Матч "Дніпро-1" - "Кривбас" знову перерваний через повітряну тривогу - на 79-й хвилині
Автор: Олег Семенченко

Матч 27-го туру чемпіонату України "Дніпро-1" - "Кривбас" знову перерваний через повітряну тривогу.

Зазначимо, цей поєдинок розпочався із затримкою через повітряну тривогу у Дніпрі, де і відбувся перший тайм зустрічі - на стадіоні "Дніпро-Арена". Другий тайм матчу також стартував із певною затримкою через ворожі дії російських окупантів. Відтоді команди зіграли майже 79 хвилин, і рахунок - 1:0 на користь дніпрян.

Нагадаємо, сьогодні, 6 травня, в рамках 27-го туру УПЛ запланований ще один поєдинок: "Верес" - "Минай" (початок - о 18:00).

Читай також: Чемпіонат України. "Дніпро-1" - "Кривбас" 1:0. Гол Раміка Гаджієва (Відео)