Металіст": Костик, Мизюк, Романюк, Клименчук (Каплієнко, 72), Порох, Підлепенець, Чайковський (Демченко , 50), Картушов, Панасенко (Книш, 62), Танковський, Прядун
"Кривбас": Сарнавський, Стецьков (Зотько, 46), Ловріч, Якімець, Дібанго, Хомченовський, Банада, Капіч , Дебелко, Микитишин (Задерака, 46), Волошин
Тренер: Юрий Вернидуб

Попередження: Порох, 54, Танковський, 85 - Якімець, 15, Ловріч, 51, Волошин, 78

{{widget:lineup:18724}}

"Кривбас", окрилений перемогою над "Ворсклою" в попередньому турі (1:0), активно розпочав і гру проти "Металіста". На дев’ятій хвилині Хомченовський розігнав атаку криворіжців по центру і відпасував ліворуч на Дебелко. Роман пробивав на силу - прямо в Костика.

"Металіст" хоч і віддав ініціативу і дозволив супернику домінувати в центрі поля, проте харків’яни проводили дуже гострі контратаки, які змушували гостей діяти з оглядкою на тили. Одна з таких комбінацій мала завершатися голом. Картушов виконав передачу зліва, Танковський першим дотиком прийняв м’яч, а другим наніс удар з лінії штрафної. Сарнавський не встигав реагувати, але кіпера підстрахувала поперечина!

Було помітно, що обидва колективи налаштовані на максимальний результат - точилася безкомпромісна боротьба на межі (і за межею) фолу. Навіть тренери давали волю емоціям, встигаючи не тільки підказувати підопічним, покрикувати на рефері, але й обговорювати між собою той чи інший момент. І хоч, як відомо, саме "в спорі народжується істина", в даному випадку кожен все одно лишався при своїй думці.

Проте для повноти емоцій в першому таймі не вистачало забитих м’ячів. І в цьому заслуга голкіперів – Костика і Сарнавскького, які діяли надійно і по-справжньому виручали свої команди.

Після перерви малюнок протистояння майже не змінився. Гра проходила на зустрічних курсах, суперники старались максимально обтяжити життя конкуренту. Було багато стиків, дрібних фолів, апеляцій і зупинок. Як правило в подібних випадках гра триває до першого забитого м’яча. "Металіст" десь проґавив спалах активності з боку суперника, за що у підсумку і поплатився.

На 68-й хвилині пройшла проникаюча передача по центру на Дебелко. Роман залишив за спиною захисників, обіграв Костика, але з гострого кута не зміг попасти в порожні ворота! Через декілька хвилин "Кривбасс" організував вже позиційну атаку. Капіч на підступах до чужої штрафної довго шукав оптимальне продовження і таки знайшов його. Пройшов пас на Волошина, який знаходячись на лінії штрафної. Назарій, незважаючи на опіку з боку захисника, зумів розвернутися, підробити зручно м’яч і закрутив його точно в дальній кут. 1:0.

У "Металіста" залишалось вдосталь часу, щоб відігратись. Проте харків’яни не змогли прибавити, змусити суперника нервувати і помилятися. Натомість "Кривбас" зумів виключити з гри одного з найкращих бомбардирів чемпіонату Максима Прядуна. Форвард постійно знаходився під наглядом і опікою одного-двох опонентів. В першому таймі Максим намагався брати ініціативу на себе, загострювати гру. Після перерви його запал значно зменшився – далась в знаки втома.

1:0 - "Кривбас" здобуває другу перемогу поспіль. Відчувається, що колектив Вернидуба-старшого поступово знаходить свою гру, а головне - з’являється віра в себе. Матч з "Металістом" криворіжці провели з позиції сили і зрештою заробили три очка. Персонально можна порадіти за Назарія Волошина, який і з початку сезону виділявся у своїй команді, а останнім часом його старання стали завершуватись результативними діями.

"Металіст" зазнав четвертої поразки і поступово освоюється у другій половині турнірної таблиці. У харків’ян обмежений кадровий ресурс, можливо команда і без того стрибнула вище голови, а тепер діє на морально-вольових?