Віктор Скрипник: "Ми розмовляємо з хлопцями, вони також у шоці"
Автор: Артур Малкин

Головний тренер "Ворскли" Віктор Скрипник прокоментував безгольову нічию з "Металістом 1925" у 18-му турі УПЛ.

"Нам завжди чогось не вистачає - то поперечка, хороші моменти, то прості голи, які ми пропускаємо. Важка гра, але я задоволений тим, що ми хотіли вигравати, контролювати м'яч.

Ми розмовляємо з хлопцями, вони також в шоці. Так само в іграх, де ми вигравали перший тайм і можна було закривати гру – у нас завжди трапляється якийсь конфуз. Мабуть, потрібен деякий час. Поміняли тренера, гравців. Можливо, буде навіть ще гірше, якісь інші нюанси з'являтимуться. За час моєї короткої тренерської кар'єри зі мною мало таке траплялося.

Другий тайм ми грали навіть зібраніше, ніж перший. До паузи на повітряну тривогу. Після неї, можна сказати, обидві команди закривалися. А так, у другому таймі у нас були хороші моменти – штрафний Артема Челядіна, кутові, коли з двох метрів головою не влучили у ворота... Другий тайм ми почали потужно. У перерві налаштовував на це моїх хлопців", - сказав Скрипник, якого цитує Youtube-канал "Ворскли".

У "Ворскли" наразі жодної перемоги у весняній частині чемпіонату - дві нічиї та одна поразка. Після 18 зіграних турів полтавці з 20 очками в активі займають 9-те місце, відставання від зони єврокубків становить 8 очок.