Головний арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ)
Асистенти: Валентин Куцев (Київська обл.), Денис Марченко (Чернігів)

"Шахтар" (Донецьк) - "Чорноморець" (Одеса) 3:0

Голи: Судаков, 19, Сікан, 23, Кевін, 56 (пен.)

"Шахтар": Різник, Ракіцький, Азаров, Конопля, Матвієнко, Марлон (Степаненко, 75), Судаков, Криськів (Назарина, 82), Зубков (Швед, 75), Сікан (Егіналду, 68), Кевін (Невертон, 75)

"Чорноморець": Варакута, Єрмаков, Салюк (Гучек, 63), Шпорн, Васильєв (Присяжнюк, 79), Авагімян (Ієде, 63), Путря, Бойчук (Кузик, 46), Брагару, Штогрін, Бадібанга (Альваренга, 57)
Тренер: Роман Григорчук

Попередження: Зубков, 73 - Салюк, 59

{{widget:lineup:25683}}

Вдень розмовляли з моїм давнім товаришем, одним відомим тренером. Згадав, що ввечері грають "Шахтар" з "Чорноморцем". "Навіть не буду дивитися. Інтриги немає", - такою була його відповідь.

50 на 50. Бо інтрига в протистоянні "гірників" і одеситів все ж була: скільки м'ячів заб'є лідер? Два, три, пять?

Ми вже це проходили. Чотири дні тому. Та ж самі команди, та ж сама арена, той самий сценарій, різниця голів навіть та ж сама. Нічого нового. Не здивували. Було помітно, що команда Романа Григорчука відверто дограє сезон, в якому зірок з неба не хапала. Якщо Авагімян з бровки дає поперечну передачу і ледве не привозить гол, то про яку боротьбу можна казати? Не дають спокою лаври Брагару, який навесні ледь не щотуру такі "обрізки" робив?

Мабуть, немає сенсу перераховувати всі моменти, створені "гірниками" біля воріт Варакути. Їх було багато. Достатньо побачити статистику ударів у площину в першому таймі, вона промовиста: 7 - 0.

"Чорноморець" протримався до 19-ї хвилини. Судаков взяв і пробив здалеку - воротар одеситів навіть не стрибав - і це 1:0. Незабаром прийшов другий гол. Судаков перевів м'яч ближче до правого краю, звідти Ракіцький навісив у штрафну, а Сікан, вигравши другий поверх у Салюка, "знайшов" у рамці вільний кут - 2:0. Непристойним рахунок став по перерві. Варакута у власних володіннях вимушено збив Сікана, а Кевін спокійно реалізував 11-метровий.

Навіть дивно, як за такої шаленої переваги "Шахтар" не забив іще. А моменти були. І які! Чого вартий, приміром, постріл у поперечину Егіналду.

"Шахтар" втретє (з урахуванням Кубка) за останній місяць громить "Чорноморець". Після квітневих 4:1 були травневі 4:1 і 3:0. І, дійсно, яка тут інтрига?