Головний арбітр: Володимир Новохатній (Київ)
Асистенти: Євген Гашков (Луганська область), Владислав Дрикін
"Полісся": Кудрик, Смоляков, Чоботенко, Кушніренко, Шабанов, Михайліченко, Назаренко, Петряк (Кравченко, 61), Мустафаєв Раміль Огли (Ндукве, 78), Таллес (Грицук, 78), Фортюне (Эрнандес, 78)
"Зоря": Сапутін, Бутко, Жордан, Рейс (Клод Азиангбе, 65), Вантух, Яцик, Мишньов (Хахльов , 81), Герреро (Ндур, 90+3), Батагов, Дришлюк, Антюх (Мічін, 90+3)
Тренер: Юрій Коваль
Попередження: Петряк, 16, Таллес, 71, Кравченко, 83, Ндукве, 90+2 - Яцик, 11, Яцик, 36, Клод Азиангбе, 81
Вилучення: Яцик, 36

{{widget:lineup:25679}}

Перший момент з натяком на небезпеку був створений на 4-й хвилині. "Зоря" заробила стандарт, після якого Джордан всіх перестрибнув та пробив головою поруч з воротами. Щоправда приземлився захисник гостей відверто не дуже добре, підвернувши ногу. Була підозра, що все закінчиться заміною, однак бразилець піднявся після допомоги лікарів та продовжив гру.

Через десять хвилин вже Антюх загрожував воротам Кудрика. Вантух мʼяко закинув на партнера, а той пробив головою з межі воротарського. Точності тільки не вистачило – удар був прямо в руки голкіперу.

Полісся ж довго не могло потурбувати Сапутіна.. Лише на 23-й хвилині вдалося, і одразу максимально ефективно. При тому Назаренко навіть забив, вирвавшись на ворота та пробивши над голкіпером, який йшов на вихід. Однак арбітри зафіксували офсайд… Коли почалися повтори, стало зрозуміло, що не все так однозначно. В момент розрізної передачі Смолякова на партнера Батагов знаходився ближче до своїх воріт. Це помітили і арбітри, які працюють на ВАР. Після перегляду повторів рефері змінили рішення та зарахували гол. 1:0!

На цьому господарі не зупинилися. Хоча "Зоря" повністю контролювала хід зустрічі, через десять хвилин "Полісся" організувало другий потенційний швидкий вихід на ворота гостей. Знову зловили оборону "Зорі", проте Петряк не зміг вибігти на ворота. В останній момент захисник встиг наздогнати та вибити на кутовий.

На 36-й хвилині положення "Зорі" ще більше погіршилося. Яцик вилучається в центрі поля за дві жовті картки… Спочатку молодий півзахисник на 12-й хвилині стрибнув у ноги Петряку, а тепер відмахнувся від Таллеса. Чи міг арбітр пробачити і в цей раз не показати картку – так, міг. Це був не відвертий удар в обличчя. Однак і показувати картку також рефері мав всі підстави, Яцик дійсно відмахнувся.

Вилучення ще більше ускладнило життя гостям, а "Полісся" в кінцівці тайму додало. Житомиряни хотіли розвинути перевагу до двох м’ячів, поки суперник у перерві не перебудувався. І шанси на це у команди були. На 39-й хвилині Петряк з нульового кута пробив, влучив Сапутіну між ніг, після чого ще й влучив у дальню штангу. Тут вже пощастило "Зорі", що м’яч відскочив у поле, а не у ворота. Через кілька хвилин Фортюне не влучає у дальній кут.

Те, чого боялися господарі, і трапилося. У перерві "Зоря" заспокоїлася, перебудувалася і з початку другого тайму знову почала тиснути на ворота Кудрика. Вже на 47-й хвилині у Герреро з’явився момент, однак форвард не дотягнувся до м’яча. Щоправда Сапутін майже одразу ледь не привіз гол у власні ворота. Забивати могли Таллес з Фортюне: удар першого голкіпер відбив, а другий добив над правою дев'яткою.

На 56-й хвилині "Зоря" могла зрівняти рахунок після кутового. М’яч відскочив від Фортюне і ледь не залетів у ворота. Кудрик встиг перевести на кутовий. В наступній атаці гості просили пенальті за контакт Дришлюка та Михайличенка. І цей момент по-хорошому варто було переглянути… По-перше, Михайличенко ліктем відштовхнув суперника. По-друге, потім ще й наступив на нього. Проте перегляду не було.

Зрівняли рахунок гості на 60-й хвилині. Бутко зробив простріл з правого флангу в недодачу, а Герреро відскочив, першим дотиком зупинив, а другим з розвороту одразу пробив. 1:1!

Після цього "Зоря" знову перебудувалася і почала грати по рахунку, демонструючи, що нічийний результат в таких умовах команду влаштовує. Луганці знову почали більше грати від оборони, а "Полісся" намагалося тиснути. Господарі всі заміни робили на підсилення виключно нападу. Ось тільки жодного гольового моменту у житомирян вже і не було. Навпаки, на 6-й компенсованій хвилині був прорив у Ндура. Якби форварда підтримали партнери, можна було витискати другий гол.

У підсумку ще один нічийний результат в цьому великодньому турі. "Зоря" по грі виглядала більш якісною командою. І це на фоні турнірної таблиці, де луганці борються за виживання, тоді як "Полісся" досі є претендентом на єврокубки. Цікаво, як би виглядала "Зоря" на дистанції всього матчу, якби не вилучення.