Карта сайта Полная версия
Сделать ставку с мобильного
Украина получила американские бронемашины Oshkosh M-ATV
Автор: Аркадий Капелька

Сполучені Штати передали Україні бронемашини Oshkosh M-ATV класу MRAP. Відео з цією бронетехнікою оприлюднили у соціальних мережах, пише Мілітарний.

Машини передають ЗСУ як військову допомогу, яка необхідна Україні для протистояння російському вторгненню.

У Telegram-каналі NMFTE повідомили, що велику колону з різною західною бронетехнікою помітили на території України. У кадр потрапило близько 40 одиниць військової автотехніки.

"Величезна колона західних бронемашин в супроводі українського УАЗ-469", – йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, що раніше офіційних повідомлень від США про можливу передачу цього типу захищених транспортних засобів українським військовим не було.

Oshkosh M-ATV — це броньований автомобіль із колісною формулою 4×4 класу MRAP, який зараз перебуває на озброєнні армії США та низки інших країн.

Екіпаж машини зазвичай складається з п’яти людей. Один із них – оператор зброї, яка може розміщуватися на даху бронемашини. Це може бути кулеметна поворотна турель, на якій можна встановлювати кулемет 7,62-мм, гранатомет 40-мм або великокаліберний кулемет 12,7-мм Browning M2. Також бронемашина може оснащуватися дистанційно керованим бойовим модулем.

Машина має V-подібну форму днища, а в її салоні встановлені спеціальні сидіння, конструкція яких забезпечує амортизацію, яка захищає екіпаж від ударної вибухової хвилі. Бронемашина розвиває швидкість до 105 км/год на автотрасі.

Читайте также: "Рух" передал ВСУ шесть беспилотников "Мара"

Тэги:
Поделитесь:
Карта сайта Полная версия Обновить